واکنش نیمار به فسخ قراردادش از سوی نایکی

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری سن ژرمن به فسخ قراردادش از سوی شرکت فراوری البسه و لوازم ورزشی نایکی آمریکا واکنش نشان داد.

واکنش نیمار به فسخ قراردادش از سوی نایکی

به گزارش خبرنگاران، نیمار که این روزها در اردوی تیم ملی برزیل در ریودوژانیرو در حال آماده سازی خود برای حضور در بازی های مرحله انتخابی جام جهانی 2022 است، به اسپانسر شخصی خود نایکی حمله کرد و ادعای این شرکت آمریکایی در خصوص دلیل فسخ قرارداد بین این دو طرف را تکذیب کرد.

نایکی روز گذشته (آدینه) مدعی شد که قرارداد اسپانسری اش با نیمار را به دلیل متهم بودن این بازیکن برزیلی به تعرض به یک کارمند زن این شرکت آمریکایی و عدم همکاری با مقامات قضایی در فرایند حقوقی رسیدگی برای اثبات صحت و سقم این ماجرا، فسخ نموده است.

نیمار اما این موضوع را به کلی تکذیب کرد و در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت:این ادعا که قرارداد من به خاطر عدم همکاری با حسن نیت در فرایند تحقیقات فسخ شده، مزخرف و یک دروغ محض است. این اولین واکنش نیمار از زمان متهم شدنش به تعرض از سوی کارکند شرکت نایکی بوده است.

طبق شکایت تنظیم شده از سوی این زن آمریکایی که در نشریه وال استریت ژورنال چاپ شده، ماجرایی که نیمار تکذیب می نماید در سال 2016 اتفاق افتاده است، زمانی که نیمار در نیویورک حضور داشته و کارمند نایکی به هتل محل اقامت او رفت تا درباره مسائل مربوط به قرارداد جدید ستاره برزیلی با او گفت و گو کند اما مورد تعرض قرار می گیرد.

نیمار در واکنش به متهم شدنش به تعرض هم گفت: حتی به من فرصت ندادند از خودم دفاع کنم. آنها به من فرصت ندادند که ببینم آن شخصی که ادعا می نماید به او تعرض نموده ام را ببینم. من حتی این شخصی که آنها می گویند را نمی شناسم که خواسته باشم با او رابطه بدی داشته باشم. من حتی فرصت صحبت با او را پیدا نکردم که دلایل واقعی ناراحتی اش را بدانم. یعنی آن شخص، آن کارمند هیچ محافظ و همراهی نداشته و من هم به عنوان یک ورزشکار هیچ محافظی نداشتم؟ تا کِی؟

نیمار در ادامه با متهم کردن نایکی به پنهان کردن واقعیت، اضافه کرد: من سال 2017 برای یک برنامه تبلیغاتی به آمریکا برگشتم و همان افرادی که آنها را سال قبل دیدار نموده بودم دوباره مسئول رسیدگی به امور بودند. پس چرا آن موقع چیزی به من گفته نشد و هیچ چیزی تغییر نکرد. در سال های 2017، 2018 و 2019 ما کلی سفر داشتیم، بیشمار جلسات تمرینی و برنامه تبلیغاتی داشتیم اما هیچ کسی چیزی در این باره به من نگفت. امکان دارد یک مسئله به چنین مهمی اتفاق افتاده باشد و در این سال ها هیچ کسی به آن اشاره ننموده باشد؟

نیمار در انتها به اینکه هنوز مجبور است محصولات نایکی را برتن کند (پیراهن تیم ملی برزیل) اشاره ای کنایه آمیز داشت و نوشت: من همچنان باید نشان برندی که به من خیانت نموده است را روی سینه ام داشته باشم. زندگی همین است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 خرداد 1400 بروزرسانی: 27 خرداد 1400 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 1045

به "واکنش نیمار به فسخ قراردادش از سوی نایکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش نیمار به فسخ قراردادش از سوی نایکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید