7 سایت و اپلیکیشن برتر برای ساخت و دانلود زنگ گوشی

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، انتخاب درست آهنگ برای زنگ گوشی موبایل برای بعضی افراد اهمیت زیادی دارد. خوشبختانه برای این انتخاب دست شما کاملا باز است و با توجه به اپلیکیشن های متنوعی که در این زمینه طراحی و عرضه شده، با هیچ محدودیتی روبرو نخواهید بود.

7 سایت و اپلیکیشن برتر برای ساخت و دانلود زنگ گوشی

برای داشتن یک رینگتون خوب، شما دو گزینه در اختیار دارید. یا می توانید رینگتون ها را دانلود کنید و یا این که به سراغ ساخت آن ها از موزیک های شخصی و اعمال تغییر روی آن ها بروید. پس در این مقاله برای هر یک از این دو گزینه به شما سایت و اپلیکیشن های مختلفی را معرفی می کنیم تا در این زمینه دست بازتری داشته باشید. همچنین دقت کنید که سایت ها و اپلیکیشن های معرفی شده در این مقاله مختص به گوشی های اندرویدی هستند.

برای دانلود زنگ گوشی به سراغ کدام سایت ها و اپلیکیشن ها برویم؟

همان طور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم، راه اول برای انتخاب رینگتون دانلود آن ها از سایت ها و اپلیکیشن های مختلف است. قطعا تعداد بسیار بالایی سایت و اپلیکیشن در این حوزه وجود دارد که ما باید به سراغ برترین موارد از میان آن ها برویم. در این راه برای انتخاب برترین سایت ها و اپلیکیشن ها چندین فاکتور را مد نظر قرار دادیم که عبارتند از:

  • تنوع بالای آهنگ ها برای دانلود
  • رایگان بودن و یا ارزان بودن قیمت دانلود هر رینگتون
  • امکان شخصی سازی کردن رینگتون ها
  • دسته بندی آهنگ های زنگ گوشی موبایل

حال با توجه به فاکتورهای بالا چهار سایت و اپلیکیشن برتر برای دانلود آهنگ زنگ گوشی موبایل عبارتند از:

1) اپلیکیشن دانلود آهنگ زنگ گوشی Ringtones for Android

اپلیکیشن Ringtones for Android با بیش از 50 میلیون دانلود از گوگل پلی استور، جزو برترین اپلیکیشن های دانلود و شخصی سازی آهنگ زنگ گوشی موبایل است. اول از همه باید به رایگان بودن این اپ اشاره کنیم. خوشبختانه با ورود به این اپلیکیشن شما اصلا سردرگم نخواهید شد؛ چون تمامی رینگتون ها در دسته بندی های درست و دقیق قرار گرفته اند.

این برنامه 20 کتگوری مختلف دارد که بیش از 1000 رینگتون را در آن ها قرار داده است. همچنین با بیشتر دستگاه های اندرویدی سازگار است و شما به راحتی می توانید رینگتون مورد علاقه خود را دانلود کنید و آن را به عنوان آهنگ زنگ گوشی موبایل خود تنظیم کنید. پس با استفاده از دکمه زیر اپلیکیشن Ringtones for Android را دانلود کنید و رینگتون مورد علاقه خود را از آن دانلود کنید.

2) سایت Cell Beat

سایت Cell Beat نیز همانند اپلیکیشن Ringtones for Android تمامی رینگتون ها را دسته بندی کرده است. در تصویر بالا و در بخش Categories می توانید تعدادی از این دسته بندی ها را مشاهده کنید. نکته جالب این است که شما قبل از دانلود هر یک از این آهنگ های زنگ گوشی موبایل، می توانید آن ها را گوش کنید. همچنین تعداد دانلود هر فایل به صورت دقیق در زیر آن نوشته شده است.

شما برای دانلود هر فایل باید تعیین کنید که از یک دستگاه اندرویدی استفاده می کنید و یا یک آیفون. دقت کنید که در صورتی که دستگاه خود را درست انتخاب نکنید، امکان استفاده از رینگتون برای شما وجود نخواهد داشت. همچنین برای این که شما راحت تر بتوانید تصمیم بگیرید، این سایت دسته بندی هایی تحت عنوان جدیدترین و پربازدیدترین و بیشترین دانلود را نیز در اختیار شما قرار می دهد. در نهایت توجه کنید که استفاده و دانلود رینگتون های این سایت کاملا رایگان است.

3) اپلیکیشن دانلود آهنگ زنگ گوشی Zedge

اپلیکیشن اندرویدی Zedge یکی از محبوب ترین برنامه های دانلود آهنگ زنگ برای گوشی موبایل است. این برنامه از تعداد زیادی آهنگ زنگ از ژانرهای مختلف بهره می برد. شما به راحتی می توانید آهنگ مورد نظر خود را در آن جستجو کنید و در صورتی که این آهنگ در برنامه موجود باشد، آن را دانلود کنید.

این اپلیکیشن چند ویژگی دارد که یکی از آن ها ارائه رینگتون است و برای مثال شما می توانید از این اپلیکیشن تصاویر پس زمینه موبایل را نیز دانلود کنید. پس به اصطلاح با یک تیر چند نشان را می زنید. دانلود این برنامه کاملا رایگان است، اما دقت داشته باشید که برای دانلود برخی از آهنگ ها و یا دانلود بیش از حد در یک بازه زمانی کوتاه، شما باید مبلغی تعیین را در برنامه پرداخت کنید.

پیشنهاد می کنیم که در ابتدا از آهنگ های زنگ گوشی موبایل که رایگان هستند استفاده کنید و در صورتی که موارد مورد نظر خود را در اپلیکیشن ها و سایت های دیگر به صورت رایگان پیدا نکردید، آن را از این برنامه خریداری کنید. همچنین این نکته را بدانید که با پرداخت پول در این برنامه، تبلیغات اضافی به صورت کامل برای شما حذف می شوند.

4) سایت Mp3 Ringtone

استفاده از سایت Mp3 Ringtone بسیار آسان است. تمامی آهنگ ها در دسته بندی های دقیق قرار گرفته اند و همچنین دانلود آن ها کاملا رایگان است. در عین حال که شما می توانید تعداد بازدید هر آهنگ را مشاهده کنید، امکان مشاهده تعداد دانلود آن نیز برای شما فراهم شده است. پس هرچه تعداد بازدید یک آهنگ به تعداد دانلود آن نزدیک تر باشد، آن آهنگ پرطرفدارتر است. شما با کمک دکمه زیر به راحتی می توانید وارد این سایت شوید.

برترین اپلیکیشن های ساخت زنگ گوشی موبایل

در بخش قبلی هدف ما بررسی و معرفی سایت ها و اپلیکیشن ها در جهت دانلود آهنگ زنگ گوشی برای موبایل بود. حال در این بخش قرار است که سه اپلیکیشن برتر که به شما برای ساخت رینگتون کمک می کنند را معرفی کنیم. سه اپلیکیشن اندرویدی برتر برای ساخت رینگتون مدنظر شما عبارتند از:

1) اپلیکیشن Ringtone Maker - MP3 Cutter

Ringtone Maker یک اپلیکیشن برای ساخت آهنگ های زنگ سفارشی است. یکی از امکانات این برنامه این است که شما می توانید یک فایل صوتی را در آن بارگذاری کنید و بخش مورد نظر خود را از آن برش دهید و سپس آن را به عنوان آهنگ زنگ گوشی موبایل خود ذخیره کنید. همچنین امکان ضبط صدا را برای شما فراهم می کند تا در صورت نیاز بتوانید صداهای دیگر را نیز ضبط کنید و به فایل صوتی مورد نظر خود اضافه کنید.

پس در واقع امکان ترکیب کردن چند فایل را نیز برای شما فراهم کرده است. این برنامه از بیشتر فایل ها با فرمت های مختلف از جمله MP3 و WAV و AAC و AMR و چندین فرمت دیگر نیز پشتیبانی می کند. پس در واقع شما به سادگی فایل را بارگذاری می کنید و به صورت دلخواه آن را سفارشی سازی می کنید. این برنامه کاملا رایگان است و بدون خرید درون برنامه ای است، اما تبلیغات زیادی در آن وجود دارد.

2) اپلیکیشن Inshot MP3 Cutter and Ringtone Maker

این اپلیکیشن محبوب امکان کوتاه کردن آهنگ ها را برای شما فراهم کرده است. همچنین امکان افکت گذاری روی آهنگ ها نیز برای شما وجود دارد. در عین حال با بیشتر فرمت های صوتی سازگار است. همان طور که در تصویر بالا نیز مشاهده می کنید، شما به راحتی می توانید چندین آهنگ را با هم ترکیب کنید و یک آهنگ خاص که مورد علاقه خودتان است را بسازید. این اپلیکیشن با بیشتر گوشی های اندرویدی سازگار است و شما با استفاده از دکمه زیر می توانید آن را از گوگل پلی استور دانلود کنید.

3) اپلیکیشن Ringtone Maker: create ringtone

یکی دیگر از برنامه های ایجاد آهنگ های زنگ منحصر به فرد، اپلیکیشن Ringtone Maker است. در ابتدا شما یک فایل صوتی را باز می کنید؛ سپس آن بخشی که می خواهید را حذف کنید و در نهایت آن را ذخیره کنید. همچنین اگر می خواهید آهنگ های زنگ خاص تری را بسازید، می توانید صدا ها را نیز ضبط کند. این اپلیکیشن از بیشتر فرمت ها از جمله MP3 و WAV و AAC و AMR پشتیبانی می کند. این نرم افزار برای دانلود و استفاده کاملا رایگان است، اما تبلیغات درون برنامه ای هم دارد.

جمع بندی

در این مقاله تلاش کردیم تا برترین سایت ها و اپلیکیشن ها برای دانلود و یا ساخت آهنگ زنگ گوشی موبایل را به شما معرفی کنیم. قطعا هر یک از آن ها مزایا و معایب خاص خود را نیز دارند اما نسبت به رقبای خود قطعا بهتر هستند. انتخاب این که از کدام یک از سایت و یا اپلیکیشن این لیست استفاده کنید، کاملا وابسته به سلیقه شماست زیرا این هفت مورد در کل از امکانات خوبی بهره می برند.

پس بهتر است که سخت نگیرید و به سراغ یکی از آن ها بروید تا رینگتون مورد علاقه خود را بسازید و یا این که آن را دانلود کنید. همچنین دقت کنید که برخی از سایت ها و اپلیکیشن های برتر در این حوزه محدودیت دسترسی با IP ایران را دارند و یا این که پولی هستند. پس ما اصلا به سراغ آن ها نرفتیم.

شما چه سایت و یا اپلیکیشن های دیگری را برای دانلود و ساخت آهنگ زنگ گوشی موبایل می شناسید؟ نظرات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر کاربران خبرنگاران مگ در میان بگذارید.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 3 شهریور 1401 بروزرسانی: 3 شهریور 1401 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 1511

به "7 سایت و اپلیکیشن برتر برای ساخت و دانلود زنگ گوشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "7 سایت و اپلیکیشن برتر برای ساخت و دانلود زنگ گوشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید