اخبار مجلس

متن کامل طرح جهش فراوری و تامین مسکن

طرح جهش فراوری و تامین مسکن در پنج فصل جهت تکلیف دولت به ساخت مسکن با فراهم کردن زیر ساخت های لازم از سوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تهیه شده است.

29 بهمن 1399

بودجه مهم ترین مساله در پیشبرد برنامه ریزی ها و ارتقای زیرساخت های فرهنگی است

خبرنگاران/خراسان رضوی سرپرست امور سینمایی حوزه هنری استان خراسان رضوی گفت: برنامه ریزی ها و تصمیمات اتخاذ شده در زمینه زیرساخت های سینمایی بخش فرهنگ و هنر با مسائل ناشی از شیوع ویروس کرونا روبرو شده که مهم ترین آن بودجه و اعتبارات است.

26 بهمن 1399

معاون اقتصادی وزیر کشور: همسویی مناسبی برای رفع مسائل و موانع واحدهای تولیدی وجود دارد

تهران (پانا) - قائم مقام رییس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور فرایند اجرای مصوبات این ستاد را مناسب ارزیابی کرد و گفت همگرایی و همسویی مناسبی میان بانک ها و دستگاه های اجرایی در ستاد تسهیل برای اجرای مصوبات و رفع مسائل و موانع واحدهای تولیدی وجود دارد.

2 بهمن 1399

خبرنگاران همراهی مردم و تغییر شرایط کرونا در لرستان

خرم آباد - خبرنگاران - اقدام موثر دولت در اعمال محدودیت های کرونایی و همراهی مردم لرستان ثابت کرد که می توان با رعایت دستورالعمل های ساده با ویروس کرونا مقابله کرد و بهبود تغییر شرایط کرونا دور از انتظار نیست.

29 دی 1399

تدوین بسته مالیاتی جدید برای حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا

تهران (پانا)-رئیس سازمان امور مالیاتی می گوید با توجه به اعمال محدودیت های جدید در بعضی شهرها اجرای بسته مالیاتی جدید در حمایت از مشاغل به شدت آسیب دیده از کرونا در دستور کار قرار گرفته است.

5 دی 1399

ذوالنوری به روحانی: فریاد ننه من غریب سر ندهید!

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که هیچ کس در این مجلس مخالف برداشتن تحریم ها نیست بر ضرورت حفظ موضع عزت و قدرت در مقابل آمریکا و تمرکز در امتیازگیری از طرف مقابل تاکید نمود.

2 دی 1399

پشت پرده ملاقات ترامپ با قانونگذاران ایالتی میشیگان

خبرنگاران : دو نفر از قانونگذاران ارشد مجلس ایالتی میشیگان قرار است روز آدینه در کاخ سفید با دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا ملاقات نمایند.

30 آذر 1399

ورود مجلس به افزایش قیمت بلیت پرواز های داخلی

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: افزایش قیمت بلیت پرواز های داخلی هیچ مبنای منطقی ندارد و مجلس به مسئله ورود خواهد نمود.

23 آبان 1399

نگرانی از ارعاب رای دهندگان پس از درخواست ترامپ از طرفدارانش

خبرنگاران : درخواست رئیس جمهور آمریکا از هواداران برای حضور در شعب اخذ رأی و نظارت بر فرایند رأی گیری انتخابات باعث بروز نگرانی ها از ارعاب رأی دهندگان شده است.

17 آبان 1399

مالیات سهام عدالت وراث بخشیده شد

به گزارش خبرنگاران، محمدجواد فرهانیان درباره آخرین اقدامات واگذاری سهام عدالت اموات اضافه کرد: بخشی از اقدامات، فراهم شدن زیرساخت ها برای واگذاری الکترونیک این سهام به وراث است و بخشی دیگر، پیوستن دو سازمان، دستگاه قوه قضاییه و شرکت سپرده گذاری مرکزی...

6 آبان 1399

تشدید سختگیری های کرونایی در فرودگاه ها با یاری ناجا

خبرنگاران: سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از تشدید اقدامات سختگیرانه در فرودگاه ها و سفرهای هوایی مردم برای پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا اطلاع داد.

10 مهر 1399

اسلامی: اقدام نشدن بهنگام، موجب دست اندازی های عظیم به انفال و بیت المال شده است

در اجرای قانون زمین شهری و مصوبات دومین جلسه شورای عالی مسکن مورخ 2 دی ماه سال گذشته، قوانین و مقررات به منظور تسهیل، معین تکلیف و حفاظت از اراضی ملی و دولتی در محدوده و حریم شهرها و همچنین در راستای تکالیف و مأموریت های محوله بین وزارت جهاد کشاورزی و...

4 مهر 1399

چند میلیون نفر با وجود دعوتنامه سهام عدالت دریافت نکردند؟

سخنگوی کانون شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت درباره جاماندگان سهام عدالت گفت: حدود 5 میلیون نفر افرادی هستند که دعوت نامه سهام دریافت کردند ولی به هر دلیل سهام دار نشدند.

21 مرداد 1399

دستورات رئیس جمهور به معاون حقوقی در مورد لوایح مهم دولت

روحانی به معاون حقوقی خود مأموریت ویژه داد که زمینه پیشبرد لوایح مهم از جمله لایحه تأمین امنیت و منع خشونت علیه زنان، لایحه شفافیت و مدیریت تعارض منافع، لایحه نهاد ملی حقوق بشر و شهروندی و لایحه مسئولیت مدنی مؤسسات عمومی را فراهم کند.

12 مرداد 1399

ماجرای لابی نمایندگان مجلس برای ورود به پست های نان و آب دار دولتی!

با نزدیک شدن به روز های پایانی مجلس دهم، نمایندگان کنونی مجلس که نتوانسته اند به مجلس یازدهم راه پیدا نمایند به دنبال پیوستن به وزارتخانه های دولتی اند. بعضی از آن ها البته کارمند دولت بوده اند و به وزارتخانه ای که پیش تر فعالیت می کردند بازخواهند گشت،...

2 مرداد 1399

تشدید نظارت بر تاسیسات گردشگری یزد

معاون گردشگری یزد از تشدید نظارت بر واحدها و تأسیسات گردشگری استان اطلاع داد.

1 تیر 1399

میانگین حقوق کارکنان 5.4 میلیون شد

به گزارش تجارت نیوز، افزایش متوسط 15 درصدی حقوق کارکنان را دولت در قالب لایحه بودجه به مجلس برد، اما در جریان آنالیز در کمیسیون تلفیق تصویب شد که باید حقوق دریافتی کارکنان به گونه ای باشد که به کسی کمتر از 2.8 میلیون تومان پرداخت نشود.

15 خرداد 1399

معرفی مجازی 200 مجموعه تاریخی و گردشگری اصفهان در نوروز 1399

معاون گردشگری و سرمایه گذاری اصفهان از معرفی 200 مجموعه تاریخی و گردشگری استان به صورت مجازی همزمان با نوروز 1399 خبر داد.

13 خرداد 1399

خبرنگاران 15 واحد صنفی به دلیل تخطی از فاصله گذاری اجتماعی در اسلامشهر پلمب شد

تهران- خبرنگاران- فرماندار اسلامشهر گفت: 15 واحد صنفی عرضه کننده کالاهای غیرضروری در این شهرستان روز گذشته (شنبه 16 فروردین ماه) به دلیل تخطی از دستورالعمل فاصله گذاری اجتماعی و آغاز فعالیت خود به مدت یکماه پلمب شد.

7 خرداد 1399

خبرنگاران مقامات سیاسی و لشکری برای لاریجانی آرزوی بهبودی کردند

تهران- خبرنگاران- در پی ابتلای رییس مجلس شورای اسلامی به ویروس کرونا، جمعی از مقامات سیاسی و لشکری کشور در تماس های تلفنی جداگانه ای برای وی آرزوی بهبودی کردند.

4 خرداد 1399
تعداد: (26)