وزیر ارشاد: هیچ مجموعه ای را به واسطه تخلف یک نفر دچار مشکل نمی کنیم

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، محمدمهدی اسماعیلی گفت: ما در وزارت فرهنگ جدیدا مجوز های را داده ایم که در آن بازیگرانی هستند که در حال حاضر دچار محدودیت هایی هستند، اما ما مجوزهایش را داده ایم و این اتفاق برای همین چند روز پیش است.

وزیر ارشاد: هیچ مجموعه ای را به واسطه تخلف یک نفر دچار مشکل نمی کنیم

به گزارش ایلنا، محمدمهدی اسماعیلی در خصوص اینکه تهیه کنندگان آثار سینمایی و سریال های خانگی عنوان کرده اند در برخی اثر های تولیدی شان که تا به امروز پخش نشده تعدادی بازیگر ممنوع الکار حضور دارند، تکلیف اثر و سرمایه شان چه می شود، گفت: ما این را اعلام کردیم که هیچ مجموعه ای را به واسطه تخلف یک نفر، دچار مشکل نمی کنیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مثلا بنده مهرماه یک کاری انجام داده ام و دچار محدودیت هایی شدم، کار تولیدی را 6 ماه پیش از آن انجام دادم، طبیعی است که این ارتباطی با آن ندارد. اما اگر کسی دچار محدودیت بوده و بعدا رفته کار هنری انجام داده است آن بحث اش جداست، تهیه کننده و کارگردان باید این را رعایت کنند.

وی گفت: ما در وزارت فرهنگ تازها مجوز های را داده ایم که در آن بازیگرانی هستند که در حال حاضر دچار محدودیت هایی هستند، اما ما مجوزهایش را داده ایم و این اتفاق برای همین چند روز پیش است.

اسماعیلی تاکید کرد: بنای ما این بود رفتار مهم فرهنگی که قبلا در کشور اتفاق می افتاد را در دوره دولت تازه اصلاح کنیم برای همین درمورد همه فیلم هایی که آماده پخش بود و به هر دلیلی دچار مشکل بود، وابستگی شان به یک تخلف را برداشتیم، اما این به آن معنا نیست اگر فردی محدودیت دارد، با علم به این محدودیت کار هنری انجام دهند آن بحث جدا است و در این موارد خود تهیه کننده مقصر است.

منبع: فرارو
انتشار: 23 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1402 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 1628

به "وزیر ارشاد: هیچ مجموعه ای را به واسطه تخلف یک نفر دچار مشکل نمی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر ارشاد: هیچ مجموعه ای را به واسطه تخلف یک نفر دچار مشکل نمی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید