کنایه مصباحی مقدم به پایداری ها

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، سخنگوی جامعه روحانیت مبارز، گفت: جامعه روحانیت تا به امروز اقدامی به منظور اینکه بخواهد فرد یا افرادی را به رئیس جمهور منتخب برای حضور در کابینه معرفی کند، نداشته است.

کنایه مصباحی مقدم به پایداری ها

با تور ارزان مالزی از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید. با ما به کوالالامپور ، پنانگ و لنکاوی سفر کنید و از سفری دل انگیز لذت ببرید.

به گزارش ایلنا، غلامرضا مصباحی مقدم عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در پاسخ به این سوال که رایزنی یا گفت وگویی از سوی این تشکل سیاسی با رئیس جمهور منتخب در جهت فرآیند تشکیل کابینه انجام شده است یا خیر؟، گفت: جامعه روحانیت تا به امروز به منظور اینکه بخواهد فرد یا افرادی را به رئیس جمهور منتخب برای حضور در کابینه معرفی کند، نداشته است. البته ممکن است اعضای جامعه روحانیت برحسب ارتباطی که با آقای رئیسی دارند، پیشنهاداتی را داده باشند، اما حرکتی تحت اسم جامعه روحانیت انجام نشده و چنین انتظاری هم از آقای رئیسی در جامعه روحانیت وجود ندارد.

این فعال سیاسی اصولگرا در رابطه با نحوه تعامل جریان اصولگرا با رئیس جمهور منتخب، ابراز داشت: به عقیده من باید دست ایشان را برای انتخاب هایی که در جهت تشکیل کابینه و دولت دارد، باز گذاشت. البته اعلام پیشنهاد یا معرفی کردن افراد بدون اینکه پشت این عمل فشاری در جریان باشد، مانعی ندارد.

وی ادامه داد: در واقع پیشنهاد کردن و معرفی افرادی که توانمند و کارآمد هستند و برای دولت انقلابی مفید خواهند بود، کار مثبتی است و ایشان هم استقبال می نمایند، اما هیچ گونه فشاری نباید پشت این پیشنهاد ها باشد.

مصباحی مقدم در پاسخ به این سوال که به نظر می رسد بعضی گروه ها از جمله جبهه پایداری کوشش دارند به وسیله فضاسازی رسانه ای افرادی نزدیک به خود را وارد کابینه نمایند، توضیح داد: تا جایی که من از اخلاق آقای رئیسی اطلاع دارم و آشنایی من با ایشان حقیقتا به 40 سال می رسد؛ می دانم که اخلاق ایشان، اخلاق قبول تحمیل نیست و زیر بار این بحث ها نمی رود.

وی اعلام نمود: در نتیجه اگر کسانی درصدد ایجاد فشار و تحت تاثیر قراردادن ایشان هستند، بیخود خود را به زحمت می اندازند، ایشان تحمیل قبول نخواهد کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 1131

به "کنایه مصباحی مقدم به پایداری ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه مصباحی مقدم به پایداری ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید