الهامی: فوتبال در چنین شرایطی ارجحیت ندارد

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، سرمربی تراکتور گفت: فوتبال در چنین شرایطی، ارجحیت ندارد.

الهامی: فوتبال در چنین شرایطی ارجحیت ندارد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت تراکتور، ساکت الهامی گفت: امیدوارم مردم ایران هر چه زودتر از این فاجعه و شرایط سخت عبور کنند تا بتوانیم زندگی راحت و آرام در کنار یکدیگر داشته باشیم.

وی با بیان اینکه تمرینات تراکتور تا 26 اسفند ماه ادامه داشت، بیان نمود: تراکتور جزو آخرین تیم هایی بود که تمریناتش را تعطیل کرد. ما ابتدا پنجم فروردین و سپس هفتم فروردین را برای آغاز تمریناتمان معین کردیم که با توجه به بیانیه ستاد مقابله با کرونا، بلیت بازیکنان به مقصد تبریز را کنسل کرده و تمرینات را استارت نزدیم.

الهامی در خصوص شرایط کنونی تیم، مطرح نمود: مربی بدنساز تیم، برنامه های تمرینی را به صورت روزانه به بازیکنان اعلام می کند، ولی معتقدم این روش ها چندان مفید نیست و جنبه سرگرم کننده دارد.

  • آخرین شرایط برگزاری لیگ برتر از زبان سرپرست کمیته مسابقات

وی ادامه داد: تمامی بازیکنان تراکتور به جز اشکان دژاگه در داخل کشور حضور دارند و دژاگه نیز در صورت تأخیر 24 ساعته، نمی توانست به خارج از کشور برود. بازیکنان خارجی مان به همراه یکی از اعضای کادرفنی در هتل، تمرینات اختصاصی انجام می دهند.

الهامی در خصوص ادامه مسابقات، گفت: خیلی از خانواده ها حتی نمی توانند برای عزیزان از دست رفته شان مراسم سوگواری برگزار کنند؛ فوتبال در چنین شرایطی در دنیا ارجحیت ندارد. فوتبال خوب و مفید است، ولی نمی تواند جای همه چیز را بگیرد.

وی اضافه نمود: در کشور ما حق پخش تلویزیونی، اسپانسر، بلیت فروشی و ... چندان مطرح نیست و در سایر کشورها به خاطر این موضوعات به برگزاری ادامه مسابقات پافشاری می کنند. ما در کشورمان به خاطر لذت بردن مردم و حضورشان در استادیوم ها فوتبال برگزار می کنیم که در صورت برگزاری بازی ها بدون حضور هواداران، این لذت هم از بین می رود.

سرمربی تراکتور با بیان اینکه تیم ها برای رسیدن به شرایط مسابقات به 40 روز زمان نیاز دارند، تأکید کرد: هر تصمیمی که فیفا، کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون فوتبال بگیرند، همه تبعیت می کنند. اما به این موضوع باید توجه شود که فوتبال در شرایط کنونی، چه جایگاهی در دنیا دارد؟

  • بازی های تراکتور بدون پخش تلویزیونی
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 291

به "الهامی: فوتبال در چنین شرایطی ارجحیت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الهامی: فوتبال در چنین شرایطی ارجحیت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید