اخبار و رویدادها

هوآوی ارزشمندترین برند چین شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از راشاتودی، لیست جدید برند الاینس نشان می دهد که هوآوی، غول فناوری چین، به با ارزش ترین برند این کشور تبدیل شده است و حدود 815.1 میلیارد یوآن (معادل 117 میلیارد دلار) ارزش دارد. این د رحالی است که ارزش کل 20 برند برتر چین به 6.12 تریلیون...

9 مهر 1399

ساماندهی و بازپیرایی قنات جهانی قصبه توسط پژوهشگران گناباد

ساماندهی و بازپیرایی قنات جهانی قصبه، در راستای ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه توسط پژوهشگران مجتمع آموزش عالی گناباد انجام می گردد.

8 مهر 1399

خبرنگاران قالیباف: اجرای طرح جهش فراوری مسکن بار بزرگی از دوش مردم برمی دارد

تهران-خبرنگاران- رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اجرای طرح جهش فراوری مسکن بار بزرگی از دوش مردم برمی دارد، گفت: معایب و مزایای مسکن مهر احصا شده و به دنبال این هستیم که مردم در ساخت مسکن دخیل باشند. از سوی دیگر حوزه حکمرانی تنها ریل گذاری و مدیریت...

7 مهر 1399

انتقاد ترامپ به تیلرسون

جزئیات جلسه خیلی سریع به رسانه ها درز پیدا کرد و آنها متیس را به خاطر میانه روی اش، پیروز و سربلند توصیف کردند. در واقع روح ژنرال اِستون وال جکسون در متیس و دستیارانش حلول نموده بود (جکسون یکی از فرماندهان مشهور در جریان جنگ های داخلی امریکا در قرن 19 بود...

7 مهر 1399

واکنش شمخانی به استعفای برایان هوک

خبرنگاران : شمخانی: هدف راهبرد فشارحداکثری از فروپاشی و تغییر نظام، به جلوگیری از ثروتمند شدن ایران تبدیل شد!

7 مهر 1399

دی اس شش؛ چطور شگفت زده تان می نماید؟

اولین موردی که در مورد خودروهای دی اس برای ما جالب است، ناشناخته تر بودن نام و تولیدات این برند فرانسوی نسبت به دیگر خودروهای مرسوم آسیایی و اروپایی در بازار کشور است.

6 مهر 1399

مأموریت معاونت های پژوهشی دانشگاه کاشان به فناوری و کارآفرینی تغییر می کند

معاون نوآوری و توسعه اقتصادی دانشگاه کاشان گفت: با هدف جذب فعالیت های نوآورانه دانشجویان، ماموریت معاونت های پژوهشی دانشکده ها به پژوهش، فناوری و کارآفرینی تغییر می کند.

6 مهر 1399

اعتماد 85درصدی مردم به تلویزیون؟ احتمالا شوخی می کنید

خبرنگاران: در حالی که در سال های اخیر عملکرد صداوسیما در نوع پوشش یا بعضا تحریف بعضی از اخبار انعکاس زیادی در جامعه داشته و حاشیه های فراوانی را ایجاد است، مرکز تحقیقات صداوسیما با انتشار نظرسنجی از مردم درباره اخبار صداوسیما در فصل بهار 1399 اعلام نموده...

5 مهر 1399

اسلامی: اقدام نشدن بهنگام، موجب دست اندازی های عظیم به انفال و بیت المال شده است

در اجرای قانون زمین شهری و مصوبات دومین جلسه شورای عالی مسکن مورخ 2 دی ماه سال گذشته، قوانین و مقررات به منظور تسهیل، معین تکلیف و حفاظت از اراضی ملی و دولتی در محدوده و حریم شهرها و همچنین در راستای تکالیف و مأموریت های محوله بین وزارت جهاد کشاورزی و...

4 مهر 1399

پادشاه اسپانیا به دلیل ارتباط اقتصادی با عربستان تبعید شد

ایسنا نوشت: خوآن کارلوس، پادشاه سابق اسپانیا به دنبال یک سری ادعاهای مخرب درباره تدارکات اقتصادی خود که به وجهه این پادشاهی لطمه زده و مایه شرمسازی پسرش فیلیپه شده است، میخواهد این کشور را ترک نموده و برای تبعید به خارج برود.

4 مهر 1399

راهپیمایی ده ها هزار نفری مردم بلاروس علیه لوکاشنکو

ده ها هزار تن از حامیان رقیب انتخاباتی رئیس جمهوری بلاروس در مینسک و با وجود سرکوب علیه اپوزیسیون، دست به راهپیمایی زدند.

3 مهر 1399

عکس های تاریخی در دسترس عموم نهاده شد

3600 عنوان عکس تاریخی در کتابخانه دیجیتال دانشگاه تهران بارگذاری شد و در دسترس عموم پژوهشگران نهاده شد.

2 مهر 1399

روبات هندی نارگیل می چیند

همزمان با افزایش اشتغال در حوزه فناوری در هند، برای انجام بعضی فعالیت های کشاورزی در این کشور مشکلاتی ایجاد شده که روبات ها می توانند بر این چالش غلبه نمایند.

2 مهر 1399

منادی: چرایی انتخاب بروجردی را باید از رئیس دانشگاه آزاد پرسید!

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مورد علت انتصاب علاءالدین بروجردی در معاونت بین الملل دانشگاه آزاد گفت: چرایی این موضوع را باید از رئیس این دانشگاه پرسید.

1 مهر 1399

8 نکته ای که باید در هنگام دریافت تست سرعت اینترنت رعایت کنید

بعضی افراد وقتی می خواهند سرعت اینترنت را بگیرند؛ سریعا و در همان لحظه صفحه speedtest.net را باز نموده و روی گزینه Go می زنند.

1 مهر 1399

پروازهای هفتگی فرودگاه خرم آباد به 14 مورد افزایش می یابد

خبرنگاران/لرستان مدیر فرودگاه خرم آباد گفت: پروازهای هفتگی به 14 مورد فزایش می یابد.

1 مهر 1399

پایین ترین میزان تولید خودرو در انگلیس از سال 1954 تا به امروز

بحران کرونا در انگلیس تولید خودرو را در نیمه نخست سال جاری میلادی بیش از 40 درصد کاهش داد و به پایین ترین رقم از سال 1954 میلادی تا به امروز رساند.

30 شهریور 1399

گسترش رشته های پزشکی و پیرا پزشکی در دانشگاه آزاد قشم ضرورت دارد

خبرنگاران/هرمزگان عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت گسترش رشته های پزشکی و پیرا پزشکی و همچنین کسب امتیاز بومی برای رشته های دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم تاکید شد.

30 شهریور 1399

خبرنگاران آموزش و پرورش به فرهنگ ایثار و شهادت متعهد است

تهران- خبرنگاران- وزیر آموزش وپرورش تعهد این وزارتخانه نسبت به فرهنگ ایثار و شهادت را تعهدی قطعی مطرح کرد و گفت: این وزارتخانه پُرکارترین دستگاه در ترویج این فرهنگ است.

29 شهریور 1399

تعقیب قضایی اپل به علت کلاهبرداری از کاربران آیتونز

به گزارش خبرنگاران به نقل از زد دی نت، این شکایت ماه گذشته تقدیم دادگاه شده و بر اساس آن اپل از این کلاهبرداری آگاه بود و به منظور کسب سود جلوی آن را نگرفت.

28 شهریور 1399
تعداد: (401)