ذوالنوری به روحانی: فریاد ننه من غریب سر ندهید!

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که هیچ کس در این مجلس مخالف برداشتن تحریم ها نیست بر ضرورت حفظ موضع عزت و قدرت در مقابل آمریکا و تمرکز در امتیازگیری از طرف مقابل تاکید نمود.

ذوالنوری به روحانی: فریاد ننه من غریب سر ندهید!

به گزارش ایسنا، مجتبی ذورالنور در تذکری در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با متهم کردن دولت به پهن کردن فرش قرمز برای دشمن و امنیتی و سیاسی ترین کابینه بعد از انقلاب خواندن این دولت، اظهار کرد: این را می دانید که اگر از موضع ضعف و سستی برخورد کنید میدان امتیازگیری را از دست دادید و پیشاپیش زمینه امتیازگیری را برای دشمن فراهم کردید. شاعر درست گفته که اظهار عجز پیش ستمگر ابلهی است/ اشک کباب باعث طغیان آتش است.

وی اضافه نمود: به حضرت عباس به کسی که شما قبول دارید هیچ کس در این مجلس مخالف برداشتن تحریم نیست، ولی از موضع اقتدار و عزت ورود کنید که حق مردم را تضییع نکنید؛ از همین اول از موضع عجز آغاز نکنید که برجام بدبختی بود و ادامه اش بدبختی بیشتری برای مردم فراهم می نماید. از موضع عزت و قدرت ورود کنید و از اصول و ارزش ها و حقوق ملت عقب نشینی نکنید و محکم بایستید.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی خطاب به رییس جمهور مدعی شد: یعنی چه که دوروبری های شما هر کدام در تمجید آمریکا و در حل این موضوع که می خواهیم تحریم ها را برداریم تمام حملات شان به نیرو های منتقد داخلی است؟ شما در امتیازگیری از طرف مقابل متمرکز شوید نه این که مرتب فریاد ننه من غریب سر بدهید.

نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که اداره جلسه را برعهده داشت در پاسخ به این تذکر گفت: تحریم های ظالمانه علیه ملت عظیم و مقاوم ایران که ایالات متحده به ناحق انجام داده چیزی است که دموکرات ها خیلی بیشتر از جمهوری خواه ها آن ار تصویب کردند امیدی به هیچ کدام نیست مگر این که ملت عظیم ایران و دولت به حرف حضرت آقا گوش دهند و مقاوم باشند.

منبع: فرارو
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 719

به "ذوالنوری به روحانی: فریاد ننه من غریب سر ندهید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ذوالنوری به روحانی: فریاد ننه من غریب سر ندهید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید