سرپرست مس کرمان: به خاطر یک عطسه درگیری شد اما کار به چماق و چاقو نکشید

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، باشگاه با حمایت های اردشیر سعدمحمدی در راس شرکت ملی صنایع مس ایران، شرایط خوبی دارد و به امید خدا همین شرایط ادامه خواهد داشت.

سرپرست مس کرمان: به خاطر یک عطسه درگیری شد اما کار به چماق و چاقو نکشید

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

سرپرست تیم فوتبال مس کرمان گفت: خبر استعفای سرپرست باشگاه در حد شایعه است.

سرپرست مس کرمان: به خاطر یک عطسه درگیری شد اما کار به چماق و چاقو نکشید/ استعفای رمضانی شایعه است

عارف سعیدیان در گفت وگو با فارس، در خصوص بازی مس کرمان مقابل استقلال ملاثانی در هفته دهم لیگ یک، گفت: در خصوص مسائل فنی بهتر است کادر فنی صحبت کند اما نتیجه این بازی عادلانه نبود. 4-5 موقعیت خوب داشتیم که تبدیل به گل نشد ولی یک گل بد از فاصله حدودا 30متری خوردیم که بازی با همان یک گل تمام شد. ضربه ای که شاید از هر صدبار یکبار گل گردد.

وی در خصوص داوری این مسابقه گفت: داوری در مجموع خوب بود. یک دو صحنه وجود داشت اما مشکل خاصی از نظر داوری نبود.

سرپرست مس کرمان در خصوص درگیری قبل از این بازی بین اعضای دو تیم که بعضی مطرح نمودند کار به چماق و چاقو کشی رسیده، مطرح نمود: نه اینطور نبود. اصلا صحبتی از چماق و چاقو نبود. هنگام گرم کردن دو تیم یکی از اعضای تدارکات ما عطسه نموده بود که مسئولان تیم حریف آن را به کرونا ربط دادند و باعث درگیری لفظی شد ولی در نهایت با دخالت ناظر این مساله حل شد و مشکل خاصی به وجود نیامد.

سعیدیان در خصوص شرایط خوب مس کرمان در جدول لیگ آزادگان گفت: خداراشکر شرایط خوبی در جدول داریم. هرچند می توانستیم شرایط خیلی بهتری هم داشته باشیم. در دو سه بازی بد امتیاز دادیم و اگر این اتفاق نمی افتاد می توانستیم با اختلاف صدرنشین باشیم. اما کوشش می کنیم که این فرایند خوب را تا انتهای فصل حفظ کنیم و ان شاالله به لیگ برتر صعود کنیم.

وی در خصوص اخبار منتشر شده پیرامون استعفای علی رمضانی سرپرست باشگاه مس کرمان گفت: این خبر در حد شایعه است. اتفاقی نیفتاده و مشکل خاصی هم وجود ندارد که در خصوص این موضوع صحبتی مطرح گردد. باشگاه با حمایت های اردشیر سعدمحمدی در راس شرکت ملی صنایع مس ایران، شرایط خوبی دارد و به امید خدا همین شرایط ادامه خواهد داشت.

منبع: عصر ایران
انتشار: 1 اسفند 1399 بروزرسانی: 1 اسفند 1399 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 829

به "سرپرست مس کرمان: به خاطر یک عطسه درگیری شد اما کار به چماق و چاقو نکشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست مس کرمان: به خاطر یک عطسه درگیری شد اما کار به چماق و چاقو نکشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید