مقاله: خدمات رایگان برق تبریز در صورت اجرای استاندارد روشنایی معابر به وسیله شهرداری

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، به گزارش خبرنگار ما درتبریز، منوچهر دنیا بین در جلسه هم اندیشی روشنایی معابر کلانشهر تبریز با مجموعه شهرداری گفت: طبق ابلاغ شرکت توانیر وظیفه داریم روشنایی شهر را در معابر مدیریت کنیم تا تمامی منطقه مورد بهره برداری شرکت از یک استاندارد نوری یکسان برخوردار باشد.

مقاله: خدمات رایگان برق تبریز در صورت اجرای استاندارد روشنایی معابر به وسیله شهرداری

وی با بیان اینکه اندازه مصرف انرژی روشنایی معابر در سراسر کشور 6 درصد بخش مصرف خانگی است، گفت: تعدیل و مدیریت روشنایی معابر می تواند گام بزرگی در خصوص مصرف انرژی بردارد.

دنیا بین تاکید نمود: برای کاهش هدررفت انرژی، همکاران این شرکت می توانند جهت تنظیم ساعت فرمان و استانداردسازی اندازه روشنایی در بخش هایی که شهردار تبریز متولی سیستم روشنایی معابر آن است، همکاری نماید.

به گفته وی، روشنایی معابر، ویترین برق است و وقتی از مردم شریف می خواهیم تا مصرف انرژی خود را مدیریت نمایند، خود ما نیز باید در مدیریت روشنایی معابر پیشرو باشیم.

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق تبریز، هماهنگی بین سازمان ها و ادارات دولتی را در خدمات رسانی مطلوب، امری مهم دانست و گفت: برق تبریز آمادگی دارد در حوزه معابر، درصورت اجرای استاندارد شبکه روشنایی معابر، به صورت رایگان در بخش فنی و طراحی مشاوره داده و هزینه برق این منطقه ها را به صورت رایگان محاسبه کند.

منبع مقاله: خدمات رایگان برق تبریز در صورت اجرای استاندارد روشنایی معابر به وسیله شهرداری

انتشار: 10 بهمن 1400 بروزرسانی: 10 بهمن 1400 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 1327

به "مقاله: خدمات رایگان برق تبریز در صورت اجرای استاندارد روشنایی معابر به وسیله شهرداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: خدمات رایگان برق تبریز در صورت اجرای استاندارد روشنایی معابر به وسیله شهرداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید