پیشرفت فیزیکی 85 درصدی ساماندهی کال اسماعیل آباد

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد،گفت: پروژه ساماندهی و بهسازی کال اسماعیل آباد اکنون از پیشرفت فیزیکی 85 درصدی برخوردار است.

پیشرفت فیزیکی 85 درصدی ساماندهی کال اسماعیل آباد

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ سرگرمی و سفر بیشتر بدانید.

به گزارش خبرنگاران خراسان رضوی، خلیل الله کاظمی با اشاره به اینکه ساماندهی کال و محدوده اسماعیل آباد یکی از دغدغه های شهر مشهد بود اضافه نمود: برهمین اساس طبق مصوبه شورای تامین استان، هیئت اجرایی ویژه ای برای ساماندهی کال اسماعیل آباد تشکیل و پس از جلسات متعدد اقدامات اجرایی برای برطرف تصرفات شروع شد.

وی اضافه نمود: در راستا کال اسماعیل آباد معارضات سنگینی از جمله 140 پلاک وجود داشت که تملک و برطرف تصرف بیشتر معارضات با همکاری های بین بخشی بدون مشکل و با تفاهم با مالکان اجرا شده است.

کاظمی توضیح داد: همزمان با تخریب پلاک های معارض در راستا، اقدامات عمرانی برای بدنه سازی 1.5 کیلومتر از کال اسماعیل آباد نیز شروع شد.

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد،ادامه داد: در مجموع برای ساماندهی کال اسماعیل آباد پاکسازی راستا کال از منازل مسکونی ،تحصیل حریم،احداث سه دهنه پل و اجرای 24 هزار متر مربع فضای سبز پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: اکنون از 1.5 کیلومتر راستا کال اسماعیل آباد، بیش از 1400 متر بدنه سازی شده است و تنها حدود 100متر باقی مانده که به سرعت در حال اجرا است.

کاظمی، با بیان اینکه در مجموع حدود 150 میلیارد تومان برای ساماندهی کال و تبدیل حاشیه کال اسماعیل آباد به فضای سبز و پارک خطی در نظر گرفته شده است، اظهارکرد: از این مبلغ حدود80 میلیارد تومان برای فضای سبز،30 میلیارد تومان برای بدنه سازی وکف سازی کال و 40میلیارد تومان نیزبرای تملک پلاک های در راستاکال اسماعیل آباد هزینه خواهد شد.

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد،اضافه نمود: طبق برنامه ریزی های اجرا شده بدنه سازی و کف سازی کال اسماعیل آباد تا سرانجام خرداد ماه به سرانجام خواهد رسید و همزمان با آن نیز فضای سبز حاشیه کال که اکنون در حال طراحی است اجرا خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 تیر 1400 بروزرسانی: 10 تیر 1400 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 1069

به "پیشرفت فیزیکی 85 درصدی ساماندهی کال اسماعیل آباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشرفت فیزیکی 85 درصدی ساماندهی کال اسماعیل آباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید