چند نمونه طراحی ساده با مداد سیاه

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، طراحی ساده با مداد سیاه یکی از ساده ترین روش های طراحی می باشد. در این مطلب چند نمونه عکس و آموزش های اولیه مربوط به طراحی با مداد سیاه از جمله طرح پرنده، طرح چشم، طرح گل، و طرح چهره را آورده ایم.

چند نمونه طراحی ساده با مداد سیاه

جهت دریافت مشاوره خدمات کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

طراحی یک اصل اساسی برای نقاشی است. برای کسانی که به نقاشی تسط کافی ندارند، ضروری است که ابتدا از طریق مداد سیاه طراحی را شروع نمایند. همچنین بهتر است که کار خود را با طرح های ساده مانند طرح گل یا پرنده شروع نمایند.

ابتدا بر پیش احتیاجهای طراحی چهره مروری می کنیم و در ادامه چند نمونه از طراحی های ساده با مداد سیاه را خواهیم دید.

برای شروع طراحی به یک مداد کنته سیاه سفید، مداد طراحی B12-B9-H2 و ...، پاک کن، پنبه و قلم موی پارس آرت احتیاج است. از طریق قلم H2 یا HB طرح زده، با مداد کنته قسمت های تیره طرح را کشیده و با پنبه سایه ها نرم می شوند. قسمت های گسترده نقاشی را با زغال طراحی نموده و با پنبه مات می گردد.

یک طراح برای اینکه به مرحله حرفه ای بودن برسد، در ابتدا باید طریقه دست دریافت قلم را بلد باشد و دست و قلم را بتواند باهم کنترل کند. زیرا بیشتر افراد گمان می نمایند که در طراحی نیز مانند مشق نوشتن باید قلم را در دست بگیرند که این یک فرض کاملاً اشتباه است.

کسانی که قصد طراحی چهره دارند، بهتر است قبل از آن طراحی اجسام را یاد بگیرند. در غیر این صورت برای ادامه کار با مشکل روبرو می شوند. همچنین برای شروع به طراحی چهره، از روی چهره های دوستان و آشنایان این کار را انجام دهند و سعی در کشیدن چهره خود در مقابل آینه ننمایند که این امر باعث نا امیدی طراح می گردد. برای اینکه فردی یک طراح حرفه ای گردد، باید به صورت مداوم تمرین داشته باشد و بدون انجام تمرینات دائم و مستمر، این امر میسر نمی گردد.

انواع طراحی با مداد سیاه

در اینجا به بعضی از طراحی های رایج که بیشتر مورد علاقه طراحان است اشاره می کنیم:

طرح گل

طرح گل بیشتر مورد پسند افرادی است که می خواهند کار طراحی با مداد سیاه را شروع نمایند و همچنین افرادی که احساسات بیشتری دارند. در این قسمت چند نمونه طرح گل را مشاهده می کنید.

طرح پرنده

طرح پرنده یک طرح همه پسند و ساده مخصوصاً برای افرادی که می خواهند طراحی با مداد سیاه را شروع نمایند، می باشد. بعضی از نمونه های این طرح در زیر آورده شده است.

طرح چشم

طراحی چشم یک کار حساس است. استفاده از کلمه حساس به این دلیل است که طرح یک چشم می تواند با بیننده ارتباط برقرار کند و در او تأثیرگذار باشد. در زیر نمونه های از این طرح را مشاهده می کنید.

طرح چهره

این طرح کمی پیچیده تر از طرح های قبلی و همچنین مورد علاقه بسیاری از طراحان می باشد. بعضی طرح های چهره را در زیر مشاهده می کنید.

منبع: setare.com
انتشار: 30 آذر 1399 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 714

به "چند نمونه طراحی ساده با مداد سیاه" امتیاز دهید

2 کاربر به "چند نمونه طراحی ساده با مداد سیاه" امتیاز داده اند | 1.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چند نمونه طراحی ساده با مداد سیاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید