مقالات گردشگری

تکمیل ترکیب تیم ملی تنیس روی میز برای پیگیری اردوی آسیایی

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی تنیس روی میز در حالی از یک هفته پیش اردوی آماده سازی خود برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا را شروع کرد که نفرات اصلی و اعزامی را به طور کامل در اختیار نداشت.

23 شهریور 1400

وزیر نفت: در ماه های آینده اتفاقات خوب در فروش نفت خام رقم می خورد

خبرگزاری خبرنگاران- وزیرنفت گفت: با پتانسیلی که در وزارت نفت، مجموعه شرکت ها، دستگاه های دیگر و حمایت های دولت وجود دارد قول می دهم اتفاقات خوبی در فروش نفت در ماه های آینده رقم بخورد.

12 شهریور 1400

قیمت 131 میلیونی بلیت برای پرواز ممنوعه هند ، پروازهای پرریسک با قیمت های نجومی

در حالی که پروازهای هند و پاکستان از روز گذشته به علت شیوع ویروس کرونا ممنوع اعلام شد، بعضی از سایت های فروش اینترنتی همچنان بلیت فروشی خود را متوقف نکرده و قیمت های نجومی برای آن از هشت میلیون تومان تا 131 میلیون تومان گذاشته اند.

26 مرداد 1400

20 دریاچه و کوهستان اروپایی برای سفر در تابستان، تصاویر

تعطیلات تابستانی تنها در سفر به دریا و سواحل شنی خلاصه نمی گردد. ما می توانیم با انتخاب مقاصد تازه از میان کوه ها و دریاچه های آرام، تعطیلاتی متفاوت را برای خود رقم بزنیم؛ تعطیلاتی مهیج همراه با راه پیمایی های طولانی و منظره ها رویایی در ارتفاعات بالا.

23 مرداد 1400

تالاب چهل هزار ساله آق گل، تصاویر

به آن تالاب کرد خورد هم می گویند، این تالاب در شمال شرقی ملایر قرار گرفته است، به دلیل کم آبی و عدم تخصیص حق آبه از استان مرکزی در آستانه مرگ قرار داشت که با سیل نوروز امسال(1398) زنده شد و آب تمام سطح تالاب را گرفت، به طوریکه حالا خانه و کاشانه برخی پرندگان...

22 مرداد 1400

کارهایی که مهمانداران هواپیما نباید انجام دهند

حتما تا به حال برای همه ما پیش آمده است که وقتی برای مسافرت از هواپیما استفاده می کنیم برای لحظه ای دلمان خواسته که به جای خلبان و مهمانداران هواپیما باشیم.

18 مرداد 1400

با ممنوعیت های باورنکردنی در چین آشنا شوید

هر چقدر که چین را یکی از ابرقدرت های حال حاضر جهان در هر زمینه ای بحساب آورید، باز هم توجیهی برای ممنوع بودن عجیب و غریب یکسری از اعمال در این کشور نیست. از این رو، چینی ها خود به زبان آمده و از محدودیت های حقوقی خود چه به صورت فردی و چه اجتماعی حسابی شاکی...

16 مرداد 1400

پنج محله مجذوب کننده سیدنی را بشناسید، عکس

این پنج محله سیدنی که به شما معرفی می کنیم با هر معیاری که در فکر داشته باشید، تطابق خواهند داشت و در سفر به این شهر بندری برای شما جالب خواهند بود.

11 مرداد 1400

ترکمنستان به هواپیمای ایران اجازه عبور نداد

تهران (پانا) - مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهیدهاشمی نژاد مشهد با اعلام این خبر گفت دلیل ممانعت ترکمنستان از عبور این پرواز به وسیله شرکت هواپیمایی کشور اعلام خواهد شد.

8 مرداد 1400

آشنایی با وسایل حمل ونقل در کیش

حمل ونقل در کیش یکی از مسائل مهم برای گردشگران است. کیش یک جزیره محصور شده در میان آب های فیروزه ای خلیج فارس است که گردشگران آن لاجرم مجبور هستند از هواپیما یا کشتی برای سفر به کیش استفاده نمایند. به همین علت رفت وآمد در جزیره به یک دغدغه برای تمامی گردشگران...

8 مرداد 1400

تغییر شرایط ورود به کشور ارمنستان

شرایط ورود به کشور ارمنستان تغییر کردسفارت جمهوری ارمنستان در ایران، با انتشار بیانه ای رسمی از تغییر شرایط ورود به کشور ارمنستان اطلاع داد.

6 مرداد 1400

انتشار ویدیویی جنجالی از گریزمان و دمبله و تمسخر ژاپنی ها؛ نژادپرستی از نوع فرانسوی!

خبرگزاری خبرنگاران- پس از حذف فرانسه از یورو 2020، هر روز ابعاد جدیدی از حواشی گسترده اردوی خروس ها منتشر می گردد.

5 مرداد 1400

چین ده ها شهروند خود را از افغانستان خارج کرد

فارس نوشت: چین روز شنبه خبر داد که ده ها نفر از شهروندان خود را از افغانستان خارج کرده است.

2 مرداد 1400

ماجرای کوچ خارجی ها در ایران

تهران (پانا) - اقوام کمی در بین عشایر به جای مانده اند که به شیوه پیاده کوچ می نمایند، ما آن ها را شناسایی نموده ایم و به همراه خارجی ها با این خانواده ها کوچ می کنیم.

31 تیر 1400

زندگی در پرو؛ لیما شهر شاهان و نگارخانه ها

لیما یکی از بزرگترین نواحی پایتختی در آمریکای جنوبی است. مونیکا پینا، خبرنگار خبرنگاران در این گزارش زندگی در پرو سری به اماکن تاریخی، و نگارخانه های این شهر حیرت انگیز زده است.

30 تیر 1400

ساده ترین روش ها برای مهاجرت به ترکیه

با توجه به اینکه کشور ترکیه در همسایگی کشور خودمان قرار گرفته است و تعاملات زیادی نیز بین کشور ما و ترکیه برقرار است، پس مهاجرت به این کشور می تواند گزینه مناسبی برای ایرانی ها باشد. این کشور توریستی از دو بخش اروپایی و آسیایی تشکیل شده است. شرایط مالی...

21 تیر 1400

(ویدیو) افتتاح دو موزه جدید از تاریخ و تمدن مصر

وزیر گردشگری و آثار باستانی مصر دو موزه تازه در داخل فرودگاه بین المللی قاهره افتتاح کرد.

8 تیر 1400

ملاقات پوتین و جباراف؛ همکاری استراتژیک در کنار دغدغه های امنیتی

از موضوعات مهم ملاقات رؤسای جمهور قرقیزستان و روسیه، تنش مرزی بیشکک- دوشنبه و خروج نیروهای نظامی آمریکا از افغانستان بود که هر یک مورد توجه کارشناسان علوم سیاسی قرار گرفته است.

6 تیر 1400

خبرنگاران مستندسازان، تاریخ نگاران واقعی حقیقت هستند

تهران- خبرنگاران- معاون میراث فرهنگی کشور بدنبال برگزاری جشنواره فیلم های مستند میراث فرهنگی یادگار در پیامی نوشت: این رویداد فرصتی مغتنم برای بازتاب دستاوردهای ارزشمند مستندسازان و علاقه مندان سینمای مستند ایران با هدف معرفی ظرفیت های بی شمار میراث...

31 خرداد 1400

وعده بلینکن به هند: آمریکا در جنگ کرونا کنار شماست

وزیر خارجه آمریکا با وعده ارسال یاری به هند برای غلبه بر ویروس کرونا به دنبال حفظ این متحد کلیدی در آسیاست.

29 خرداد 1400
تعداد: (296)