تخلف مدیر باسابقه دولتی برای دریافت 2 حقوق و مزایای کامل ، تصویر هر دو فیش حقوقی او را ببینید

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، مدیر باسابقه ای بیش از 2 سال است که هم از مبدا استخدامی و هم از محل ماموریت حقوق و مزایای یکسان شامل فوق العاده ها و یاری هزینه ها را دریافت می نماید.

تخلف مدیر باسابقه دولتی برای دریافت 2 حقوق و مزایای کامل ، تصویر هر دو فیش حقوقی او را ببینید

به گزارش خبرنگاران، فارس نوشت: طبق ماده 9 آیین نامه انتقال و ماموریت کارکنان مرتبط با قانون مدیریت خدمات کشوری پرداخت حقوق و فوق العاده های ماموران دولتی تنها از یک دستگاه باید انجام گردد، بعلاوه طبق ماده 9 آیین نامه ماموریت موضوع ماده 11 قانون استخدامی کشور فوق العاده ها و هزینه های مستخدمین دولتی باید فقط از اعتبار مجموعه محل خدمت پرداخت گردد.

  • واکنش مالک شریعتی به انتشار فیش حقوقی اش ؛ شاید تسویه حساب | تصویر فیش حقوقی 100 میلیون تومانی رئیس کمیته تفحص از حقوق های نجومی!

علی رغم موارد قانونی فوق براساس گزارشات مردمی شاهد دو حکم کارگزینی با مفاد یکسان هستیم، به نحوی که کارشناس بودجه سازمان منابع طبیعی زنجان با پست مدیرمالی به پارک علم و فناوری این استان مامور شده و از هر دو مجموعه پایه حقوق و مزایای مربوطه از جمله یاری هزینه ها و فوق العاده ها را دریافت می نماید.

به همین دلیل برای کسب اطلاعات بیشتر با گزارشگر مربوطه ارتباط گرفتیم که وی درباره سابقه کاری مدیر مذکور اظهار کرد: کارشناس بودجه منابع طبیعی زنجان با حدود سی سال سابقه به پارک علم و فناوری مامور شد که علیرغم قطع همکاری مستقیم با محل خدمت همچنان از این سازمان حقوق و مزایا دریافت نموده و همان حکم کارگزینی از طرف پارک علم و فناوری هم برای وی درنظر گرفته شده است.

وی به جزئیات احکام مشترک سازمان استخدام کننده و محل ماموریت اشاره نمود و اضافه کرد: در توضیح احکام فوق آمده است که مزایای مستمر از اعتبارات دستگاه مبدا پرداخت گردد اما حق اولاد و انواع فوق العاده ها از محل ماموریت یعنی پارک علم و فناوری پرداخت می گردد که از جمله تناقضات قابل توجه است.

این گزارشگر بر بازنشستگی مدیر مذکور تاکید نمود و ادامه داد: ماموریت کارکنان سازمان مذکور طبق توضیح احکام 6 ماهه تمدید می گردد که این مدیر درخواست اتمام همکاری داده که با سرانجام ماموریت در بهمن امسال به منابع طبیعی بازگشته و بازنشسته می گردد، درحالی که چندین سال همین رویه متخلفانه را پیش گرفته که جایگاه وی در امور مالی در مساله بی اثر نیست.

با توجه به آنچه مطرح شد، صدور دو حکم کارگزینی با مفاد یکسان از مبدا استخدامی و محل ماموریت برای مدیر مالی پارک علم و فناوری زنجان طبق قانون استخدامی و خدمات کشوری تخلف بوده و ضروری است با مدیر متخلف قبل از بازنشستگی طبق مقررات برخورد قاطع و قانونی شده و حقوق های پرداختی غیرقانونی به بیت المال بازگردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 تیر 1402 بروزرسانی: 7 تیر 1402 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 1650

به "تخلف مدیر باسابقه دولتی برای دریافت 2 حقوق و مزایای کامل ، تصویر هر دو فیش حقوقی او را ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخلف مدیر باسابقه دولتی برای دریافت 2 حقوق و مزایای کامل ، تصویر هر دو فیش حقوقی او را ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید