اخبار مجلس

خبرنگاران جوابیه آموزش و پرورش لالی درخصوص انتشار مطلبی از تنبیه یک دانش آموز

اهواز-خبرنگاران- در پی انتشار مطلبی در فضای مجازی تحت عنوان تنبیه بدنی در روستای جمال آباد لالی آموزش و پرورش شهرستان لالی جوابیه ای منتشر کرد.

24 خرداد 1400

رستوران ها و مراکز تجاری متخلف پلمپ می شوند

تهران (پانا) - فرمانده قرارگاه عملیات ستاد مبارزه با کرونای کلانشهر تهران از پلمب رستوران ها و اماکن تجاری اطلاع داد که دستورالعمل های ستاد کرونا را رعایت نمی نمایند.

12 اردیبهشت 1400

استیضاح بولسونارو، خواسته مشترک احزاب مخالف برزیل

نمایندگان 9 حزب مخالف در برزیل خواهان نشست مجازی فوری به منظور یکپارچه سازی درخواست ها و طرح آن در مجلس نمایندگان برای استیضاح ژائیر بولسونارو رئیس جمهوری این کشور شدند. در حال حاضر 105 درخواست استیضاح علیه بولسونارو در جریان است.

7 اردیبهشت 1400

اختصاص اعتبار برای همسان سازی و متناسب سازی حقوق بازنشستگان در بودجه 1400

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 از اختصاص اعتبار برای همسان سازی و متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و متناسب سازی حقوق لشگری و کشوری در بودجه 1400 اطلاع داد.

18 فروردین 1400

مطالبات صندوق ذخیره فرهنگیان به صورت تهاتری پرداخت می گردد

تهران (پانا) - نمایندگان مجلس شورای اسلامی با پیشنهاد کمیسیون آموزش و تحقیقات مبنی بر پرداخت بدهی های دولت از محل تهاتر به صندوق ذخیره فرهنگیان موافقت کردند. این مصوبه به معنای آن است که دولت در سال آینده همه بدهی های خود را به این صندوق پرداخت می نماید.

7 فروردین 1400

رونق بنگاه های صنعتی راهی برای ایجاد اشتغال کولبران است

خبرنگاران/کردستان رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه با رونق بنگاه های صنعتی می توان زمینه برای اشتغال کولبران فراهم کرد، گفت: با تعطیلی یک کارخانه به دلیل نپرداختن مالیات و به زندان انداختن صاحب واحد تولید نه تنها خانواده این فرد که خانوارهای...

7 فروردین 1400

احتمال بررسی همزمان لایحه بودجه در مجلس و شورای نگهبان

تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1400، با بیان اینکه بررسی بودجه سال آینده در دستور این هفته مجلس قرار خواهد گرفت از احتمال بررسی همزمان بخش های بودجه در مجلس و شورای نگهبان خبرداد.

27 اسفند 1399

متن کامل طرح جهش فراوری و تامین مسکن

طرح جهش فراوری و تامین مسکن در پنج فصل جهت تکلیف دولت به ساخت مسکن با فراهم کردن زیر ساخت های لازم از سوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تهیه شده است.

29 بهمن 1399

بودجه مهم ترین مساله در پیشبرد برنامه ریزی ها و ارتقای زیرساخت های فرهنگی است

خبرنگاران/خراسان رضوی سرپرست امور سینمایی حوزه هنری استان خراسان رضوی گفت: برنامه ریزی ها و تصمیمات اتخاذ شده در زمینه زیرساخت های سینمایی بخش فرهنگ و هنر با مسائل ناشی از شیوع ویروس کرونا روبرو شده که مهم ترین آن بودجه و اعتبارات است.

26 بهمن 1399

معاون اقتصادی وزیر کشور: همسویی مناسبی برای رفع مسائل و موانع واحدهای تولیدی وجود دارد

تهران (پانا) - قائم مقام رییس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور فرایند اجرای مصوبات این ستاد را مناسب ارزیابی کرد و گفت همگرایی و همسویی مناسبی میان بانک ها و دستگاه های اجرایی در ستاد تسهیل برای اجرای مصوبات و رفع مسائل و موانع واحدهای تولیدی وجود دارد.

2 بهمن 1399

خبرنگاران همراهی مردم و تغییر شرایط کرونا در لرستان

خرم آباد - خبرنگاران - اقدام موثر دولت در اعمال محدودیت های کرونایی و همراهی مردم لرستان ثابت کرد که می توان با رعایت دستورالعمل های ساده با ویروس کرونا مقابله کرد و بهبود تغییر شرایط کرونا دور از انتظار نیست.

29 دی 1399

تدوین بسته مالیاتی جدید برای حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا

تهران (پانا)-رئیس سازمان امور مالیاتی می گوید با توجه به اعمال محدودیت های جدید در بعضی شهرها اجرای بسته مالیاتی جدید در حمایت از مشاغل به شدت آسیب دیده از کرونا در دستور کار قرار گرفته است.

5 دی 1399

ذوالنوری به روحانی: فریاد ننه من غریب سر ندهید!

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که هیچ کس در این مجلس مخالف برداشتن تحریم ها نیست بر ضرورت حفظ موضع عزت و قدرت در مقابل آمریکا و تمرکز در امتیازگیری از طرف مقابل تاکید نمود.

2 دی 1399

پشت پرده ملاقات ترامپ با قانونگذاران ایالتی میشیگان

خبرنگاران : دو نفر از قانونگذاران ارشد مجلس ایالتی میشیگان قرار است روز آدینه در کاخ سفید با دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا ملاقات نمایند.

30 آذر 1399

ورود مجلس به افزایش قیمت بلیت پرواز های داخلی

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: افزایش قیمت بلیت پرواز های داخلی هیچ مبنای منطقی ندارد و مجلس به مسئله ورود خواهد نمود.

23 آبان 1399

نگرانی از ارعاب رای دهندگان پس از درخواست ترامپ از طرفدارانش

خبرنگاران : درخواست رئیس جمهور آمریکا از هواداران برای حضور در شعب اخذ رأی و نظارت بر فرایند رأی گیری انتخابات باعث بروز نگرانی ها از ارعاب رأی دهندگان شده است.

17 آبان 1399

مالیات سهام عدالت وراث بخشیده شد

به گزارش خبرنگاران، محمدجواد فرهانیان درباره آخرین اقدامات واگذاری سهام عدالت اموات اضافه کرد: بخشی از اقدامات، فراهم شدن زیرساخت ها برای واگذاری الکترونیک این سهام به وراث است و بخشی دیگر، پیوستن دو سازمان، دستگاه قوه قضاییه و شرکت سپرده گذاری مرکزی...

6 آبان 1399

تشدید سختگیری های کرونایی در فرودگاه ها با یاری ناجا

خبرنگاران: سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از تشدید اقدامات سختگیرانه در فرودگاه ها و سفرهای هوایی مردم برای پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا اطلاع داد.

10 مهر 1399

اسلامی: اقدام نشدن بهنگام، موجب دست اندازی های عظیم به انفال و بیت المال شده است

در اجرای قانون زمین شهری و مصوبات دومین جلسه شورای عالی مسکن مورخ 2 دی ماه سال گذشته، قوانین و مقررات به منظور تسهیل، معین تکلیف و حفاظت از اراضی ملی و دولتی در محدوده و حریم شهرها و همچنین در راستای تکالیف و مأموریت های محوله بین وزارت جهاد کشاورزی و...

4 مهر 1399

چند میلیون نفر با وجود دعوتنامه سهام عدالت دریافت نکردند؟

سخنگوی کانون شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت درباره جاماندگان سهام عدالت گفت: حدود 5 میلیون نفر افرادی هستند که دعوت نامه سهام دریافت کردند ولی به هر دلیل سهام دار نشدند.

21 مرداد 1399
تعداد: (33)