برگزاری کارگاه شعر در کتابخانه مهدوی زنجان

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، حسین رحمانی زاده در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران در زنجان گفت: در راستای استفاده از ظرفیت کتابخانه های عمومی در فصل تابستان کارگاه شعر در کتابخانه عمومی حاج احمد مهدوی برگزار می گردد.

برگزاری کارگاه شعر در کتابخانه مهدوی زنجان

وی با اشاره به اینکه این دوره به صورت رایگان برگزار می گردد، توضیح داد: این کارگاه شعر در قالب هایی همانند ساختار شعر، سبک ها و قالب ها، مضمون و مخاطب، عروض و قافیه و آرایه های ادبی برگزار خواهد شد.

معاون اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان در ادامه از برگزاری کلاس آموزشی لگو در کتابخانه های عمومی زنجان ویژه سنین کودک و نوجوان اطلاع داد و گفت: این کارگاه با بهره گیری از ظرفیت موسسه آموزشی لگو در شهر زنجان برگزار می گردد.

رحمانی زاده با بیان اینکه سه کتابخانه مهدوی، کتابخانه سید افضل موسوی زنجان و کتابخانه عمومی الهیه زنجان میزبان کلاس های لگو خواهند بود، اضافه نمود: داستان گویی خلاق، خلاقیت و حل مسئله، دوره های ریاضی با لگو، رباتیک پیشرفته، مهندسی مکانیک از زیرشاخه های این دوره آموزشی است.

وی با بیان اینکه هرکدام از کتابخانه ها بنا به تناسب ظرفیتی که دارند دوره های آموزشی تابستانی را برگزار می نمایند، اضافه نمود: این اداره کل در کلاس های تابستانی در پی آموزش مهارت های فنی به اعضاست.

معاون اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان با اشاره به اینکه از چند ماه قبل آموزش مشاغل خانگی در کتابخانه های عمومی هم شروع شده است، اضافه نمود: این کارگاه ها در راستای حمایت از کسب و کار خانگی در قالب آموزش دوخت لباس کودک برگزار می گردد.

وی با بیان اینکه کتابخانه های عمومی ظرفیت تبدیل شدن به یک پایگاه اجتماعی و عرفی را دارند، اضافه نمود: کتابخانه ها فراتر از ثبت صرف کتاب باید به عنوان طراحی نماینده خدمت مطرح باشند و به یک پایگاه اجتماعی و عرفی تبدیل شوند.

رحمانی زاده از مشارکت فنی و حرفه ای در برگزاری این کلاس ها اطلاع داد و گفت: در این راستا همایش مربوطه با حضور مدیران مرتبط برگزار گردید.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 30 خرداد 1402 بروزرسانی: 30 خرداد 1402 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 1646

به "برگزاری کارگاه شعر در کتابخانه مهدوی زنجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری کارگاه شعر در کتابخانه مهدوی زنجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید