تشریح برنامه های شهرداری تهران در هفته سلامت بانوان ایران

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران جزییات برنامه های این اداره برای هفته سلامت بانوان ایران را تشریح کرد.

تشریح برنامه های شهرداری تهران در هفته سلامت بانوان ایران

به گزارش شهر، زهرا بهروزآذر مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران با اشاره به جزئیات برنامه های این اداره در هفته سلامت بانوان ایران، گفت: در این نشست ها از اساتید متخصص و مجرب در حوزه سلامت زنان و خانواده استفاده شده و موضوع نشست ها نیز بر اساس شعارهای اعلام شده توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده است.

او افزود: یک وبینار نیز توسط اداره کل امور بانوان شهرداری تهران با همکاری دانشگاه تربیت مدرس با موضوع زنان و سبک زندگی سالم برگزار گشت.

مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران افزود: اداره کل امور بانوان شهرداری تهران با هماهنگی معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری، اقدام به تهیه محتواهای آموزشی کرد که در قالب بنر در سطح شهر و همچنین در قالب اینفوگرافی در سطح فضاهای مجازی اطلاع رسانی شده است.

به گزارش خبرنگاران، بهروزآذر اعلام نمود: در فضای باز بوستان های بانوان، برنامه هایی از قبیل نصب بنرهای آموزشی با موضوعات سلامت بانوان، ارائه خدمات ایستگاه دوچرخه به صورت رایگان، راه اندازی ایستگاه های مشاوره و آموزش ورزش در خانه، راه اندازی ایستگاه مشاوره سلامت زنان و خانواده در دوران کرونا و تغذیه در دوران کرونا برگزار گشت.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 15 آذر 1399 بروزرسانی: 15 آذر 1399 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 683

به "تشریح برنامه های شهرداری تهران در هفته سلامت بانوان ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشریح برنامه های شهرداری تهران در هفته سلامت بانوان ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید