برکناری مدیرکل ثبت اسناد و املاک گلستان پس از بازدید سرزده رئیس سازمان

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، در جریان بازدید اخیر رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از واحدهای ثبتی استان گلستان، عملکرد مدیر کل ثبت این استان طی چندین جلسه در سازمان مورد آنالیز نهاده شد و با دستور خداییان، مدیر کل جدید استان گلستان منصوب و معارفه شد.

برکناری مدیرکل ثبت اسناد و املاک گلستان پس از بازدید سرزده رئیس سازمان

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ 8 شارژ، به نقل از روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، در بازدید های سرزده خداییان رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از ادارات کل ثبت اسناد استان های مختلف که معاونان سازمان و مسئولان دستگاه های نظارتی و حفاظتی وی را همراهی می نمایند، به صورت محسوس و نامحسوس از تمام واحد های ثبتی استان ها بازدید به عمل می آید و ضمن آنالیز عملکرد واحد های ثبتی، از مردم و مراجعان نظرخواهی میشود.

همچنین با توجه به نتیجه بازرسیها، نسبت به تشویق مدیران و کارکنان پر کوشش و زحمتکش اقدام و با مدیران و کارکنانی که از عملکرد مناسب برخوردار نبوده و یا تخلفاتی را داشته باشند، برخورد میشود.

از آثار این بازرسی ها ارزیابی همه جانبه عملکرد مدیریت استان ها و اتخاذ تصمیم مقتضی در فاصله زمانی کوتاه نسبت به بازرسی است.

در جریان بازدید اخیر رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و معاونین وی از واحد های ثبتی استان گلستان نیز، عملکرد مدیرکل ثبت این استان که 13 ماه سکاندار این سمت بوده است، طی چندین جلسه در سازمان مورد آنالیز نهاده شد و با دستور خداییان مدیرکل جدید استان گلستان منصوب و معارفه شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 130

به "برکناری مدیرکل ثبت اسناد و املاک گلستان پس از بازدید سرزده رئیس سازمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برکناری مدیرکل ثبت اسناد و املاک گلستان پس از بازدید سرزده رئیس سازمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید