عصبانیت دنیزلی از سیب خوردن آشوبی پیش از داربی

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، فرزاد آشوبی می گوید پیش بینی داربی 97 سخت و غیرقابل حدس است.

عصبانیت دنیزلی از سیب خوردن آشوبی پیش از داربی

به گزارش خبرنگاران، نود و هفتمین داربی مرکز از ساعت 16 شنبه 13 آذر در استادیوم آزادی شروع می گردد. در این بین بعضی بازیکنان مانند فرزاد آشوبی سابقه بازی برای دو تیم و درخشیدن در لباس این دو را دارد.

فرزاد آشوبی، بازیکن سابق پرسپولیس و استقلال در گفت وگو با خبرنگاران در مورد شرایط این دو تیم اظهار کرد: هر دو تیم شرایط خوبی دارند. پرسپولیس بعد از گذر از هفته های ابتدایی دوباره شکل خوبی گرفته و توانسته به فرایند نتیجه گیری برگردد. استقلال هم شکل ابتدای فصل خود را گرفته اما به خاطر بی دقتی در موقعیت ها در بازی های اخیر نتوانسته خوب نتیجه بگیرد.

او درباره خاطره شیرینش از داربی گفت: شیرین ترین تجربه من از داربی، همان داربی اولم بود که با گل مرحوم اولادی بازی را با پیروزی پشت سر گذاشتیم. صبح آن روز وقتی در هتل بودیم، هنگام برگشتن از صبحانه، من در حال سیب خوردن بودم که دنیزلی بسیار از دست من ناراحت و عصبانی شد، وقتی دلیلش را جویا شدم فهمیدم منظورش این است که در فضای عمومی نباید این کار را بکنم که این به من یاد داد یک مربی می تواند الگوی مناسبی هم برای زندگی باشد.

آشوبی در مورد برترین مربی و بازیکنی که با آنها کار نموده، توضیح داد: من همه مربیانم را دوست داشتم و دارم و حتی از آن هایی که با آن ها اختلاف سلیقه داشتم چیزهای جدیدی یاد گرفتم اما اگر بخواهم یک نفر را نام ببرم، کار کردن با افشین قطبی برایم خیلی خاص بود. برترین بازیکنی که کنار آن بازی کردم، کریم باقری بی نظیر بود و از بازی کنار آن لذت بردم.

بازیکن سابق این دو باشگاه در مورد پیش بینی اش از داربی گفت: فرایند سینوسی دو تیم باعث شده پیش بینی این ملاقات، غیرقابل حدس باشد اما فکر می کنم بازی مجذوب کننده از آب در بیاید.

وی در سرانجام درباره این که استقلالی است یا پرسپولیس، پاسخ داد: معین است که پرسپولیسی هستم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 دی 1400 بروزرسانی: 15 دی 1400 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 1300

به "عصبانیت دنیزلی از سیب خوردن آشوبی پیش از داربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عصبانیت دنیزلی از سیب خوردن آشوبی پیش از داربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید