پیغام میلیچ به استقلالی ها: همسرم اجازه بدهد، بعد از کرونا برمی گردم

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، فرهاد مجیدی هم که نمی خواست باعث ناراحتی میلیچ گردد، از باشگاه خواست پاسپورتش را در اختیارش بگذارند تا هفته آینده در فضایی محبت آمیز با او درخصوص تصمیمش صحبت گردد؛ چون فرهاد بر این باور است که اگر دل بازیکن با تیمش نباشد، به مجموعه آسیب می رسد.

پیغام میلیچ به استقلالی ها: همسرم اجازه بدهد، بعد از کرونا برمی گردم

هروویه میلیچ بامداد شنبه در حالی تهران را ترک کرد که منابع مطلع می گویند زمان بازگشت این مدافع به تصمیم همسرش بستگی دارد.

به گزارش خبرورزشی، هروویه میلیچ که روحیه حساسی دارد، پس از بحث سقوط هواپیما تا هفته ها می ترسید به ایران برگردد و زمانی که باشگاه استقلال درصدد شکایت از نافرمانی و عدم رعایت تعهد به قراردادش بود، رضایت داد و در تمرینات تیمش شرکت کرد.

بعد از ورود ویروس کرونا به کشور، میلیچ آشکارا ابراز نگرانی می کرد و می گفت دنبال فسخ قرارداد است. او حتی به رسانه های کرواسی هم خبر داد تصمیم نهایی اش را گرفته و در تابستان 99 قراردادش را با استقلال فسخ خواهد نمود در حالی که با این باشگاه تا تابستان 1400 قرارداد دارد.

وقتی مجیدی تمرینات استقلال را موقتاً برای 10 روز تعطیل کرد، میلیچ به دنبال خروج از ایران بود. وقتی به او گفتند باشگاه با سفرش موافقت نمی نماید، پیام فرستاده بود به سفارت کشورش می رود و با دریافت کارت تردد موقت، ایران را ترک می نماید! (زمانی که شخص در کشوری دیگر پاسپورتش را گم می نماید، سفارت کشورش به او برگ تردد موقت می دهد تا به کشور خود بازگردد و برای دریافت گذرنامه المثنی اقدام کند). میلیچ به دوستانش گفته اگر همسرش به او اجازه بازگشت به تهران ندهد، در کرواسی می ماند، چون نمی خواهد در زندگی شخصی اش به مشکل بخورد، آن هم در شرایطی که تازه پدر شده است و عواقب آن را هم می پذیرد و جریمه اش را می پردازد.

فرهاد مجیدی هم که نمی خواست باعث ناراحتی میلیچ گردد، از باشگاه خواست پاسپورتش را در اختیارش بگذارند تا هفته آینده در فضایی محبت آمیز با او درخصوص تصمیمش صحبت گردد؛ چون فرهاد بر این باور است که اگر دل بازیکن با تیمش نباشد، به مجموعه آسیب می رسد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 8 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 222

به "پیغام میلیچ به استقلالی ها: همسرم اجازه بدهد، بعد از کرونا برمی گردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام میلیچ به استقلالی ها: همسرم اجازه بدهد، بعد از کرونا برمی گردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید