خبرنگاران 260 کیلوگرم هروئین در پردیس و پاکدشت کشف شد

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، تهران- خبرنگاران- فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: با کوشش پلیس مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران و طی دو عملیات جداگانه، 260 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین در پردیس و پاکدشت کشف شد.

خبرنگاران 260 کیلوگرم هروئین در پردیس و پاکدشت کشف شد

سردار کیومرث عزیزی روز یکشنبه در مراسم نمایش کشفیات مواد مخدر شرق استان تهران در جمع خبرنگاران گفت: با پشتیبانی خوب اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا و هماهنگی انجام شده با پلیس مواد مخدر شهرستان های پردیس و پاکدشت، طی دو عملیات جداگانه 260 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین کشف و در این رابطه 8 نفر دستگیر شدند.

وی گفت: در عملیات نخست، پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان پردیس با اشراف اطلاعاتی پیروز شد تا یک باند شش نفره از توزیع نمایندگان مواد مخدر را شناسایی و ضمن توقیف یک دستگاه خودرو، 154 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین را کشف نمایند.

وی گفت: همچنین، مأموران پلیس مواد مخدر پاکدشت، ضمن دستگیری دو توزیع نماینده مواد مخدر را دستگیر و با توقیف یک دستگاه خودرو، 106 کیلوگرم ماده مخدر از نوع هروئین را کشف کردند.

عزیزی با تقدیر از همکاری اطلاعاتی مردم با عوامل انتظامی در شناسایی سوداگران مرگ گفت: دستگاه قضا نیز با رسیدگی به موقع به پرونده های مواد مخدر و صدور احکام بازدارنده، نقش مهمی در مبارزه با سوداگران مرگ دارد.

وی گفت: طی سال گذشته حدود 10 تُن انواع مواد مخدر در شرق استان تهران کشف شد که این میزان کشفیات نسبت به مدت مشابه سال گذشته 7 درصد رشد داشته است.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران تصرح کرد: طی یکسال گذشته 3 هزار و 794 خرده فروش و معتاد با رشد 8 درصدی و 70 قاچاقچی مواد مخدر با 3 درصد رشد در شرق استان تهران دستگیر شدند.

عزیزی همچنین از انهدام 30 باند توزیع نماینده مواد مخدر در این بخش از استان تهران اطلاع داد.

فرماندهی انتظامی شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، قرچک، پیشوا، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.

منبع: ایرنا
انتشار: 9 خرداد 1400 بروزرسانی: 9 خرداد 1400 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 1022

به "خبرنگاران 260 کیلوگرم هروئین در پردیس و پاکدشت کشف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 260 کیلوگرم هروئین در پردیس و پاکدشت کشف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید