از فانتاسی شو پوکت چه می دانید

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، جزیره پوکت با سواحلی زیبا و پرگردشگر یکی از بهترین جزایر کشور تایلند برای بازدید می‌باشد. این جزیره جاذبه‌های متنوع برای هر سلیقه‌ای دارد که فانتاسی شو پوکت یکی از بهترین جاذبه‌های آن برای علاقه‌مندان به تئاتر و نمایش است.

از فانتاسی شو پوکت چه می دانید

سالن های فانتاسی و سیمون دو مکان مهم هستند که به نمایش فرهنگ‌های مختلف در تور تایلند را به نمایش گذاشته است. این نمایش گردشگران را با سنت‌ها و فرهنگ‌های کشور تایلند آشنا می‌کند. تئاتر فانتاسی محلی برای نمایش برنامه های شاد و سرگرم کننده می‌باشد و گردشگران بسیاری از نقاط مختلف جهان آن را در برنامه سفر خود قرار می‌دهند.

نمایش سیمون در ساحل خلیج فانتوج فقط دو روز در هفته و برای 2 ساعت نمایش اجرا می‌کند و نمایش های فَنتِسی 8 ساعت در روز در پارک فانتاسی پوکت به اجرا درمی‌آیند. بلیط این تئاترها ارزان نبوده اما بسیار محبوب هستند و درآمد خوبی از گردشگرها به جیب اجراکننده‌ها سرازیر می‌گردد.

هر دو تئاتر سیمون و فانتاسی پوکت بسیار کلاسیک و مبتنی بر آموزه های سنتی کشور تایلند می‌باشند و می‎توانند لحظات خوشی را برای شما و خانواده شما در تور پوکت خلق کنند. در تئاتر سیمون، پسرها لباس دخترها را به تن کرده و حرکات این نمایش را به مدل دخترها به اجرا درمی‌آورند.

نمایش‌های فانتاسی با نمایش‌های سیمون متفاوت هستند.  فانتاسی مساحتی حدود 140 هکتار با انواع و اقسام تفریحات و فعالیت های سرگرم کننده دارد. این نمایش یکی از قدیمی ترین مکان های توریستی پوکت به شمار می‌رود. افسانه کامالا، نمایش خیالپردازی پادشاه، نمایش و تئاتر فیل ها، مرکز تفریحی similian و ماجراجویی در جنگل ببرها از اجرایی هستند که در فانتاسی شو پوکت می‌توانید بازدید کنید.

انتشار: 14 شهریور 1396 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 46

به "از فانتاسی شو پوکت چه می دانید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از فانتاسی شو پوکت چه می دانید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید