نگاهی به خدمات سریع و پرشتاب بلوبانک

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، خدمات اقتصادی ولی به آسانی

سرعت و شتاب زیاد در موقع رانندگی کار خطرناک و پرریسکی است و معمولا حوادث و تصادفاتی را به همراه دارد. در خدمات بانکی و اقتصادی اما انجام سریع مراحل و کارها اتفاقات خوشایندی را به همراه دارد و می تواند ساعت های زیادی را از زمان مورد نظر افراد صرفه جویی کند.

نگاهی به خدمات سریع و پرشتاب بلوبانک

ساعت فعالیت شعبه بانک ها به گونه ایست که افراد برای هر بار مراجعه نیاز دارند تا در صورت شاغل بودن مرخصی ساعتی بگیرند یا از حضور در کلاس های صبحگاهی دانشگاه خود چشم پوشی نمایند. بسیاری با صرف نظر کردن از کارها و تفریحات مورد علاقه خود برای یک باز کردن حساب و یا انتقال پول و… به بانک می فرایند. شلوغی شعب، احتمال اختلال در سیستم ها و… باعث می گردد تا افراد پیش از هر مراجعه به بانک پیش بینی حضوری چند ساعته را داشته باشند.

به حداقل رسیدن مراحل انجام خدمات و عدم نیاز به حضور افراد در شعب می تواند سرعت ارائه سرویس های بانکی را افزایش دهد و پیچیده ترین خدمات بانکی را تنها در عرض چند دقیقه یا ثانیه تکمیل کند.

این موضوع در بلوبانک به عنوان یکی از استارتاپ های پیشرو حوزه نئوبانک ایران یکی از اهداف اصلی برای افزایش بهره وری و سهولت و تسریع به خدمات اقتصادی و بانکی است. به همین منظور سرویس های اپلیکیشن بلوبانک به شکلی طراحی شده که تمامی کاربران می توانند به شکلی سریع و در عین حال امن کارهای بانکی خود را انجام دهند. این سرویس ها از باز کردن حساب تا انتقال پول، پرداخت و خرید و… را شامل می گردد. در ادامه بخشی از مهم ترین خدمات سریع و پرشتاب بلوبانک را معرفی نموده ایم.

بازکردن حساب

بازکردن حساب در بلوبانک یکی از آن کارهایی است که به راحتی و بدون نیاز به کوچکترین جابجایی فیزیکی و صرف وقت و هزینه به انتها می رسد. پس از نصب اپلیکیشن بلوبانک و انتخاب گزینه بازکردن حساب، تمامی مراحل در زمانی کمتر از 7 دقیقه تکمیل می گردد. مراحل بازکردن حساب به شکلی طراحی شده که کاربران نیازی به پر کردن فرم ها و صفحات متعدد ندارند و تنها با 21 کلیک یا تاچ به آخرین مرحله می رسند.

انتقال پول

مراحل انتقال پول در اپلیکیشن بلوبانک سریع ترین شکل ممکن را به کاربران ارائه می دهد. در این بخش کاربر پس از وارد کردن شماره کارت و مبلغ مورد نظر شیوه های متفاوت انتقال پول را با کارمزدهای مختلف مشاهده می نماید. پس از انتخاب یکی از راه های انتقال، بدون اینکه نیازی به وارد کردن رمز دوم و CVV2 باشد، مبلغ تعیین شده منتقل می گردد.

خرید سریع

بخش زیادی از تراکنش های روزانه و هفتگی افراد صرف خرید می گردد که برای حالت آنلاین نیاز به دریافت رمز دوم و وارد کردن تعیینات کارت مثل کد CVV2 است. ارسال رمز پویا دوم در بعضی از زمان ها ممکن است با تاخیر زیاد انجام گردد و اختلال زیادی را در فرایند خرید ایجاد کند. برای کاربران بلوبانک اما این خریدها با سرعتی زیاد و بدون صرف وقت تکمیل می گردد. در اپلیکیشن بلوبانک برای خرید شارژ، بسته های اینترنت، پرداخت قبض و… نیازی به وارد کردن رمز دوم و CVV2 نیست تا کاربران در سریع ترین زمان به خدمات مورد نظر خود دسترسی پیدا نمایند. بعلاوه برای تسریع و امنیت بیشتر خریدهای حضوری، گزینه پرداخت سریع طراحی شده که با اسکن دستگاه کارت خوان مراحل انتقال پول را بدون نیاز به کارت بانکی انجام می دهد.

مسدود کردن و غیر فعال کردن حساب

زمان هایی پیش می آید که کارت بانکی افراد گم می گردد یا به سرقت می رود و افراد نیاز دارند تا حساب خود را موقتا مسدود نمایند و یا کارت بانکی جدیدی را سفارش دهند. اپلیکیشن بلوبانک برای این مواقع خاص دو قابلیت مسدودسازی موقت و غیرفعال کردن را پیش روی کاربران خود گذاشته است تا در سریع ترین زمان از حساب بانکی خود محافظت نمایند.

تغییر رمز کارت

در منوی کارت اپلیکیشن بلوبانک، گزینه ای به نام تنظیمات امنیتی قرار گرفته است که کاربران می توانند رمز اول کارت بانکی خود را تغییر دهند و یا در صورت فراموشی آن را دریافت نمایند. این مراحل بدون نیاز به مراجعه افراد به دستگاه های ATM و به شکل آنلاین انجام می گردد. بعلاوه برای زمان هایی که کاربران می خواهند شماره کارت و شبای خود را به اشتراک بگذارند گزینه ای برای کپی کردن این اعداد وجود دارد. بعلاوه در این بخش گزینه ای برای دریافت سریع و آسان رمز دوم پویا به وسیله اپلیکیشن طراحی شده است.

منبع: فوت و فن
انتشار: 6 شهریور 1401 بروزرسانی: 6 شهریور 1401 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 1513

به "نگاهی به خدمات سریع و پرشتاب بلوبانک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگاهی به خدمات سریع و پرشتاب بلوبانک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید