بهداشت دهان و دندان

مرحله دوم سیزدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی برگزار گردید

آزمون های مرحله دوم سیزدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور امروز اول مهرماه در 10 دانشگاه علوم پزشکی کشور برگزار گردید.

8 مهر 1400

داروهای عظیم کننده لثه ها

سلامت لثه در سلامت جسم و روان نقش مؤثری دارد؛ به طوری که افزایش حجم لثه می تواند به اضطراب، افسردگی، نگرانی و درد منجر گردد. افزایش حجم لثه روی لبخند و حالات چهره بچه ها تاثیر می گذارد. با یاری یکی از همکاران، آقای دکتر حسام نوذری، متخصص پریودنتولوژی،...

3 مهر 1400

طرز تهیه مربای بالنگ بدون تلخی، به شکل گل رز

در طرز تهیه مربای بالنگ به روش سنتی، احتیاج به میزان مساوی بالنگ و شکر دارید. همچنین نصف این مقدار هم آب ضروری است. اما مهمترین نکته در تهیه مربای بالنگ، روش تلخی دریافت بالنگ هاست.

14 تیر 1400

شرایط و احکام قربانی کردن در عید قربان

چه حیوانی را می توان برای قربانی انتخاب کرد؟خبرنگاران | سرویس مذهبی - از سه نوع حیوان میتوان برای قربانی استفاده کرد:

20 اردیبهشت 1400

جزئیات طرح های برگزیده در رویداد نانواستارت آپ

محمد باقری در گفتگو با خبرنگاران، در تشریح نمایشگاه رونمایی از محصولات توسعه داده شده در سومین برنامه نانواستارت آپ و نحوه حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از این محصولات گفت: در این رویداد از 18 طرح ارائه شده توسط استارت آپ های حوزه نانو رونمایی شد.

19 فروردین 1400

بایدن برای بازسازی آمریکا باید اول تجارت را درست کند خبرنگاران

رئیس جمهور بایدن پایان می خواهد بهتر از گذشته WTO بسازد؛ اما قبل از اینکه این کار را انجام دهد، مجبور است برای جلوگیری از بدتر شدن اوضاع، سازش کند.

13 فروردین 1400

بی انگیزگی تحصیلی چه علت هایی دارد؟

در سال های اخیر شاهد رشد چشمگیر بی انگیزگی تحصیلی در میان دانش آموزان و دانشجویان کشور هستیم. این در حالی است که داشتن انگیزه، محرکی قوی برای ادامه تحصیل و موفقیت است. هر چند که تحصیل و درس خواندن تنها ملاک موفقیت نیست،اما بی انگیزگی می تواند باعث شود...

9 آبان 1399

8 نمونه قرارداد شراکت کاری برای مشاغل مختلف

قرارداد شراکت کاری، تعهدی بین دو یا چند نفر است. این قرارداد، در رابطه با یک موضوع کاری یا خریدوفروش بوده که با نام قرارداد مشارکت مدنی هم شناخته می شود. به طور کلی از قرارداد مشارکت در بخش های مختلف فعالیت های خدماتی، تولید کالا، فروش محصولات، صادرات...

7 آبان 1399

بهره مندی 1900 کودک مبتلا به سوءتغذیه از سبد غذایی در استان سمنان

خبرنگاران/سمنان معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان از بهره مندی ماهانه یک هزار و 875 کودک مبتلابه سوءتغذیه تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان از سبد غذایی خبرداد.

18 اسفند 1398