اخبار اقتصادی

پرسپولیس گران ترین تیم ایران

تا انتها لیگ بیستم، استقلال بالاتر از پرسپولیس، ارزشمندترین تیم ایران بود و بازیکنان ارزشمند و گران قیمتی را در ترکیب خود داشت، اما با تغییر و تحولاتی که در پنجره جابجایی تابستانی رخ داد، طبق اعلام سایت ترانسفر مارکت (مستندترین منبع مالی فوتبال جهان...

5 مهر 1400

هوای گرم نخورید زده می شوید!

در این روزهای گرم، دانستن اینکه در بدنمان چه اتفاقاتی می افتد که گرمازده می شویم و چکارش می گردد کرد، نکته ی مهمی استاین روزها، در گرماگرم هوای تابستانه شرشر عرق می ریزیم و لیوان لیوان آب می خوریم؛ چیزی که طبیعی ترین اتفاق است البته. اما اگر در این...

5 مهر 1400

کاهش قیمت پراید ، قیمت خودرو امروز 27 شهریور 1400

به گزارش خبرنگاران، در چند روز گذشته قیمت خودرو در بازار خودروهای داخلی با ثبات قیمت همراه بود. قیمت پراید 132 با کمی نوسان همراه بود و با در نهایت با کاهش قیمت همراه بود و به قیمت 133 میلیون تومان رسید. در کنار پراید 132، تیبا صندوقدار هم کاهش قیمت را ثبت کرد.

30 شهریور 1400

هشدار نسبت به هجوم شبه علم به ایران!

عباس عبدی؛ 57 نفر از پزشکان معتبر کشور که در نقش رییس یا دبیر انجمن های علمی انواع گروه های پزشکی هستند طی نامه ای به رییس مجلس و وزیر بهداشت نسبت به اعلام وصول همزمان دو طرح مشابه در زمینه طب شبه علم! اظهار نگرانی نموده اند. طرح تشکیل سازمان طب اسلامی -...

22 شهریور 1400

افزایش اندازه خودکفایی و داخلی سازی جعبه های هیدرولیک فرمان خودرو با حمایت صندوق نوآوری

یک شرکت دانش بنیان داخلی با استفاده از تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی با افزایش تولید و عرضه جک هیدرولیک فرمان، موجبات بالا رفتن تیراژ تولید جعبه فرمان هیدرولیک در کشور شده است.

14 شهریور 1400

وزیر نفت: در ماه های آینده اتفاقات خوب در فروش نفت خام رقم می خورد

خبرگزاری خبرنگاران- وزیرنفت گفت: با پتانسیلی که در وزارت نفت، مجموعه شرکت ها، دستگاه های دیگر و حمایت های دولت وجود دارد قول می دهم اتفاقات خوبی در فروش نفت در ماه های آینده رقم بخورد.

12 شهریور 1400

داروی قارچ سیاه در کدام داروخانه ها یافت می گردد؟

مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو از توزیع داروی آمفوتریسین بی در داروخانه های منتخب سراسر کشور اطلاع داد.

12 شهریور 1400

ویزای کانادا: رونمایی کانادا از پایلوت مهاجرتی مرتبط با صنایع غذایی و کشاورزی

کانادا قرار است به زودی از پایلوت مهاجرتی جدیدی پرده برداری کند که راستا مهاجرت کارگران خارجی فعال در بخش کشاورزی و صنایع غذایی را هموار می نماید. دولت کانادا اعلام نموده است که این پایلوت سه ساله برای حمایت از رشد بخش کشاورزی و صنایع غذایی این کشور طراحی...

7 شهریور 1400

برنامه 5 ساله چین برای رجحان در هوش مصنوعی

هدف برنامه پنج ساله چین فزونی در هوش مصنوعی و محاسبات کوانتومی است که می خواهد سلطه ایالات متحده را در فناوری به چالش بکشد.

6 شهریور 1400

گردوغبار، راور را هم تعطیل کرد

بر اساس تصمیم کارگروه شرایط اضطرار به دلیل گردوغبار شدید، امروز ادارات در را ور تعطیل شد.

4 شهریور 1400

برلین میزبان رایزنی نهادهای دیپلماتیک قزاقستان و آلمان

وزارت امور خارجه قزاقستان از برگزاری دور تازه رایزنی نهادهای دیپلماتیک این کشور و آلمان در زمینه گفت وگوی سیاسی دوجانبه و همکاری های تجاری در برلین اطلاع داد.

1 شهریور 1400

بهانه تازه اروپایی ها برای تحریم کشورهای دیگر

به گزارش خبرنگاران به نقل از سایت اتحادیه اروپا، برای اولین بار شورای اروپا قصد دارد از اتحادیه اروپا بخواهد که عوامل حکومتی و یا وابسته به حکومت ها را که در انتشار اطلاعات غلط دخالت دارند تحریم کند.

31 مرداد 1400

کمونیست ها لیبرال می شوند

دولت کمونیستی کوبا در پی تظاهرات انبوه ضددولتی که ماه پیش برگزار شد، ایجاد کسب وکار های خصوصی کوچک و میانه را قانونی کرده است. این یک تحول بزرگ برای این کشور کمونیستی به تعداد میرود و نشان می دهد که دولت این کشور تا حدی در برابر اعتراضات مردم عقب نشینی...

24 مرداد 1400

2 میلیون و 200 هزار دُز واکسن برکت تحویل وزارت بهداشت شده است

رییس هیات مدیره گروه دارویی برکت مستقر در شهرستان ساوجبلاغ استان البرزاعلام کرد که حدود 2 میلیون و 200 هزار دُز واکسن کوو ایران برکت تا دیروز یکشنبه 17 مردادماه تحویل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شده است.

24 مرداد 1400

کارهایی که مهمانداران هواپیما نباید انجام دهند

حتما تا به حال برای همه ما پیش آمده است که وقتی برای مسافرت از هواپیما استفاده می کنیم برای لحظه ای دلمان خواسته که به جای خلبان و مهمانداران هواپیما باشیم.

18 مرداد 1400

مخترع 27 ساله اتریوم در یک شب میلیاردر شد

مخترع 27 ساله اتریوم زمانی این رمز ارز را روانه بازار کرد که تنها 21 سال سن داشت و حالا او جوان ترین مخترع میلیاردر رمز ارز در دنیاست.

17 مرداد 1400

قاصدک؛ راهکاری برای رونق بازار کتاب و کتاب فروشی ها

خبرنگاران ، بازار کتاب هم در دنیای دسترسی های آنلاین دست خوش تحولات مختلفی شده است. این تحولات علاوه بر کاهش زمان خرید، معنای فاصله مکانی را هم تغییر داده است. نرم افزار قاصدک با معرفی نزدیک ترین کتابفروشی به جستجو گر سرعت دسترسی به کتاب را کاهش و فهرستی...

14 مرداد 1400

بورل: دنیا تا سال 2023 بر کرونا غلبه نخواهد کرد

جوسپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با تاکید بر واکسیناسیون به اسم راه حل عبور از بحران کرونا گفت: دنیا تا سال 2023 بر همه گیری غلبه نخواهد کرد.

12 مرداد 1400

سود خوب شرکت های بیمه ای از بازار سرمایه

مدیرعامل شرکت بیمه تجارت نو معتقداست که تزریق ایده های نو در صنعت بیمه باید به یک فرهنگ تبدیل شود که درتمام ارکان صنعت بیمه ازشبکه فروش تا سطح مدیران ارشد جاری باشد و ایجاد شرکت های بیمه تازه هم می تواند به این موضوع سرعت بیشتری بخشد.

10 مرداد 1400

وزیر دفاع: پیغام ایران به همسایگان صلح، دوستی و امنیت است

تهران (پانا) - وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت دریا فرصت های بی نظیری برای کشور در حوزه های مختلف فراهم نموده و با الحاق ناوشکن دنا به نداجا عمق راهبردی ایران اسلامی در دفاع از منافع خود در عرصه دریا افزایش یافت.

4 مرداد 1400
تعداد: (308)