آجورلو: اجازه نمی دهیم برای ما فوتبالی ها تعیین تکلیف کنند

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، به گزارش خبرنگاران، مصطفی آجورلو که در مجموعه الغدیر تهران میهمان نشست اتحادیه فوتبال باشگاه های ایران بود، ابتدا برنامه های خودش در قالب افق چشم انداز و برنامه تفصیلی ارتقای ساختار فوتبال ایران را تشریح کرد و گفت: من پیش از این هم علاوه بر شبکه سوم در دو برنامه دیگر حضور یافتم و مقابل جمعی از دوستان و اعضای محترم مجمع برنامه های خودم را ارائه دادم، جوابگوی سوالات تک تک عزیزان هم هستم اما این درست نیست که ما در یک جا بنشینیم در مورد برنامه های خودمان صحبت کنیم و آنها بروند در اتاق خودشان در جای دیگر سرنوشت فوتبال ایران را رقم بزنند.

آجورلو: اجازه نمی دهیم برای ما فوتبالی ها تعیین تکلیف کنند

مدیرعامل سابق باشگاه های پاس و ترکتور افزود: تا امروز مشکل ما در فوتبال عدم همدلی و اتحاد بود. اگر کنار هم قرار بگیریم و منسجم باشیم هیچکس نمی تواند به ما زور بگوید. آنها فکر می کنند مصلحت و منافع فوتبال و کشور را بهتر از ما درک می کنند؟ قطعاً در اشتباه هستند. متاسفانه می بینیم و می دانیم که می خواهند دخالت کنند. برای خودشان گزینه انتخاب می کنند. حرف من با آن بخش هایی که هیچ ارتباطی با فوتبال ندارند این است که شما کار را به اینجا رساندید و این مسائل را ایجاد کردید. لازم نیست این فرد و آن فرد را ببرید و بیاورید که می خواهید چه کسی رییس بشود یا نشود. این موضوع ارتباطی به شما ندارد. شما به ما اعتماد ندارید؟ من می گویم این ما هستیم که به شما اعتماد نداریم و خودمان برای فوتبال تصمیم می گیریم.

آجورلو گفت: من چهل سال عمرم را در فوتبال گذاشتم، فوتبال بازی کردم، مربیگری فوتبال را یاد گرفتم و 30 سال هم مدیریت فوتبال کردم، زندگی ما فوتبال بوده در همه این سال ها و منافع کشورمان را هم بهتر از آنها می بینیم و می شناسیم. چرا افراد را صدا می زنید و می گویید از این فرد حمایت کن و می خواهید فرد مورد نظر خودتان را به کرسی بنشانید؟

نامزد ریاست فدراسیون فوتبال همچنین گفت: در مورد موضوع اقتصاد فوتبال پیش از این هم گفتم اگر ما همدل باشیم و متحد به خواسته ای که داریم دست خواهیم یافت. 15 سال پیش که در اتحادیه بودم می توانستیم همین مشکل حق پخش را حل کنیم. بعضی از دوستان رفتند امضا کردند که ما ادعایی نداریم. اگر همان روز متحد و منسجم بودیم تا امروز وضع فوتبال به اینجا نمی رسید که همه باشگاه ها بدهکار باشند. محور فوتبال در جهان باشگاه داری حرفه ای است و من به شما می گویم قرار است در کنار هم و با اتحاد و انسجام این مسائل را حل کنیم. از هیچ مسئله ای هم در این راستا نمی ترسیم.تا امروز حق ما را ندادند چون همدل و متحد نبودیم. امیدوارم آینده فوتبال به شکلی رقم بخورد که از این شرایط خارج شویم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 888

به "آجورلو: اجازه نمی دهیم برای ما فوتبالی ها تعیین تکلیف کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آجورلو: اجازه نمی دهیم برای ما فوتبالی ها تعیین تکلیف کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید