عزیزی: همه برنامه های خود در اسفندماه را به سال آینده موکول کردیم، علاقه مند به میزبانی ها در رشته های تابعه و مینی گلف هستیم

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، رئیس فدراسیون گلف گفت: علاقه مند به میزبانی ها در رشته های تابعه و مینی گلف هستیم و در زمان های آینده هم درخواست میزبانی ها را خواهیم داد.

عزیزی: همه برنامه های خود در اسفندماه را به سال آینده موکول کردیم، علاقه مند به میزبانی ها در رشته های تابعه و مینی گلف هستیم

حمید عزیزی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ 8 شارژ، در مورد شیوع ویروس کرونا و لغو برنامه ها و اردوهای ورزشی در کشور گفت: برای اولین بار تقویم اجرایی فدراسیون گلف را داشتیم و برنامه ها هفته به هفته اجرا می شد و در سه ماه آخر سال به خصوص در اسفند ماه برنامه های زیادی داشتیم از جمله اردوی تیم ملی وودبال زنان و مردان، اردوی گلف جوانان در بخش مردان، مسابقات لیگ برتر گلف بانوان، سوپر لیگ آقایان، کلاس های مربیگری و داوری و یکی دو مجمع استانی که فعلا لغو شد.

وی در ادامه اضافه کرد: همه برنامه ها را به بعد از نوروز و سرانجام بحران کرونا منتقل کردیم. امیدواریم از نظر زمانی و فنی آن را جبران کنیم.

رئیس فدراسیون گلف یادآور شد: ما برنامه هایمان را لغو نکردیم چون به برگزاری آنها احتیاج داریم و هر کدام یک فرآیند در راستا حرکت ما هستند. برای مثال اردوها در راستا مسابقات و تربیت بازیکنان هستند. همچنین کلاس های داوری و مربیگری نیز احتیاج ما است لذا برنامه ها لغو نمی گردد و بلکه به زمان دیگری موکول شده است.

وی در مورد اعزام تیم گلف بانوان به مسابقات گلف پاکستان یادآور شد: هدف از اعزام بانوان به پاکستان چند بعدی بود. اولا در دو سال گذشته در هیچ رده گلف بانوان اعزام نداشتیم و دوم اینکه گلف پاکستان سطح بالایی دارد و کشورهای شرکت نماینده نیز از سطح خوبی برخوردار بودند. در ترکیب تیم هم نفر اول در رده سنی بالای 18 سال و زیر 18 سال قرار داده شدند. از جوانان برای برای آینده و پشتوانه سازی استفاده کردیم، نگار صیادی هم به عنوان سرمربی و سرپرست تیم استفاده کردیم.

عزیزی اظهار داشت: دستاورد نازنین شهرکی در طبقه بندی ب برای خانم ها که فرصتی نداشتند، بود و مقام قابل توجهی کسب کرد و حضور الینا نادی به عنوان یک جوان نیز برای کسب تجربه مهم بود و برای جوانان ایجاد انگیزه می نماید و می دانند اگر تمرین نمایند به مسابقات اعزام و مقام و رتبه می آورند.

وی اضافه کرد: الینا نادی از لرستان به مسابقات اعزام شد و این نوید را به شهرستان ها می دهد که نگاه ما بین استان ها متوازن است.

رئیس فدراسیون گلف در پاسخ به این سوال که آیا امکان افزایش تعداد بازیکنان در اعزام ها وجود دارد، گفت: علاقه مندیم بازیکنان بیشتری تجربه بین المللی داشته و در فضای برون مرزی باشند و بتوانیم سطح گلف را برای هر رده سنی افزایش دهیم. موفقیت محقق نمی گردد مگر با حضور بین المللی در رقابت ها و بهبود تکنیک های فنی. محدودیت ها وجود دارد و در سال آینده احتمالا افزایش می یابد ولی کوشش ما هم بیشتر می گردد و کوشش می کنیم فضای اعزام بیشتر گردد.

عزیزی در مورد مسابقات آسیایی گلف که قرار بود در کیش و در مهر ماه برگزار گردد، گفت: علاقه مند به میزبانی ها در رشته های تابعه و مینی گلف هستیم و در زمان های آینده هم درخواست می دهیم. مسابقات 2020 به چند دلیل در ایران برگزار نمی گردد که شیوع کرونا آخرین دلیل آن است. همزمان با میزبانی، بحث تکمیل زمین مینی گلف کیش پیگیری می شد که آن هم ابتر ماند و شیوع کرونا و آماده نشدن زمین و اتفاقات گذشته مجموعا در لغو میزبانی اثرگذار بود. استارت زمین خورده بود اما به خاطر شیوع کرونا احداث زمین تعطیل شد و کارگران و اعضای پروژه نمی توانند کار نمایند و زمین به مسابقات نمی رسید.

وی در سرانجام گفت: ما هم تابع شرایط کلی کشور هستیم و دعا می کنیم هر چه زودتر با فداکاری جامعه پزشکی و همکاری مردم با قرنطینه خانگی و جدی دریافت کرونا، چرخه انتقال شکسته گردد و مجددا شاهد نشاط و شادی در جامعه باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 230

به "عزیزی: همه برنامه های خود در اسفندماه را به سال آینده موکول کردیم، علاقه مند به میزبانی ها در رشته های تابعه و مینی گلف هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی: همه برنامه های خود در اسفندماه را به سال آینده موکول کردیم، علاقه مند به میزبانی ها در رشته های تابعه و مینی گلف هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید