دانشجویان آمریکایی از ماسک زدن خلاص می شوند

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، مسئولان دانشگاه میشیگان اعلام کردند آن دسته از افرادی که واکسن نزده اند و یا اطلاعات واکسیناسیون خود را ارسال نکرده اند، اجازه ندارند قوانین کرونایی را زیرپا بگذارند و باید فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمایند و ماسک زدن را ادامه دهند.

دانشجویان آمریکایی از ماسک زدن خلاص می شوند

دانشگاه میشیگان خاطرنشان کرد آن دسته از دانشجویان این دانشگاه که در برابر کرونا واکسینه شده اند، می توانند ترم آینده بدون ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در دانشگاه حضور پیدا نمایند.

به گزارش ایسنا به نقل از ام لایو، دانشگاه میشیگان در آمریکا خاطرنشان کرد: آن دسته از دانشجویانی که به طور کامل در برابر کووید-19 واکسینه شده اند، دیگر نیازی نیست در سایر محوطه دانشگاه ماسک بزنند و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمایند.

بدین ترتیب، با تغییر رویکرد دانشگاه میشیگان در برابر پاندمی کووید-19، ضروری است دانشجویان واکسیناسیون خود را به دانشگاه ارسال نمایند.

مسئولان دانشگاه میشیگان خاطرنشان کردند آن دسته از افرادی که واکسن نزده اند و یا اطلاعات واکسیناسیون خود را ارسال نکرده اند، اجازه ندارند قوانین کرونایی را زیرپا بگذارند و باید فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمایند و ماسک زدن را ادامه دهند.

پس از اینکه جامعه دانشگاهی میشیگان اطلاعات واکسیناسیون خود را ارسال کردند، یک ایمیل تایید یا عدم تایید از سوی دانشگاه برای آنها ارسال می گردد.

مارک شیسل رئیس این دانشگاه اظهار کرد: خوشحالیم که در دوران پاندمی کووید-19،در فرایند مقابله با این بیماری پیشرفت داشته ایم و برداشتن ماسک و عدم توجه به فاصله گذاری اجتماعی در افراد واکسینه شده از جمله این اقدامات مهم بوده است که باعث می گردد ما حضور فیزیکی دانشجویان را از سر گیریم.

وی ادامه داد: واکسن کووید-19 ایمن است و ما همه را تشویق می کنیم واکسن بزنند تا این بیماری تا ترم پاییز به طور کامل تری مدیریت گردد.

در این میان، اگر دانشجویان اطلاعات واکسیناسیون خود را برای دانشگاه ارسال نمایند، دانشگاه برای آنها جوایز فرهنگی و ورزشی هم در نظر گرفته است.

تا به امروز، واکسیناسیون بیش از 21 هزار و 400 دانشجوی این دانشگاه تایید شده است.

به گزارش ایسنا،مارک شلیسل پیش از این گفته بود که آموزش حضوری دانشگاه در سه پردیس در فصل پاییز، از سر گرفته می گردد.

علاوه بر مسئولان دانشگاه، دانشجویان این دانشگاه هم به فکر حفظ سلامتی خود هستند و تیم های دانشجویی دانشگاه میشیگان 89 پیشنهاد را در شش گروه به دانشگاه ارائه دادند. هدف از این پیشنهادات که به اسم بخشی از چالش های کووید-19 است، یاری به حفظ سلامتی دانشجویان در ترم پاییز است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 7 مرداد 1400 بروزرسانی: 7 مرداد 1400 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 1120

به "دانشجویان آمریکایی از ماسک زدن خلاص می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشجویان آمریکایی از ماسک زدن خلاص می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید