راه اندازی خط مسافری بندر خمیر به طبل در دستور کار است

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، ایرنا/ براساس آخرین خبرهای منتشر گشته، راه اندازی خط مسافری بندر خمیر به طبل در دستور کار است.

راه اندازی خط مسافری بندر خمیر به طبل در دستور کار است

حسین عباس نژاد، مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان اضافه نمود: مسیر این شناور از دورن جنگلهای حرا عبور می نماید که یک مسیر گردشگری است. ضمن اینکه تلاطم آب در آن مسیر به گونه ای است که کمترین اندازه مشکل را ایجاد می نماید.

وی ادامه داد: بندر خمیر هم به بندرعباس نزدیک بوده و میتوان در زمانی که هوا برای تردد بین بندرعباس و قشم به وسیله شناورهای مسافری مساعد نبوده، دریا مواج است و بعلاوه برای کسانی که دچار دریازدگی می شوند، از این مسیر استفاده کرد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان افزود: ارزیابی خطر مسیر بندرعباس به جزیره هنگام که مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دریایی در مورد راه اندازی آن صحبت نموده، در حال اجرا بوده و ممکن است برای ظرفیت بندر حقانی مشکل ایجاد کند. البته برای راحتی و برطرف مسائل مردم و یاری به توسعه گردشگری سعی می گردد این کار انجام گردد.

عباس نژاد با اشاره به در پیش بودن طرح سفرهای نوروزی از 25 اسفند جاری شروع تا 15 فروردین سال 1402 اضافه نمود: در مجموع 12 مسیر تردد مجاز برای اطمینان گردشگران و مسافران در نظر گرفته شده که برای فعالیت های مسافری استفاده می گردد و این از اسکله های مسافری زیر نظر اداره بنادر و دریانوردی جداست.

منبع: همگردی
انتشار: 21 اسفند 1401 بروزرسانی: 21 اسفند 1401 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 1605

به "راه اندازی خط مسافری بندر خمیر به طبل در دستور کار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی خط مسافری بندر خمیر به طبل در دستور کار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید