سود خوب شرکت های بیمه ای از بازار سرمایه

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، مدیرعامل شرکت بیمه تجارت نو معتقداست که تزریق ایده های نو در صنعت بیمه باید به یک فرهنگ تبدیل شود که درتمام ارکان صنعت بیمه ازشبکه فروش تا سطح مدیران ارشد جاری باشد و ایجاد شرکت های بیمه تازه هم می تواند به این موضوع سرعت بیشتری بخشد.

سود خوب شرکت های بیمه ای از بازار سرمایه

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، نیما نوراللهی، گفت: بیمه مرکزی می تواند نقشی حمایتی از ایده های نو را درصنعت بیمه داشته باشد که امروز هم این نقش را در بیمه مرکزی می بینیم و اگر یک کار جدیدمطرح شود از آن حمایت و پشتیبانی لازم می شود .

وی، تزریق ایده های نو در صنعت بیمه را وابسته به یک شخص، شرکت یا یک نهاد ندانست و گفت: این مساله باید به یک فرهنگ در صنعت بیمه تبدیل شود.

نوراللهی، با بیان اینکه در دوسال اخیر، فرصت خوبی در بازارسرمایه برای کل صنعت بیمه ایجاد شد، گفت: در این مدت شرکت های بیمه ای توانستند اصلاح ساختار مالی خوبی داشته باشند.

وی افزود: با توجه به شناسایی سودهای خوب شرکت های بیمه ای در بازار سرمایه این شرکت ها پیروز شدند بخش زیادی از ذخایر فنی خود را تکمیل کرده و کسری ذخیره را بهبود ببخشند.

مدیرعامل شرکت بیمه تجارت نو، یکی از اتفاقات خوب سال گذشته برای صنعت بیمه را افزایش سرمایه شرکت های بیمه ای دانست و توضیح داد: با بخش نامه هایی که در خصوص افزایش سرمایه شرکت های بیمه ای و معافیت هایی که برای این افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها دیده شد بسیاری از شرکت های بیمه ای توانستند از محل سودانباشته یا تجدید ارزیابی افزایش سرمایه و اصلاح ساختار مالی انجام دهند.

به اعتقاد وی، درحال حاضر شرکت های بیمه قدیمی تر هم به خوبی وارد بازار سرمایه شده و سودهای خوبی را نشان دادند پس به طور قطع، حضور پررنگ و هوشمندانه در بازار سرمایه بخشی جدی از کار شرکت های بیمه ای است.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 10 مرداد 1400 بروزرسانی: 10 مرداد 1400 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 1126

به "سود خوب شرکت های بیمه ای از بازار سرمایه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سود خوب شرکت های بیمه ای از بازار سرمایه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید