اخبار صنعت

غریبی: ما نسل کباب شده کشتی فرنگی بودیم، کشتی مسابقه انتخابی رودررو می خواهد

ملی پوش پیشین کشتی فرنگی گفت: با اینکه کشتی گیران خیلی خوبی داشتیم، اما می شود گفت دوره خوبی برای کشتی فرنگی نبود و ما نسل کباب شده کشتی فرنگی بودیم.

21 مرداد 1399

ونزوئلا با آزمایش موشکی به استقبال نفتکشهای ایرانی رفت

به گزارش خبرنگاران به نقل از اینکوایرر.نت ( INQUIRER.net)، ونزوئلا در حالی که رسیدن نفتکش های ایرانی به سواحل خود را انتظار می کشد روز پنجشنبه اظهار داشت که دست به آزمایش های موشکی زده است.

20 مرداد 1399

تمدید توافق نفتی در روزهای خوب بازار نفت

مقامات نفتی کشورهای عضو اوپک و روسیه روز شنبه ششم ژوئن (17 خردادماه) در یک نشست مجازی برای تمدید طرح کاهش فراوری نفت تا خاتمه ماه آینده میلادی به منظور ایجاد تعادل در بازار نفت که تحت تأثیر بحران کرونا با کاهش شدید تقاضا روبرو است، به توافق رسیدند.

19 مرداد 1399

ورود نخست وزیر عراق به مجلس برای کسب رای اعتماد نمایندگان

نخست وزیر عراق برای تکمیل پست های وزارتی دولت خود و کسب رای اعتماد وارد مجلس نمایندگان این کشور شد.

19 مرداد 1399

پیش بینی بورس هفته سوم خرداد ماه ، توافق حداکثری کارشناسان بر سبزپوشی شاخص

خبرنگاران ابتدای هر هفته پیش بینی از شرایط شاخص بورس و آینده سهم ها طی هفته جاری را منتشر می کند که این گزارش شامل دیدگاه تحلیلی کارشناسان خبره بورس و دیدگاه معامله گران بازار سرمایه تحت عنوان نظرسنجی بورسی است.

18 مرداد 1399

گزارش تصویری از تظاهرات بزرگ مقابل کاخ سفید

اعتراضات در سراسر آمریکا تمامی ندارد و ده ها هزار معترض برای دوازدهمین روز پیاپی به خیابان ها آمدند تا مرگ خشونت بار جورج فلوید را محکوم کنند.

18 مرداد 1399

وزیر انرژی روسیه: تقاضا برای خرید نفت افزایش یافته است

وزیر انرژی روسیه گفت: سطح تقاضا برای خرید نفت در بازار جهانی افزایش یافته است.

15 مرداد 1399

سیروس عسگری به کشور بازگشت

پروفسور سیروس عسگری دانشمند ایرانی زندانی در آمریکا، صبح روز چهارشنبه وارد کشور شد و مورد استقبال خانواده و نزدیکانش قرار گرفت.

14 مرداد 1399

لوله های بی صدا با فناوری نانو فراوری شد

یک شرکت ایرانی با استفاده از توان محققان کشور پیروز به فراوری لوله هایی شده که بی صدا هستند.

3 مرداد 1399

ماجرای لابی نمایندگان مجلس برای ورود به پست های نان و آب دار دولتی!

با نزدیک شدن به روز های پایانی مجلس دهم، نمایندگان کنونی مجلس که نتوانسته اند به مجلس یازدهم راه پیدا نمایند به دنبال پیوستن به وزارتخانه های دولتی اند. بعضی از آن ها البته کارمند دولت بوده اند و به وزارتخانه ای که پیش تر فعالیت می کردند بازخواهند گشت،...

2 مرداد 1399

با یادگیری این 7 نکته، در خانه همه فن حریف باشید

بعضی از کارهایی که فکر می کنیم تخصصی است را می توانیم خودمان در خانه انجام دهیم و هزینه های اضافی را فاکتور بگیریم. از طرف دیگر بعضی از این نکات در لحظه به کار شما می آیند.

1 مرداد 1399

احتمال ورشکستگی گسترده رستوران ها و نابودی میلیون ها فرصت شغلی در آمریکا

یک رستوران دار معروف آمریکایی هشدار داد: در صورتی که دولت نتواند به صنعت رستوران داری این کشور کمک کند، شاهد ورشکستگی گسترده آنها در آمریکا خواهیم بود و میلیون ها فرصت شغلی از بین می فرایند.

21 تیر 1399

خبرنگاران طرح ملی جی نف در قم آماده بهره برداری است

قم - خبرنگاران - مدیرکل پست قم با اشاره به برخی اخبار مطرح شده پیرامون توقف و شکست طرح جی نف (استانداردسازی آدرس پستی) در قم گفت: این طرح در قم آماده بهره برداری است و توقف آن به دلیل تامین امنیت داده ها و ایجاد مدیریت یکپارچه بر بانک های اطلاعاتی می باشد....

14 تیر 1399

ادعای جدید آمریکا علیه دو تبعه ایران

دادستان های آمریکایی روز شنبه دو تبعه ایران را به تلاش برای دور زدن تحریم ها علیه ایران متهم کرده اند.

9 تیر 1399

بهترین کشورهای جهان برای زندگی در سال 2018

مجله آنلاین یو اس نیوز که از معتبرترین و مهمترین نشریات در زمینه رده بندی دانشگاه ها، شهرها، مدارس و شرایط کاری است، هر سال بهترین کشورهای جهان را بر اساس معیارهای مختلف مثل کیفیت زندگی، شرایط کار، حقوق شهروندی و… رده بندی می نماید.

6 تیر 1399

اولین کنفرانس ملی ژئومکانیک نفت در دانشگاه شاهرود برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، احمد رمضان زاده در نشست خبری خود با خبرنگاران در دانشگاه شاهرود ضمن اشاره به این که این کنفرانس فرصت و بستری مناسب برای صنعت نفت و گاز ایران است و حرکت های علمی بیشتری را در این عرصه فراهم می نماید، اضافه کرد: وزارت نفت حامی اولین کنفرانس...

2 تیر 1399

نماینده ایران در سازمان ملل: خروج آمریکا از منطقه خواست مشترک مردم است

نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد با یادآوری طرح ابتکار صلح هرمز، حضور ارتش آمریکا در منطقه را ریشه اصلی مسائل دانست و گفت خروج این نیروها خواست مشترک مردم منطقه است.

29 خرداد 1399

رونق دوباره حفاری نفت و گاز کانادا

انتظار می رود با رشد تدریجی قیمت های نفت که خوش بینی محتاطانه ای را در میان تولیدکنندگان به وجود آورده است، فعالیت حفاری نفت و گاز کانادا 5 درصد در سال 2018 رشد کند.

26 خرداد 1399

افزایش حدود 30 درصدی هزینه فراوری مسکن

افزایش حدود 30 درصدی هزینه های فراوری مسکن، چشم انداز این بازار در امسال را تا حدودی تعیین می نماید و اگر بازارهای رقیب بر بازار مسکن تاثیر نگذارند، با توجه به توان پایین متقاضیان مصرفی رشد بالاتر از 30 درصد قیمت مسکن در امسال بعید به نظر می رسد. ...

25 خرداد 1399

افسانه ناکامی ها در برج دختر استانبول

معرفی کامل برج دختر استانبول | Maidens Towerاستانبول شهری برای همه! با توجه به تلفیقی از جاذبه های تفریحی و تاریخی که در این شهر وجود دارد برای تمامی سلیقه ها گزینه های جذابی دارد و می توان از آن به عنوان یک مقصد تمام عیار نام برد. همانطور که گفتیم در این شهر...

24 خرداد 1399
تعداد: (45)