دختر جوان چرا خودش را از خودرو به پیرون پرت کرد؟

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، دختر دانشجو وقتی فهمید پسر شرور قصد آزارش را دارد خودش را از خودروی او بیرون انداخت و به پلیس شکایت کرد، اما تهدیدهای پسر شرور ادامه دارد و او را به وحشت انداخته است.

دختر جوان چرا خودش را از خودرو به پیرون پرت کرد؟

به گزارش ایران، چند روز قبل دو زن که در حال عبور از میدانی در پردیس بودند، با صحنه عجیبی روبرو شدند. یکی از خودروهای در حال حرکت ناگهان در جلویش باز شد و زن جوانی خود را از آن به بیرون پرتاب کرد. راننده کمی جلوتر نگه داشت و می خواست دنده عقب حرکت کند که زن جوان شروع به سروصدا کرد و از عابران و کسبه یاری خواست. راننده نیز با تماشا این صحنه اقدام به فرار کرد.

دختر جوان که بسیار ترسیده بود وحال خوبی نداشت، به درمانگاه منتقل شد و پس از بهبودی، در تحقیقات گفت: مدتی قبل در اینستاگرام با پسر جوانی به نام اردشیر آشنا شدم. پسر جوان خودش را مهندس معرفی کرد و مدعی شد که وضع اقتصادی خوبی دارد. مدتی از آشنایی ما گذشته بود که اردشیر به من ابراز علاقه کرد و پیشنهاد داد که همدیگر را ببینیم، من هم قبول کردم و یک روز که از دانشگاه می آمدم با او در منطقه کوهسار قرار گذاشتم.

او ادامه داد: اردشیر سوار بر خودروی پژویی به محل قرار آمد و من سوار خودرواش شدم. دقایقی که گذشت، متوجه شدم قصد آزار و اذیت مرا دارد. از او خواستم توقف کند، اما وی بدون توجه به مسیرش ادامه داد و به سمت پردیس حرکت کرد.

بلافاصله موقعیت جغرافیایی ام را برای مادرم و یکی از دوستانم فرستادم. اردشیر به راه خودش ادامه داد و مدام مادرم و دوستم تماس می گرفتند و من مضطرب از حادثه ای که در کمینم بود به اردشیر التماس می کردم که مرا رها کند، اما او هیچ توجهی نمی کرد تا اینکه به میدانی در پردیس رسیدیم و وقتی سرعت خودرو کم شد، من خودم را به بیرون پرتاب کردم.

با شکایت دختر دانشجو، از آنجایی که محل حادثه تهران بود، پرونده ای در شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی مرکز تشکیل شد. به دستور بازپرس مصطفی واحدی، تحقیقات از سوی کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی شروع شد.

در حالی که آنالیز ها برای دستگیری اردشیر ادامه داشت، دختر دانشجو بار دیگر به پلیس مراجعه کرد و گفت: اردشیر مدام در فضای مجازی مرا تهدید به مرگ می نماید. او برایم پیغام فرستاده که زندگی ات را نابود می کنم و با اسید صورتت را می سوزانم. اگر می خواهی دست از سرت بردارم باید از شکایتت صرف نظر کنی.

پس از این ماجرا تحقیقات برای دستگیری پسر خشن ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 11 تیر 1401 بروزرسانی: 11 تیر 1401 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 1466

به "دختر جوان چرا خودش را از خودرو به پیرون پرت کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دختر جوان چرا خودش را از خودرو به پیرون پرت کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید