بازیگر زوج یا فرد در پدران بازی می نماید

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، مهشید ناصری گفت:همسرم من را معرفی کرد و در لحظات آخر به مجموعه ملحق شدم.

بازیگر زوج یا فرد در پدران بازی می نماید

مهشید ناصری یکی از بازیگران اصلی فیلم سینمایی پدران در گفت و گو با خبرنگار ، درباره چگونگی شکل گیری همکاری با این پروژه گفت:لحظات آخر به جمع بازیگران فیلم ملحق شدم، راهنمایی هاشمی همسرم، من را معرفی کردند و سالم صلواتی پس از آنالیز، تاییدیه را دادند و همکاری شروع شد؛ این از تجارب اولیه نقش بلند من در حوزه سینماست.

او اضافه نمود: نقشم حدود 16 سال از سن واقعی ام بزرگتر است که این موضوع برای من چالش بزرگی به وجود آورد؛ ساخت و پرداخت آن نیز به چالش های رسیدن به نقش اضافه می کرد، اما با داشتن گروهی حرفه ای و بی حاشیه همه چیز به خوبی پیش رفت.

این بازیگر در مورد یکی از سخت ترین سکانس های فیلم گفت: سخت ترین قسمت کار که هنوز استرس آن وجود دارد، دویدن از وسط اتوبان به اتفاق علیرضا ثانی فر بود، این صحنه چالش و استرس زیادی برای گروه داشت، چون ما جلوی ماشین ها را نگرفتیم و باسرعت تردد داشتند و به یکباره عرض اتوبان را باید طی می کردیم.

این بازیگر بیان نمود: شخصیت های قصه، تفاوت نسل ها و افکار آن ها که در فیلم مطرح می گردد را در جامعه امروز زیاد می بینیم البته به نسبت قبل کمتر و کمتر می گردد، اما باز هم زیاد است و باید کوشش کرد این گپ و فاصله کاهش یابد. البته نمی توان گفت اصلا فاصله ای نباشد و همه از بین برود، چون غیر ممکن است؛ بالاخره هرکسی در زمان خودش و با تربیت و طرز فکر متناسب با آن رشد نموده و الان هم برای فرزندانش پیاده می نماید.

در خلاصه داستان پدران به کارگردانی سالم صلواتی آمده:رویارویی دو نسل می تواند حادثه بیافریند؛ در پدران حادثه ای دو نسل را رو در روی یکدیگر قرار می دهد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 163

به "بازیگر زوج یا فرد در پدران بازی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیگر زوج یا فرد در پدران بازی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید