حراج بیت المال جای خصوصی سازی را گرفته است، تفکر لیبرالی در دولت وجود دارد

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، نماینده مردم خمینی شهر در مجلس با انتقاد از نحوه اجرای اصل 44 قانون اساسی گفت: متأسفانه در حال حاضر خصوصی سازی در کار نیست بلکه حراج بیت المال در حال اجرا است.

حراج بیت المال جای خصوصی سازی را گرفته است، تفکر لیبرالی در دولت وجود دارد

محمدتقی نقد علی در تبادل نظر با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری خبرنگاران، با انتقاد از عملکرد دولت در حوزه اجرای اصل 44 قانون اساسی، گفت: متأسفانه در حال حاضر خصوصی سازی در کار نیست بلکه حراج بیت المال در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه بسیاری از خصوصی سازی ها تحت عنوان حراج بیت المال و بدون توجه به مصالح و آینده کشور در حال اجرا است، اضافه نمود: متأسفانه حراج ثروت های کشور تحت عنوان خصوصی سازی خسارت های بسیاری به کشور زده است.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه کیفیت انجام خصوصی سازی ها مورد تأیید نیست، اضافه نمود: شخص اول مقصر این قضیه دولت و نزدیکان درجه یک مسئولان عالی رتبه کشور است.

وی با بیان اینکه مصادیقی از حراج بیت المال تحت عنوان خصوصی سازی را در هفت تپه، ماشین سازی تبریز و کشت و صنعت مغان می توان دید، گفت: کوشش مجلس شورای اسلامی برای انتخاب اعضای ناظر در فرایند خصوصی سازی ها با هدف مهار اقدامات خلاف قانون است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با تأکید بر اینکه نمایندگان مجلس یازدهم تذکرات و نطق های عدیده ای در موضوع خصوصی سازی ها داشته اند، اضافه نمود: با حساسیت شکل گرفته در مجلس به طور حتم اصلاح رویه خصوصی سازی ها را شاهد خواهیم بود.

وی با اشاره به اظهارات معاون اول رئیس جمهور در مورد اینکه حضور نمایندگان در هفت تپه انتظارات کارگران را افزایش داده، گفت: این نوع اظهارات ناشی از وجود رگه های از فرهنگ لیبرالیستی در سیاست گذاری و در فکر بعضی مسئولان است.

نقد علی ادامه داد: رسیدگی به مطالبات بحق مردم را تعبیر به بالا بردن توقع مردم کردن فقط مختص آقای جهانگیری نیست و در بسیاری از مسئولان ریز و درشت در حال مشاهده است.

وی اضافه نمود: متأسفانه در تفکر بعضی از مسئولان شهرها و روستاها نیز چنین افکاری حاکم شده درحالی که مسئول وظیفه رسیدگی به مطالبات مردم را دارد.

4151/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 24 مهر 1399 بروزرسانی: 24 مهر 1399 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 576

به "حراج بیت المال جای خصوصی سازی را گرفته است، تفکر لیبرالی در دولت وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حراج بیت المال جای خصوصی سازی را گرفته است، تفکر لیبرالی در دولت وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید