نقشه های آمریکا و اروپا برای فراوری نیمه رسانا واقع بینانه نیست

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، به گزارش خبرنگاران به نقل از گیزموچاینا، مارک لیو رئیس هیأت مدیره شرکت TSMC معتقد است نقشه های آمریکا و اروپا برای گسترش ظرفیت فراوری نیمه رسانا از لحاظ مالی واقع بینانه نیست زیرا برای تأمین نیازهای مناطق گفته شده، انجام می شوند.

نقشه های آمریکا و اروپا برای فراوری نیمه رسانا واقع بینانه نیست

با ما سفر کنید و با قیمت تور اروپا زمستان از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

او در مراسم انتخابش به عنوان مدیر اتحادیه صنعت نیمه رسانا تایوان گفت: اگر کل زنجیره ذخایر نیمه رسانا به آمریکا و اروپا منتقل گردد یا این مناطق تصمیم بگیرند ظرفیت خود را افزایش دهند، چنین روندی به ایجاد انبوهی از ظرفیت غیر سودآور تبدیل می گردد. او در این باره می گوید: کمبود ظرفیت فعلی این صنعت درسراسر دنیا نرمال نیست. اما ظرفیت فعلی صنعت در کل قادر به مدیریت تقاضا در شرایط عادی است.

علاوه بر آن، رئیس هیأت مدیره بزرگترین تراشه سازی دنیا اضافه نمود: همه گیری کووید 19 دلیل افزایش تقاضا برای محصولات مختلف است و همین امر سبب شده شرکت های مختلف برای افزایش ذخایر نیمه رسانای خود عجله نمایند. از سوی دیگر تنش تجاری میان آمریکا و چین نوعی عدم قطعیت در زنجیره ذخایر به وجود آورده است. این درحالی است که تقاضا برای نیمه رسانا در بخش های هوش مصنوعی و 5G رشد نموده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 فروردین 1400 بروزرسانی: 31 فروردین 1400 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 953

به "نقشه های آمریکا و اروپا برای فراوری نیمه رسانا واقع بینانه نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقشه های آمریکا و اروپا برای فراوری نیمه رسانا واقع بینانه نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید