جاذبه های ناشناخته تایلند

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، تایلند یکی از زیباترین کشورهای قاره آسیا با طبیعتی بسیار زیبا و دیدنی است. در این کشور جاذبه‌هایی وجود دارد که کمتر شناخته شده‌اند، اما ارز بازدید را دارند.

جاذبه های ناشناخته تایلند

بازدید از دریای نیلوفر قرمز در اودون تانی (Udon Thani) در تور تایلند

اگر جایی در زندگی تان هوس کردید تا دریایی از نیلوفرهای صورتی رنگ زیبا مشاهده نمایید، باید به اودون تانی در تور تایلند مراجعه نمایید. ژانویه ی هر سال، دریاچه ای که در این منطقه قرار دارد پوشیده از هزاران نیلوفر صورتی رنگ می شود و بهترین زمان بازدید از این دریاچه ی حیرت آور در شروع ماه دسامبر تا پایان فوریه است. بهترین زمان بازدید از این دریاچه در طول روز هم 6 صبح تا ظهر است که این گل ها در حالت شکوفه کامل هستند.

بازدید از آبشارهای اراوان (Erawan Waterfalls) در تور تایلند

در استان Kanchanaburi در کشور تایلند پارکی ملی به نام اراوان قرار دارد که بین محلی ها بسیار شناخته شده است. جاذبه ی اصلی این پارک در تور تایلند آبشارهای دیدنی زیبای آن است که از 7 لایه ی جدا جدا تشکیل شده است و همین ها باعث شده تا تالاب هایی با آب پاک و خالص سبز رنگ به وجود بیاید. طبق گفته ی توریست هایی که از این آبشارها دیدن کرده اند، بخش بالایی ابشارهای اراوان شباهت زیادی به سر فیل دارد که البته می تواند از باور هندوها به فیل هم نشات گرفته باشد.

بازدید از مین هو خائو، استون هنج تایلندی ها (Mo Hin Khao) در تور تایلند

اگر دوست دارید جای واقعا عجیب و متفاوتی در تایلند ببینید، باید سری به استون هنج تایلندی ها بزنید! این منطقه که به نام مین هو خائو هم شناخته می شود، در Chaiyaphum واقع شده است و از آن جا که تعداد گردشگر  و توریست هایی که آن را بشناسند و یا از آن دیدن کرده باشند کم است محلی های این منطقه به اندازه ی محلی های دیگر مناطق توریستی تایلند، با توریست ها صمیمی نیستند. این ناحیه پر از صخره هایی است که شکل های عجیب و غریبی دارند و ا ز جایی به آن جا برده شده اند و دقیقا مثل بنای استون هنج، در مورد این صخره ها هم هیچ کسی از چگونگی شکل گیری آن ها و یا دلیل قرار دادن آن ها در این مکان چیزی نمی داند.

بازدید از Pha Singh Liao در تور تایلند

در نزدیکی پارک ملی مائه وونگ در چیانگ مای، صخره هایی با شکل و شمایل غیر طبیعی وجود دارد که از جاذبه های توریستی تور تایلند در آن منطقه هستند و به آنها Pha Chor گفته می شود. این صخره ها بر اثر پدیده های طبیعی و فرسایش و باران و باد به وجود آماده اند و طبق نظر زمین شناسان هزاران سال پیش این منطقه بخشی از رودخانه ی پینگ بوده است تا اینکه فرسایش باعث به وجود آمدن این تپه ها و صخره های عظیم شده است.

انتشار: 14 آبان 1396 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 58

به "جاذبه های ناشناخته تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاذبه های ناشناخته تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید