گل محمدی: بحث ما بی تفاوتی، بی خیالی و بی توجهی است نه مسائل اقتصادی، با درویش زاویه ای نداریم

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس مدیرعامل نو این باشگاه را یک پرسپولیسی قدیمی خواند و تأکید کرد که هیچ زاویه ای با او ندارند.

گل محمدی: بحث ما بی تفاوتی، بی خیالی و بی توجهی است نه مسائل اقتصادی، با درویش زاویه ای نداریم

به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از ملاقات مقابل فولاد خوزستان در هفته شانزدهم لیگ برتر گفت: فردا یکی از مهمترین بازی های فصل را در پیش داریم. مقابل یک تیم خیلی خوب هم در فاز دفاعی و هم در فاز حمله ای. فولاد یکی از تیم های خوب لیگ است. بازی مقابل این تیم برای هر تیمی سخت است. ما هم شرایط خوبی از لحاظ فنی داریم. با توجه به بازی خوبی که مقابل ذوب آهن در جام حذفی انجام دادیم باید همان فرایند را ادامه دهیم.

وی اضافه کرد: البته می دانم تیم فولاد فضای زیادی در اختیار تیم ما قرار نمی دهد. باید سعی کنیم از فضاهای کوچک و فشردگی حریف برترین استفاده را داشته باشیم و توپ را به جریان بیندازیم و از کناره ها یا عمق بتوانیم به دروازه فولادی ها نزدیک شویم. با توجه به بازیکنان خوبی که در پرسپولیس و فولاد حضور دارند، فکر می کنم شاهد یک بازی خوب و تاکتیکی از جانب هر دو تیم باشیم. در هر صورت یک بازی خانگی است و سعی می کنیم سه امتیاز را به دست بیاوریم. با توجه به شرایطی که جدول دارد این سه امتیاز می تواند خیلی به ما یاری کند. ما با تمام وجودمان و با انگیزه بالا می رویم تا اول بازی خوبی انجام دهیم و بعد به سه امتیاز دست پیدا کنیم.

در چند روز گذشته شایعات زیادی پیرامون استعفای شما بعد از بازی با فولاد مطرح شده است. آیا این موضوع صحت دارد؟، گل محمدی در پاسخ به این سؤال اعلام کرد: ما فردا یک بازی خیلی مهم در پیش داریم. اگر راجع به این مسائل صحبت کنیم به جز اینکه تمرکزمان به هم بخورد، اتفاق دیگری نمی افتد. اجازه بدهید فردا با تمرکز کامل بازی خوبی انجام دهیم و بعداً می توانیم به این سؤال پاسخ بدهیم.

وی در خصوص اینکه تیم های نکونام همواره در ضدحملات عملکرد خیلی خوبی داشته اند، شرح داد: وقتی ما توپ داریم و حمله می کنیم، خیلی مهم است که نفرات عقب زمین تمرکز خوبی روی انتقال توپ به حمله حریف داشته باشند. ما باید باهوش و هوشیار باشیم نسبت به زمانی که خودمان توپ داریم. باید نزدیک حریف باشیم و نباید غافلگیر شویم. واقعاً فولاد در انتقال ها خیلی خوب است و سرعت خوبی دارد. این تیم بازیکنانی دارد که می توانند بازی را از فشار دربیاورند. ما باید بتوانیم در زمین حریف فشار خوبی روی توپ داشته باشیم و عملکرد دفاعی خوبی را به نمایش بگذاریم و سریع بازگردیم و به خط دفاع نظم بدهیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این پرسش آیا در دو سه روز گذشته اتفاق مثبتی برای پرداخت مطالبات بازیکنان اتفاق افتاده است یا خیر؟، گفت: من شب گذشته صحبتی با درویش (مدیرعامل پرسپولیس) داشتم. امروز هم ایشان سر تمرین می آید و با بچه ها صحبت می نماید. قرار شد فردا به بازیکنان پرداختی داشته باشند. در چند وقت اخیر صحبت های زیادی شده است، ولی بحث ما اصلاً اقتصادی نیست، بحث ما بحث بی تفاوتی، بی خیالی و بی توجهی است. در این هفت هشت ماه و بعد از قهرمانی این اتفاق زیاد اتفاق افتاده است. ما دنبال حداقل ها هستیم. ما سه ماه است می گوییم به ما زمین تمرین بدهند. ما نگفتیم ورزشگاه برنابئو را به ما بدهید، ما زمین خواستیم تمرین کنیم. این هم برای خود تیم خواستیم. توقع زیادی از مسئولان نداریم. پرداختی ها هم به موقع نیست، ولی حداقل دیر و زود بدهند، نه اینکه بعد از شش هفت ماه 20 درصد پرداخت گردد.

گل محمدی ادامه داد: الان بحث این است که تیم 40، 50 میلیون طرفدار دارد. برخی ها می گویند اینها آدم های پولکی هستند، ولی واقعاً اینطور نیست. ما تمام زندگی مان را روی تیم گذاشتیم. همه بچه ها با مسائل زیادی که دارند با تمام وجود به زمین می فرایند. کسانی که از بیرون نگاه می نمایند اصلاً فکر نمی نمایند این تیم مشکل دارد. ما دنبال این هستیم که حداقل ها را برای تیم فراهم نمایند تا حداقل انتظارات تا حدودی برآورده گردد. اصلاً خواسته زیادی نیست. ما دنبال این هستیم که شرایط خوبی به وجود بیاید تا بچه ها با آرامش تمرین نمایند. ما به هر کسی می گوییم دنبال زمین تمرین هستیم، چقدر پول دادند و تیم مان مدیرعامل و هیئت مدیره ندارد، اصلاً باورش نمی گردد، آنهم برای پرسپولیس. واقعاً این اتفاقات دردناک است. برخی ها فکر می نمایند ما با آقای درویش زاویه داریم، اصلاً اینطور نیست. او یک پرسپولیسی قدیمی است و همه او را می شناسیم. او دوست دارد به پرسپولیس یاری کند و تازه آمده است. خودش می داند انتظارات بالاست و خیلی از این مسائل را اصلاً نمی دانست. وقتی آمد تازه فهمید اینجا چه خبر است. انتظار ما این است که هر چه زودتر این مسائل رفع گردد.

وی در پاسخ به سؤالی درباره اینکه تیمش در نیم فصل نخست لیگ برتر 21 گل به ثمر رسانده است و با توجه به مصدومیت آل کثیر چه تصمیمی برای تقویت تیمش دارد، گفت: همه تیم ها در نیم فصل و آغاز فصل تغییراتی خواهند داشت. این در تمام تیم های جهان وجود دارد. براساس نقاط ضعف و قوت قطعاً بعد از بازی فردا هم در خصوص این مسائل صحبت خواهد شد. حتماً یکسری اتفاقات هم خواهد افتاد. ما اگر دنبال یک بازیکن باشیم که آن را در رسانه ها مطرح نمی کنیم، ما در باشگاه و بین خودمان مطرح می کنیم. این اسامی بیشتر حدس ها و برآورد هاست که همواره در نقل وانتقالات وجود داشته، خصوصاً اطراف تیم های بزرگ. در خصوص اسامی اصلاً صحبتی ندارم، چون اسامی خیلی زیادی مطرح شده و در خصوص آنها صحبت نکنیم بهتر است.

پرسپولیس علاوه بر ملاقات فردا، یک مسابقه دیگر در سوپرجام نیز مقابل فولاد خواهد داشت.، وی در واکنش به این موضوع نیز توضیح داد: فولاد با همان تیمی که فردا مقابل ما بازی می نماید قهرمان جام حذفی شده است. پس کیفیت، تشکیلات و امکانات خوبی دارد. نکونام هم تأثیرات مثبت خودش را روی تیم گذاشته و می دانیم تیم بانظمی است. الان بازی فردا برای ما از همه چیز مهمتر است. مهمترین بازی که ما در این فصل در پیش داریم فکر می کنم بازی فرداست. در خصوص بازی سوپرجام هم فرصت داریم که صحبت کنیم، ولی الان تمرکز صد درصدمان روی بازی فرداست.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به اینکه مهدی رجب زاده از او تمجید نموده است، گفت: هر مربی و هر بازیکنی که در لیگ ایران بوده است یک روزی می تواند مربی خوبی باشد. کسانی هستند که این پتانسیل و استعداد مربیگری را دارند که یکی از آنها رجب زاده است. زمانی هم که با هم کار می کردیم همواره در بحث های فنی پیش قدم بود و وقت می گذاشت. فکر می کنم آینده خوبی داشته باشد. امیدوارم همه مربیان جوان بتوانند استعداد خود را بروز دهند. استعدادهای زیادی در بحث بازیکن و مربی داریم که احتیاج به رسیدگی دارند. همواره مربیان ایرانی به طور کلی نسبت به خود آسیا هم مظلوم واقع شدند، به خاطر اینکه هیچ امکاناتی ندارند و هیچ برنامه ریزی در فدراسیون برای آنها وجود ندارد. اصلاً نمی بینید یک گروه از مربیان جوان و بااستعداد را نمی گوییم به اروپا، حتی به کره و ژاپن ببرند که برنامه ریزی و لیگ منظمی دارند. اصلاً در فوتبال ما این چیزها دیده نمی گردد، فقط منتظریم که همه مربیان نتیجه بگیرند. هیچ کاری برای آنها انجام نمی دهیم. هر مربی به هر جا می رسد به خاطر استعداد و توانایی فردی خودش است، وگرنه هیچ برنامه ریزی در فوتبال برای اینکه بتواند استعداد خودش را نشان دهد، وجود ندارد.

گل محمدی در خصوص مصدومان تیم پرسپولیس نیز گفت: امید عالیشاه، عیسی آل کثیر و پاکدل مصدوم هستند. رادو هم که نیست.

وی در سرانجام راجع به تساوی تیم ملی فوتبال بانوان ایران مقابل هند در گام نخست جام ملت های آسیا، گفت: خدا را شکر فکر می کنم امتیاز خیلی مهمی گرفتند. به خانم ایراندوست و همه بازیکنان تیم بانوان تبریک می گویم. چشم به راه این هستیم که نتایج خوبی بگیرند و دعای ما پشت راه آنهاست. امیدوارم پیروز باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 فروردین 1401 بروزرسانی: 26 فروردین 1401 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 1398

به "گل محمدی: بحث ما بی تفاوتی، بی خیالی و بی توجهی است نه مسائل اقتصادی، با درویش زاویه ای نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: بحث ما بی تفاوتی، بی خیالی و بی توجهی است نه مسائل اقتصادی، با درویش زاویه ای نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید