بازسازی خانه: آخرین شرایط بازسازی منطقه ها زلزله زده و آلوده به نفت مسجدسلیمان

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، خبرنگاران/خوزستان رییس بنیاد مسکن آخرین شرایط بازسازی منطقه ها زلزله زده مسجدسلیمان و پروژه جابه جایی منطقه ها آلوده به نفت و گاز این شهرستان را تشریح کرد.

بازسازی خانه: آخرین شرایط بازسازی منطقه ها زلزله زده و آلوده به نفت مسجدسلیمان

جهت دریافت خدمات بازسازی خانه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

اکبر نیکزاد در حاشیه بازدید از فرایند بازسازی منطقه ها زلزله زده مسجدسلیمان و پروژه جا به جایی منطقه ها آلوده به نفت و گاز که امروز، 26 شهریوماه انجام شد، اظهار کرد: با توجه به زلزله ای که در مسجدسلیمان رخ داد، باید تعدادی از واحدها بازسازی و تعدادی هم تعمیر می شد.

به گزارش خبرنگاران، وی اضافه کرد: در بحث تعمیر واحدهای آسیب دیده از زلزله، 7500 واحد باید تعمیر می شد که کار تعمیر همه واحدها به اتمام رسیده است.

رئیس بنیاد مسکن ادامه داد: در بحث واحدهایی که احتیاج به تخریب و بازسازی مجدد داشتند، باید 1400 واحد بازسازی می شد که از این تعداد کار درجاسازی 860 واحد اجرا شده است.

نیکزاد بیان نمود: در حال حاضر خانواده ها در 860 واحدی که درجاسازی شده است، ساکن هستند. بعلاوه 540 واحد باید جا به جا می شدند که با اقدامات فنی، زمین مورد احتیاج برای ساخت این واحدها تامین شد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر طراحی سایت این واحدها به تصویب کمیسیون ماده 5 رسیده و اکنون پیشرفت بسیار خوبی در آماده سازی این شهرک اجرا شده است. حدود 30 میلیارد تومان برای تامین زیرساخت های آب و برق و گاز این شهرک هزینه شده و کار این زیرساخت ها در مراحل پایانی است.

رئیس بنیاد مسکن گفت: 540 واحد مورد نظر عموما در مرحله سفت کاری هستند و بعضی از واحدها هم در مرحله نازک کاری قرار دارند.

نیکزاد با اشاره به بحث جا به جایی منطقه ها آلوده به نفت و گاز اسم کرد: با همکاری وزارت نفت 459 واحد باید بهسازی می شد که این واحدها، حدود 92 درصد پیشرفت فیزیکی دارند و ظرف یک ماه آینده کار بهسازی این واحدها به اتمام می رسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 1184

به "بازسازی خانه: آخرین شرایط بازسازی منطقه ها زلزله زده و آلوده به نفت مسجدسلیمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی خانه: آخرین شرایط بازسازی منطقه ها زلزله زده و آلوده به نفت مسجدسلیمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید