این کارها آشپزخانه نوعروس ها را زشت می نماید

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، عروس ها دوست دارند زیباترین آشپزخانه را داشته باشند پس تزئینات زیادی را انجام می دهند اما این کار نتیجه معکوس داده و باعث اشتباهاتی در چیدمان آشپزخانه می گردد.

این کارها آشپزخانه نوعروس ها را زشت می نماید

چیدمان جهیزیه عروس جزو رسومات در مراسم عروسی است. در این رسم خانواده و نزدیکان عروس، جهیزیه اش را می چینند. در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به بیان نکات اشتباهات چیدمان آشپزخانه عروس می پردازیم.

اشتباهات چیدمان آشپزخانه عروس

بعضی اقوام عروس و داماد، برای تماشا جهیزیه دعوت می شوند. به همین دلیل بعضی از افراد در چیدمان آشپزخانه عروس دچار اشتباهاتی می شوند که سبب زشت شدن آشپزخانه خواهد شد.

در معرض دید قراردادن کاسه، بشقاب

بسیاری از افراد زمان چیدن وسایل آشپزخانه سعی می نمایند همه چیز را در معرض نمایش و دید دیگران قرار دهند، عروس خانم های گرامی این کار سبب نازیبایی آشپزخانه می گردد و کار عبث و بی فایده ای است که نشان دهنده این است که شما به حرف همه اهمیت می دهید.

گذاشتن قابلمه ها در معرض دید از اشتباهات چیدمان آشپزخانه عروس

قابلمه ها جزو وسایل لوکس محسوب نمی شوند پس از خرید استند بپرهیزید و قابلمه ها را در معرض دید قرار ندهید و در کابینت بگذارید.

خرید زیاد ظروف مسی

در صورت داشتن سرویس چینی، کوپال، کریستال نیازی به خرید زیاد ظروف مسی نیست. ظروف مسی بسیار گران قیمت هستند پس تنها چند وسیله کارآمد را تهیه کنید.

قراردادن وسایل بر روی لوازم برقی از اشتباهات چیدمان آشپزخانه عروس

روی وسایل برقی مانند لباس شویی، یخچال، ماشین ظرف شویی و… وسیله قرار ندهید و وسایلتان را تا حد ممکن درون کابینت ها جا دهید. برای اینکه چیدمان خانه خود را زیبا کنید به مطلب این 6 وسیله هرگز در دکور منزل قدیمی نمی شوند سر بزنید.

کاور کشیدن بر روی وسایل

وسیله هایتان را کاور نکشید و کادوپیچ نکنید، شما وسیله ها را برای استفاده خریده اید پس روی لوازم برقی پرمصرف خود کاور نکشید.

گذاشتن میز غذاخوری کلاسیک از اشتباهات چیدمان آشپزخانه عروس

قراردادن میز غذاخوری کلاسیک در آشپزخانه کار اشتباهی است پس میز غذاخوری کلاسیک را در آشپزخانه نگذارید و میزی را انتخاب کنید که جاگیر و بزرگ نباشد مخصوصاً اگر آشپزخانه تان کوچک است.

قراردادن ظروف در کابینت زیر سینک

در کابینت زیر سینک ظرف وظروف و وسیله قرار ندهید، چون امکان چکه کردن آب و خراب شدن وسایل زیاد است، بهتر است در کابینت زیر سینک مواد شوینده قرار دهید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب برای گیاهان آپارتمانی وسایل تزیینی بسازید +ویدیو را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 7 دی 1401 بروزرسانی: 7 دی 1401 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 1568

به "این کارها آشپزخانه نوعروس ها را زشت می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این کارها آشپزخانه نوعروس ها را زشت می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید