پیغام آلن لکوک پدر تئاتر کاغذی به دبیر خانه مسابقه مجازی تئاتر کاغذی

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، تهران (پانا) - آلن کلوک مدرس و کارگردان فرانسوی و یکی از پایه گذاران تئاتر کاغذی معاصر در پیامی به دبیر خانه نخستین مسابقه مجازی تئاتر کاغذی حمایت و پشتیبانی خود را از این مسابقه گفت.

پیغام آلن لکوک پدر تئاتر کاغذی به دبیر خانه مسابقه مجازی تئاتر کاغذی

جهت دریافت خدمات پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش روابط عمومی پردیس تئاتر تهران ،حسین عالم بخش رییس پردیس تئاتر تهران ضمن اعلام خبر فوق به تبیین این مسابقه پرداخت و آنرا همانند نوری توصیف کرد که در ایام کرونایی چراغ تئاتر رازنده نگهداشته است.وی در ادامه اعلام داشت علاوه بر آلن لکوک نرگس مجد مدیر کمپانی پپیه تئاترو مدرس و کارگردان ایرانی مقیم فرانسه نیز در پیغامی جداگانه مسرت و شادی خود را از برگزاری این مسابقه خاطرنشان کرد.

رییس پردیس تئاتر تهران در ادامه ابتدا به قرائت متن پیغام آلن لکوک پدر تئاتر کاغذی به توضیح ذیل پرداخت:

با شوق فراوان پشتیبانی خود را از مسابقه مجازی تئاتر کاغذی بچه ها و نوجوانان اعلام می کنم. نخستین بار در سال 1385 به ایران آمدم و از آن موقع تا امروز توانسته ام تئاتر کاغذی را به نمایشگران حرفه ای در تهران، آبادان و زرند آموزش دهم. خرسندم که امروز پردیس تئاتر تهران وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران این رویداد را با همکاری یکی از هنرجویان پیشینم برگزار می نمایند. در حالی که بیماری همه گیر، تک تکمان را در سراسر جهان خانه نشین نموده است مسابقه شما می تواند امید پرداختن به تئاتر را زنده کند. برایتان پیروزیت زیاد آرزو می کنم و بی صبرانه منتظر دیدن دست آوردهایتان می مانم.

آلن لکوک

عالم بخش در ادامه نسبت به قرائت پیغام نرگس مجد مدیر کمپانی پپیه تئاترو مدرس و کارگردان ایرانی مقیم فرانسه به توضیح ذیل اقدام کرد: سلام به برگزار نمایندگان، دست اندرکاران، شرکت نمایندگان و بینندگان مسابقه مجازی تئاتر کاغذی بچه ها و نوجوانان. از شنیدن این خبر بسیار شاد شدم؛ چون فکر می کنم که این رویداد به بچه ها و نوجوانان فرصت خواهد داد تا با فکر و نوآوری فراوان و هزینه اندک به تئاتر بپردازند و آن چه که می خواهند را آن گونه که دوست دارند برای اطرافیانشان و مخاطبان تعریف نمایند. برای جشنواره سه آرزو دارم و امیدوارم که برآورده شوند

آرزو می کنم شرکت نمایندگان پیروز شوند نمایش های خوبی آماده نمایند؛

(این یکی مهم تر از آرزوی اول است) آرزو می کنم فرایند آماده کردن نمایش ها برای شرکت نمایندگان و همراهانشان آموزنده باشد؛

(این سومی مهم ترین آرزویم است) آرزو می کنم که از لحظه نخست فکر تا ثانیه آخر تصویربرداری به آنها و اطرافیانشان خوش بگذرد

بی صبرانه منتظر دیدن نمایش های کوتاهتانم.

رییس پردیس تئاتر تهران در انتها بر شعار پردیس تئاتر تهران ،اینجا چراغی روشن است تاکید و پردیس تئاتر تهران را مرکز حرفه ای تئاتر برای مردم دانست.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 فروردین 1400 بروزرسانی: 11 فروردین 1400 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 911

به "پیغام آلن لکوک پدر تئاتر کاغذی به دبیر خانه مسابقه مجازی تئاتر کاغذی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام آلن لکوک پدر تئاتر کاغذی به دبیر خانه مسابقه مجازی تئاتر کاغذی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید