تور ارزان فرانسه: وقتی سیا مردم فرانسه را مسموم می نماید ، پخش مستند سیا؛ آزمایشات مخفی در شبکه افق

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، مستند سیا؛ آزمایشات مخفی با موضوع آنالیز یکی از آزمایشات مخوف سازمان سیای آمریکا بر آنتن شبکه افق نقش می بندد.

تور ارزان فرانسه: وقتی سیا مردم فرانسه را مسموم می نماید ، پخش مستند سیا؛ آزمایشات مخفی در شبکه افق

با ما همراه باشید و با تور ارزان فرانسه از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، جنگ روایت ها مقوله مهمی است که فضای رسانه ای کشور باید به آن توجه بسیاری داشته باشد تا بتواند در برابر فراوریات رسانه ای دروغین که علیه کشورمان از طریق سرویس های رسانه ای غرب صورت میگیرد، پاتک مناسبی را از خود نشان دهد.

طی چند سال گذشته این موضوع در رسانه ملی و دیگر رسانه های آنلاین و مکتوب کشور بسیار مورد توجه قرار گرفته شده و تیم های رسانه ای بسیاری در برابر دروغ پردازی غرب علیه ایران فعالیت می نمایند تا ظلم های واقعی که استعمارگران بر مردم جهان روا داشته اند را به تصویر بکشند و ذات واقعی دولت های متخاصم را بر تمام مردم آزاده جهان آشکار نمایند.

شبکه افق سیما نیز طبق همین روال سعی داشته تا در قالب های مختلف این موضوع را مورد توجه قرار دهد. به همین منظور اخیرا مستند سیا؛ آزمایشات مخفی را که یک فراوری خارجی است بر آنتن خود قرار داده است.

این مستند روایتی از سال 1951 در فرانسه است که مردم یک روستا از طریق سازمان سیای آمریکا از طریق گاز LSD مسموم شده بودند. حدود 300 نفر در این موضوع صدمه دیدند و سطح مسمومیت در مقایسه با جمعیت روستا بسیار بالا بوده است. 40 سال بعد معین می گردد در واقع مردم روستا به عنوان موش های آزمایشگاهی از طریق این سازمان مورد آزمایش قرار گرفته بودند و مواد روان گردان مانند LSD در نان های مصرفی یافت شده بود که آن موقع به روی آن سرپوش گذاشته شد. این مستند افشا می نماید که سازمان سیا پشت پرده این اتفاق بوده است، اما این اولین و آخرین مورد از آزمایشات غیرانسانی سازمان سیا آمریکا در نقاط مختلف جهان نیست.

علاقمندان به موضوع مستند می توانند امروز (چهارشنبه) ساعت 20 و تکرار آن را روز بعد ساعت 02 و 07 از شبکه افق سیما به دیدن بنشینند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 دی 1400 بروزرسانی: 9 دی 1400 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 1292

به "تور ارزان فرانسه: وقتی سیا مردم فرانسه را مسموم می نماید ، پخش مستند سیا؛ آزمایشات مخفی در شبکه افق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان فرانسه: وقتی سیا مردم فرانسه را مسموم می نماید ، پخش مستند سیا؛ آزمایشات مخفی در شبکه افق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید