پادووانی به دنبال غرامت سنگین از استقلال

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، مدافع سابق استقلال به نظر می رسد حاضر نیست بدهی اش را دریافت کند و درخواست غرامت میلیون دلاری کرده است.

پادووانی به دنبال غرامت سنگین از استقلال

به گزارش وبلاگ 8 شارژ پیش از این اعلام شده بود که باشگاه استقلال آمادگی پرداخت 100 هزار دلار برای پرداخت مطالبات پادووانی را دارد، گویا این مدافع سابق استقلال از اعلام شماره حساب خودداری کرده است.

در این باره کاظم قیم مدیر روابط بین الملل باشگاه استقلال گفت: زمانی که ما به استقلال آمدیم، پادووانی از قبل به فیفا شکایت کرده بود و رای ایشان صادر نشده بود. اما از زمان حضور سعادتمند تاکید شد که مطالبات پادووانی پرداخت شود، پس از آن رای فیفا صادر شد و مقرر شد همان 100 هزار دلار به پادووانی پرداخت شود.

وی که با بخش خبری شبکه 3 صحبت می کرد، افزود: ما به پادووانی گفتیم که ایشان شماره حساب را به ما اعلام کنند و پادووانی یک هفته بعد شماره حساب را گفت و وکیل ایشان گفت که شکایت خود را به دادگاه CAS می برند و از آن طریق پیگیری خواهند کرد. پس از آن ما با فیفا مکاتبه کردیم که پول بدهی به پادووانی از منابع مالی استقلال در فیفا پرداخت شود و این نهاد قبول کرد.

مدیر روابط بین الملل استقلال خاطرنشان کرد: فیفا برای این پرداخت نیاز به 3 تاییدیه دارد. یک تاییدیه از باشگاه، یک تاییدیه از فدراسیون فوتبال و یک تاییدیه از سوی پادووانی، در این باره پادووانی از تایید نامه مربوطه سرباز زده است.

قیم درباره طلب پادووانی مطرح نمود: ایشان 100 هزار دلار از باشگاه استقلال طلب دارد اما پادووانی درخواست غرامت میلیون دلاری از باشگاه استقلال دارد. پادووانی باید تاییدیه به باشگاه استقلال بدهد تا ما بدهی ایشان را پرداخت کنیم اما پادووانی و وکیل ایشان از آن خودداری کرده و تاییدیه نفرستاده است.

  • محکومیت 140 میلیارد تومانی استقلال با شکایت پادوانی | سنگین ترین حکم تاریخ
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 434

به "پادووانی به دنبال غرامت سنگین از استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پادووانی به دنبال غرامت سنگین از استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید