چگونه کفش کتانی کانورس را در استایل خود ست کنیم؟

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، با وجود اینکه برندهای مختلفی از کفش های کتانی وجود دارد اما یک برند بالاتر از همه ایستاده است و آن برند آمریکایی کانورس (Converse) است. این برند آمریکایی مشهور بیش از صد سال است که پر قدرت به فراوری کفش های کتانی مشغول است. کانورس برای علاقه مندان به دنیای مد کفش های کتانی کلاسیکی را فراوری می نماید که هیچگاه دمده نمی شوند و جذابیتشان را از دست نمی دهند.

چگونه کفش کتانی کانورس را در استایل خود ست کنیم؟

امروزه کانورس کتانی های مختلف و متنوعی را در مدل ها و رنگ های مختلف عرضه می نماید. کانورس کتانی هایی از مدل های ساق دار بلند مشکی و ساده، ساق کوتاه سفید تا حجیم، طرح دار رنگی و هر مدلی که بین این مدل ها قرار بگیرد را فراوری می نماید و کتانی هایی را عرضه می نماید که مناسب استایل هر فردی باشند. در این مطلب به معرفی مدل های مختلف کانورس و نحوه ست کردن صحیح آن ها در استایل می پردازیم.

کانورس سفید و مشکی

کتانی های کلاسیک، سفید و مشکی و بنددار کانورس به سادگی قابل تشخیص هستند. این مدل تنها مدلی نیست که همه افراد بشناسند اما جزو مدل هایی است که همه آقایان باید داشته باشند. این کفش مجذوب نماینده و راحت مدلی است که به خوبی با همه استایل ها ست می گردد اما با لباس های کلاسیک و قدیمی ظاهر بهتری را ایجاد می نماید. این کفش های کتانی با لباس های غیررسمی بهتر ست می شوند. برای ست کردن کانورس سفید و مشکی در ابتدا شلوار جین زاپ دار یا راحت خود را انتخاب نموده و سپس لباسی را بدون فکر کردن زیاد برای نیم تنه بالایی خود انتخاب کنید. به عنوان مثال می توانید تیشرت، پیراهن شمبری و کت بامبر را برای داشتن یک استایل ایدئآل ساده انتخاب کنید.

 • راهنمای کامل و آسان تمیز کردن کتانی کانورس

کانورس مشکی ساق بلند

کانورس ساق بلند مشکی بسیار شیک است. برای تکمیل استایل همراه این کفش شیک از یک شلوار جین اندامی که پایین آن تا شده است استفاده نموده و استایل بالاتنه را ساده و کلاسیک نگه دارید؛ به عنوان مثال یک تیشرت ساده سفید بپوشید یا پیراهن آستین کوتاهی که کمی طرح دارد را انتخاب کنید. انتخاب تکمیل استایل به خود شما بستگی دارد اما سعی کنید استایل را با پوشیدن یک عینک آفتابی ویفرر رنگ تیره تکمیل کنید.

کانورس ساق بلند قرمز

کانورس ساق بلند قرمز یک جایگزین برجسته برای استایل های مشکی و سفید است. این رنگ بسیار مجذوب نماینده بوده و توجه بسیاری را به سمت پاهایتان جلب می نماید. با انتخاب لباس های رنگ روشن استایلتان را متوازن نگه دارید. از انتخاب استایل مونوکروم و مشکی اجتناب نموده و به جای آن در پی رنگ های دیگر باشید. آبی و سرمه ای به خوبی با قرمز ست می شوند و سبز مکمل آن است. فقط این نکته را در نظر داشته باشید که رنگ ها باید ملایم باشند تا تضاد چشمگیری بین رنگ های روشن ایجاد نگردد. همانطور که برای رنگ های خنثی رنگ قهوه ای ملایم پایه ایدئآلی برای استایل ایجاد می نماید.

 • 8 نکته برای پوشیدن کفش ورزشی در استایل روزمره که باید بدانید

کانورس ساق بلند سفید

کانورس ساق بلند سفید استایل کلاسیک زیبایی را ایجاد می نماید. این استایل شیک به خوبی با شلوار جین غیررسمی یا شلوار کتان ساده ست می گردد. از آنجایی که کفش های ساق بلند ارتفاعی بالاتر از مچ پا دارند ترکیبشان با شلوارهایی که پایینشان تا شده است بسیار زیبا می گردد. اما برای ایجاد استایل راحت و متوازن هم می توانید شلوار را بلند و بدون تا روی کفش رها کنید.

حتما شلوار با برش اسلیم و اندامی را انتخاب کنید زیرا شکل خطی آن ها با مدل اندامی کفش های کتانی بهتر ست می گردد. در نهایت استایل خود را با یک پیراهن سفید ساده و یک کت تیره تکمیل کنید. بعلاوه به خاطر داشته باشید که هر چقدر کفش کتانی کانورستان تمیزتر باشد زیباتر و شیک تر به نظر می رسد.

کانورس ساق کوتاه سفید

کانورس ساق کوتاه سفید یک کتانی عالی و مناسب برای تابستان است. رنگ روشن و مدل ساده این کفش ها باعث می گردد استایل زیبا و ساده ای ایجاد نمایند. برای استفاده بیشیینه از این کفش های شیک آن ها را با شلوارهای رنگ روشن مانند شلوار جین های رنگ روشن یا سفید و شلوار های کتانی طیف خاکی رنگ ست کنید.

از شلوارهای جین تیره رنگ هم می توانید بهره ببرید اما مراقب باشید تضادی که ایجاد می گردد خیلی زیاد نباشد و مطمئن شوید که استایل را متعادل نگه داشته اید. با به کار بردن یک پیراهن آکسفورد شیک ترجیحا به رنگ سفید و یک کت بلیزر دو دکمه باز استایل خود را تکمیل کنید.

 • 8 روش تضمین شده برای تمیز کردن کفش سفید

کانورس ساق کوتاه مشکی

کتانی های ساق کوتاه سفید برای تابستان عالی هستند و کتانی های ساق کوتاه مشکی هم برای ایجاد استایل غیررسمی زمستانی یک گزینه عالی به شمار می روند. کفش های تیره در ترکیب با استایل های هوای سرد به رنگ های خنثی و تیره شیک تر به نظر می رسند. مطمئن شوید که استایل تمام مشکی نپوشید زیرا با اضافه کردن کمی رنگ به استایل ظاهر مدرن و زیبایی خواهید داشت. بعلاوه به خاطر داشته باشید که این کفش های کتانی با استایل های غیررسمی برترین ظاهر را دارند بنابراین از پوشیدن لباس های رسمی به همراه آن ها خودداری نموده و در عوض لباس های راحت بپوشید.

بعضی شلوار جین های اسکینی یا شلوار کتانی های اسلیم همین کار را برای شلوارها انجام می دهند. برای بالاتنه خود به همراه این شلوارها یک کت پارکا یا جامپر استایلتان را تکمیل نموده و شما را گرم نگه می دارند. در نهایت استایل خود را با یک کلاه یا شال تکمیل کنید.

کانورس با شلوارک

کلید ست کردن کانورس با شلوارک این است که کل استایل را غیر رسمی نگه دارید. بین شلوارک های جین و کتانی یک مدل ساده را انتخاب نموده و استایل زیبایی را ایجاد کنید. در صورتی که کتانی ساق بلند می پوشید برای توازن استایل مطمئن شوید که بلندی شلوارکتان تا بالای زانو باشد. از سوی دیگر کتانی های ساق کوتاه به خوبی با شلوارک های مدل قدیمی که بلندیشان تا زانو است ست می شوند. بعلاوه کتانی های ساق کوتاه را باید با تیشرت های کلاسیک ساده و کتانی های ساق بلند را باید با لباس های طرح دار بپوشید. برای تکمیل نهایی استایل خود تنها یک کلاه و عینک آفتابی کم است. اکسسوری ها توجه زیادی را جلب نموده و به استایلتان جلوه تابستانی می دهند.

 • 12 مدل کفش اسپرت زنانه که باید بشناسید

چگونه باید از کفش های کانورس در استایل خود استفاده کنیم؟

 • با ست کردن کتانی کانورس خود با استایل های شیک تیپ اسمارت کژوال ایجاد کنید.
 • استایل اسلیم کانورس را با شلوارهای اسلیم کات یا اسکینی ست کنید.
 • در تابستان کانورس سفید و در زمستان کانورس مشکی بپوشید.
 • برای ایجاد استایل مجذوب نماینده و غیررسمی کانورس را با شلوارک بپوشید.
 • برای اینکه کانورستان همواره زیبا به نظر برسد آن را به صورت منظم تمیز کنید.

چگونه کانورس را تمیز کنیم؟

 1. در ابتدا یک پیمانه مایع لباسشویی را داخل یک کاسه آب بریزید.
 2. آب کفی را بااستفاده از یک برس ساینده روی کفش های کتانی خود کشیده و آلودگی ها را از بین ببرید.
 3. کفش را کامل آب بکشید و با دستمال کف های به جامانده را پاک کنید.
 4. در صورتی که کتانی هایتان سفید هستند برای از بین بردن لکه های سخت از مسواک و خمیر دندان بهره ببرید.
 5. سپس آن را دستمال کشیده و آبکشی کنید.
 6. صبر کنید تا کفش ها خشک شوند.

آیا باید با کتانی های کانورس جوراب بپوشیم؟

جوراب پوشیدن با کفش های کانورس از تاول زدن پا جلوگیری می نماید. جوراب بعلاوه رطوبت را به خود جذب نموده و مانع از ساییده شدن کفش هنگام برهنه پوشیدن آن ها می گردد. جوراب بعلاوه مانند یک پد برای پا عمل نموده و پاها را گرم نگه می دارد.

منبع: The Trend Spotter

منبع: دیجی استایل
انتشار: 3 بهمن 1401 بروزرسانی: 3 بهمن 1401 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 1583

به "چگونه کفش کتانی کانورس را در استایل خود ست کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه کفش کتانی کانورس را در استایل خود ست کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید