راهنمای سفر

هتل های ارزان قیمت شهر رم ایتالیا

شهر رم پر از جاذبه گردشگری تاریخی و مدرن برای بازدید است که به شما توصیه می‌کنیم در انتخاب هتل در این شهر بسیار دقت نمایید. هتل بعد از هواپیما، اولین مکانی است که بر روی کیفیت سفر شما تاثیر گذار خواهد بود.

11 اسفند 1398

بهترین سفر با تور یونان

تور یونان فرصتی مناسب برای تجربه جاذبه‌های تاریخی و طبیعی بی‌نظیر است که با دیگر کشورهای قاره اروپا تنها یک تفاوت دارد که آن هم ارزان بودن هزینه سفر در آن است.

11 اسفند 1398

ایرانی ها در مالزی چقدر هزینه سفر میکنند

گردشگران از جاهای مختلفی ممکن است به مالزی سفر کرده باشند اما ایرانی ها در این کشور چطور سفرشان را میگذرانند و چقدر به طور میانگین در مالی هزینه میکنند، این پرسشی است که مدیر ارشد توریسم مالزی به ان پاسخ داده است.

11 اسفند 1398

آشنایی با برنامه سفر مالزی

سفر با وجود داشتن برنامه ریزی قبلی بسیار لذتبخشتر خواهد بود، ما در ادامه سعی خواهیم کرد پیشنهادمان برای سفر به مالزی را برایتان بیاوریم این برنامه در 4 روز تدوین شده است و میتواند پیشنهاد مناسبی برایتان باشد که همه جارا به خوبی ببینید.

11 اسفند 1398

سفر به جزایر پرهنتیان مالزی

جزایر پرهنتیان مالزی از محبوترین تفرجگاه های این کشور به شمار میروند و انواع تفریحات ساحلی برای گردشگران فراهم امده است تا استراحت کنند و از سفرشان بیشتر لذت ببرند.

11 اسفند 1398

در 5 روز رم را بگردیم

رم شهری با تاریخ هزاران ساله بهترین انتخاب برای ورق زدن تاریخ تمدن بشر است، این شهر بزرگترین و پر جمعیتترین شهر ایتالیا است و مرکز منطقه لاتزیو میباشد. در ادامه برنامه سفری 5 روزه را به رم مرور خواهیم کرد.

22 مرداد 1398

راهنمای سفر لوکس به مالزی

معمولا سفر با برنامه قبلی بسیار دلچسبتر از اب در می‌آید، در ادامه قصد داریم در 9 روز یک برنامه سفر لوکس به مالزی را برایتان شرح دهیم با ما همراه شوید. این برنامه سفر تجربه یکی از مسافرین است.

22 دی 1396

دو روز بریم بانکوک تایلند

میدونم معمولا بیشتر از این حرفها برای سفر خارجی زمان کنار میگذارید که خب با این همه مشغله و هزینه عاقلانه هم هست اما اگر لازم بود خیلی فشرده از تایلند دیدن کنیم ما این برنامه سفر و پیشنهاد میدیم.

25 آبان 1396

در سفر به تور پاتایا چه هزینه هایی داریم

نمیتوان انکار کرد که اولین مسئله ای که قبل از سفر ذهن ما را به خود مشغول میکند، هزینه آن است، برای اطلاع از اینکه سفر به پاتایا چقدر هزینه در بر خواهد داشت با ما همراه شوید. در ادامه به سادگی خواهید دید که برای مواردی چون اقامت، خورد و خوراک در رستوران،...

13 آبان 1396

نکاتی جالب در مورد بانکوک

بانکوک (Bangkok)، یک شهر شلوغ و پر جنب وجوش و پایتخت کشور تایلند می‌باشد. رستوران‌های مدرن، بازارهای شلوغ و مراکز خرید وسیع از اصلی‌ترین جاذبه‌های این شهر در کشور تایلند هستند.

31 تیر 1396

مدارک لازم جهت اخذ ویزا ایتالیا

مدارک لازم برای اخذ ویزای ایتالیا، هزینه‌های اخذ ویزا و آدرس سفارت ایتالیا در تهران بخش‌های اصلی این مقاله را تشکیل می‌دهند. 

7 تیر 1396