طالقانی: 20 نفر زنگ زدند و گفتند انتقادی نداری؟، از خوشحالی مردم به خاطر کشتی خوشحالم

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، رئیس پیشین فدراسیون کشتی گفت: وقتی دو طلا گرفته ایم و 4 فینالیست هم تا اینجای کار در مسابقات آزاد قهرمانی دنیا داریم، انتقاد از تیم ملی معنی ندارد.

طالقانی: 20 نفر زنگ زدند و گفتند انتقادی نداری؟، از خوشحالی مردم به خاطر کشتی خوشحالم

محمدرضا طالقانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص اتفاق خوب و شب فراموش نشدنی کشتی ایران در اسلو که به برد حسن یزدانی مقابل تیلور و طلای امیرحسین زارع منجر شد، گفت: جای غرور و راضیی است که کشتی چنین نتایجی کسب نموده، مردم به شدت راضی شدند و من هم به خاطر راضیی مردم خیلی راضیم. ما هنوز هم بچه های دیگری را داریم که می توانند برایمان مدال خوش رنگ بگیرند.

وی ادامه داد: شاید بگویند در جهانی های بعد از المپیک تیم ها پوست اندازی کردند و جوان هستند، اگر اینطور هم باشد، خب در تیم ما هم این اتفاق اتفاق افتاده و تیم ما هم جوان است. بچه های ما اینقدر قوی هستند که برترین نتیجه را بگیرند. من بیشتر از همه تبریکی بلند و بالا به قبیله قشنگ کشتی دارم که این مدال ها به دست آمد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون کشتی در خصوص شکست دیوید تیلور آمریکایی مقابل حسن یزدانی گفت: اتفاقا روزی که برای جلسه هیئت رئیسه به فدراسیون رفتم، بچه ها را هم دیدم و برای شان صحبت کردم. همه خطابم به حسن یزدانی بود و گفتم همه بچه ها باید در اتاق تو بنشینند و از تو یاد بگیرند که چقدر خوب کشتی می گیری و چقدر بزرگی. به او گفتم که در نروژ برای تو روز قشنگی رقم خواهد خورد و همه مردم می بینند که قبلاً در المپیک هم حق تو برد بوده است.

طالقانی درباره طلای امیرحسین زارع هم تاکید نمود: او بسیار خوب کشتی گرفت و یک سر و گردن از همه کشتی گیران سنگین وزن جهان بالاتر بود. این مدال خیلی خوب بود و غرور همه مردم را به همراه داشت. مردم یک چیزهایی داشتند که حالا دچار سختی شده اند، امروز با ورزش راضیی دوباره بین آنها آمد و دیدند که ما چه مملکت بزرگی داریم. من از اینکه سرود کشورمان آنجا نواخته شد، کِیف کردم.

نایب رئیس اسبق فدراسیون کشتی در خصوص انتقاداتی که پیش از این از انتخاب پژمان درستکار از سوی علیرضا دبیر می شد، اعلام نمود: این حرف ها همواره هست. نمی خواهم بگویم اینها چه کار کردند و آنها چه کار. همه در این موفقیت سهیم بودند، پیروزی را تلخ نکنیم. انتقاد همواره بوده و بعد از این هم هست. از همین دیشب که این بچه ها تازه اول راهند، 20 تا زنگ به من زده شده که انتقادی نداری؟. آخر وقتی 2 طلا در یک شب گرفتی و 4 فینالیست داشتی، چه انتقادی می ماند؟

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 مهر 1400 بروزرسانی: 26 مهر 1400 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 1215

به "طالقانی: 20 نفر زنگ زدند و گفتند انتقادی نداری؟، از خوشحالی مردم به خاطر کشتی خوشحالم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طالقانی: 20 نفر زنگ زدند و گفتند انتقادی نداری؟، از خوشحالی مردم به خاطر کشتی خوشحالم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید