بررسی فعالیت برخی مشاغل تا 3 بامداد، برای جبران خسارت کرونا

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، رییس کمیته بودجه شورای شهر تهران از بررسی طرحی خبر داد که در صورت تصویب، برخی مشاغل آسیب دیده می توانند در راستای جبران خسارت در روزهای کرونایی، تا ساعت سه بامداد فعالیت کنند.

بررسی فعالیت برخی مشاغل تا 3 بامداد، برای جبران خسارت کرونا

مجید فراهانی در گفت وگو با وبلاگ 8 شارژ، با بیان اینکه متاسفانه در پی شیوع کرونا بسیاری از فعالیت های اقتصادی دچار آسیب شد، گفت: بر همین اساس شورای شهر تهران، طرحی را با قید یک فوریت در صحن شورای شهر بیان کرد که این طرح دارای بندهای زیادی است که در راستای حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا تدوین شده است.

وی با بیان اینکه یک فوریت این طرح در صحن علنی شورای شهر به تصویب رسیده و حالا کمیسیون های تخصصی در حال بررسی دقیق تر این طرح هستند، اضافه کرد: بر همین اساس برای اصناف مختلف بسته های حمایتی در نظر گرفته شده است که به عنوان مثال در این طرح پیشنهاد کرده ایم که مراکز تفریحی، ورزشی و... که به دلیل شیوع کرونا دچار آسیب شده اند، می توانند پس از رفع این بیماری تا 3 بامداد فعالیت کنند تا بخشی از خسارت آنها جبران شود.

فرهادی اضافه کرد: همچنین تخفیفاتی را نیز برای پرداخت عوارض اینگونه مشاغل در نظر گرفتیم که به عنوان مثال پیشنهاد داده ایم که اگر شهروندی بخواهد بهای خدمات خود را تا سرانجام اردیبهشت پرداخت کند از15 درصد تخفیف و اگر تا سرانجام خرداد پرداخت کند، مشمول دریافت 10 درصد تخفیف خواهند شد؛ اما می بایست جزییات این طرح در صحن علنی شورای شهر تهران نیز بررسی شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 349

به "بررسی فعالیت برخی مشاغل تا 3 بامداد، برای جبران خسارت کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی فعالیت برخی مشاغل تا 3 بامداد، برای جبران خسارت کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید