عضو کنگره آمریکا: شبکه های اجتماعی باعث هرج و مرج شده اند!

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، بوهنر رسانه ها را مقصر می داند که به افراط گرایان تندرو بستری برای تسلط بر سیاست داده اند.

عضو کنگره آمریکا: شبکه های اجتماعی باعث هرج و مرج شده اند!

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران به نقل از واشنگتن تایمز، جان آ. بوهنر سخنگوی پیشین مجلس نمایندگان، روز یکشنبه، رسانه های خبری را به دلیل دادن پلتفرمی به احمق ها(knuckleheads) تندروهای حزبی، مقصر دانست که به آنها امکان تسلط بر سیاست های ایالات متحده را داده است.

وی اضافه نمود: تنها چیزی که امروز نسبت به زمان حضور من متفاوت است این است که کسانی که خواهان هرج و مرج هستند از یک بستر بزرگتر برخوردار هستند. 30 سال پیش، هیچ پلتفرمی وجود نداشت. ما همیشه برخی از افراد را در حاشیه، راست و چپ داشتیم، اما مطبوعات هرگز به آنها توجهی نمی کردند.

جمهوریخواه اوهایو، که از سال 2011 تا 2015 به عنوان سخنگو فعالیت می کرد، رادیو گفتگو، اخبار کابلی، و همه این پلتفرم ها و شبکه های اجتماعی را به دلیل ایجاد راهی برای ایجاد هرج و مرج مقصر می داند.

بوهنر گفت: شبکه های اجتماعی باعث جلب توجه بیشتر آنها می شود. آنها قادر به جمع آوری پول بیشتر هستند. و ایده حاکمیت برای بیشتر آنها موضوعی خارجی است.

جنبش tea party(تی پارتی) با لیدرهایی چون سناتور تد کروز، جمهوری خواه تگزاس، در زمان ریاست بوهنر مورد توجه قرار گرفت.

سخنگوی پیشین گفت برخی از این اعضای جمهوری خواه بسیار خوب شدند، در حالی که برخی دیگر برای دستیابی به هر کاری در کنگره با او درگیر شدند.

وی گفت: در هر روز، من دهها نفر بودند که من آنها را احمق ها می نامم که هرج و مرج طلب بودند.

بوهنر برای تبلیغ کتاب خود در خانه: خاطرات واشنگتن که هفته گذشته منتشر شد، در برنامه گفتگوی یکشنبه حضور یافت.

او در این کتاب، جزئیات اتفاقات پشت پرده واشنگتن را در حالی که در راس حزب جمهوری خواه بود، مرور می کند. اگرچه او حاضر نشد مسئولیت حاشیه های ایجاد شده حزب خود را بپذیرد و مورد توجه قرار گیرد.

جمهوری خواهان محافظه کار توانستند آقای بوهنر میانه رو را به خاطر سازش بیش از حد با دموکراتها، به ویژه با اوباما رئیس جمهور پیشین، از از سخنگویی کنگره کنار بگذارند.

بوهنر گفت که یکی از بزرگترین پشیمانی های وی در مدت حضور در مجلس عدم دستیابی به توافق نامه دو جانبه در مورد اصلاحات مهاجرت با آقای اوباما است.

وی همچنین گفت که دو حزب دموکرات و جمهوریخواه در مورد خشونت با اسلحه حد وسط ندارند، اما رهبران باید برای حل مشکل تیراندازی دسته جمعی در ایالات متحده گرد هم آیند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 996

به "عضو کنگره آمریکا: شبکه های اجتماعی باعث هرج و مرج شده اند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو کنگره آمریکا: شبکه های اجتماعی باعث هرج و مرج شده اند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید