از فوتسال حمایت همه جانبه می کنیم ، باید لژیونر بیشتری داشته باشیم

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان تاکید دارد که اهمیت تیم ملی فوتسال کمتر از تیم ملی فوتبال برای ما نیست و در این راستا از هیچ کمک و حمایتی دریغ نخواهیم کرد.

از فوتسال حمایت همه جانبه می کنیم ، باید لژیونر بیشتری داشته باشیم

به گزارش خبرنگاران، شهاب عزیزی خادم در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتسال ایران حاضر شد و گفت: خیلی خوشحالم که امروز در کنار شما هستم. به خاطر حضور تیم ملی فوتبال در مرحله دوم انتخابی جام دنیای قطر نتوانستم در کنار شما باشم اما مهرداد سراجی، عضو هیات رئیسه و رئیس کمیته به همراه کادر فنی تمام مسائل را با جدیت پیگیری می کنند.

وی ادامه داد: با توجه به برگزاری مقدماتی جام دنیای از بحث فوتسال غافل نشدیم. حضور سراجی در کنار شما عزیزان دال بر این مدعاست و با پیگیری مستمر ایشان خیالمان از این بابت راحت است. امیدوارم بتوانیم با یک برنامه ریزی مسنجم، حضوری پیروز و پرقدرت در مسابقات جام دنیای داشته باشیم.

عزیزی خادم با اشاره به حضور تیم ملی در ژاپن گفت: با برنامه هایی که در کمیته فوتسال در نظر گرفته شده، تیم ملی با بالاترین سطح آمادگی راهی جام دنیای خواهد شد. فدراسیون در حال پیگیری و برنامه ریزی جهت حضور تیم ملی در ژاپن است. خودم نیز در ژاپن کنار شما هستم. مطمئنم تیم ملی فوتسال با راهبردی که فدراسیون دارد، برنامه ریزی دقیقی در این راه انجام خواهد داد. اهمیت تیم ملی فوتسال کمتر از تیم ملی فوتبال برای ما نیست و در این راستا از هیچ کمک و حمایتی دریغ نخواهیم کرد.

وی اضافه کرد: تیم ملی فوتسال در رنکینگ دنیای در بالاترین سطح واقع شده است. به حول قوه الهی کاری که ما باید در خصوص پشتیبانی انجام خواهیم دهیم. با توافقی که با مدیران آل اشپورت در منامه داشتم، مقرر شد تیم ملی با البسه این برند در مسابقات شرکت کند. در بخش دیگری از این توافق موضوع البسه تیم های بانوان بود که آن هم مورد توافق دو طرف قرار گرفت. امیدوارم این اردوها مثمرثمر باشد. تیم ملی فوتسال در جام دنیای برای کسب مقام می رود. امیدوارم یک بار دیگر قدرت تیم ملی به رخ دنیایان بکشیم.

عزیزی خادم با اشاره به حمایت همه جانبه از تیم ملی فوتسال گفت: فدراسیون فعلی حمایت همه جانبه از فوتسال را در دستور کار دارد و در این راه برنامه ریزی دقیقی انجام دادیم. در هیات رئیسه فدراسیون تشکیل تیم ملی ب فوتسال را مصوب کردیم و این تیم می تواند پشتوانه ما در آینده باشد. ما همین کار را هم در تیم ملی جوانان بانوان انجام دادیم. باید از تمام ظرفیت بازیکنان استفاده کنیم. فدراسیون تمام قد در کنار تیم ملی فوتسال است. از نظر پاداش و امکانات حتما برنامه ریزی خواهیم کرد هر جا که نیاز باشد، کمی و کاستی وجود داشته باشد، حتما به آن می پردازیم.

رئیس فدراسیون اضافه کرد: لیگ برتر فوتسال به صورت حرفه ای برگزار می شود. امیدوارم همانطور که در در تیم ملی فوتبال لژیونر زیادی داریم، در فوتسال هم این اتفاق بیفتد. در تیم فوتبال بزرگسالان نکته ای که باعث خوشحالی ما بود، این است که به نسبت ادوار گذشته، نگاه تمام بچه های تیم ملی ملی حرفه ای است. باید این فضا را هم در فوتسال جا بیندازیم چرا که این نکته برای ما خیلی مهم است. حیف است که فوتسال ما به عنوان یکی از بهترین تیم های دنیا نتواند لژیونرهای بیشتری داشته باشد. آرزوی بهترین ها را برای تک تک شما دارم. انشاءالله در مسابقات جام دنیای لیتوانی تیم ملی فوتسال ایران را بالای سکو بیینم.

عزیزی خادم با اشاره به کمپ تیم های ملی در استان کرمان گفت: تفاهم نامه ای بین فدراسیون و این استان منعقد شده که تمام تیم های ملی از جمله فوتبال، فوتسال آقایان و بانوان از امکانات آنجا به نحو احسن استفاده کنند.

رئیس فدراسیون گفت: در این سه ماهه ای که تا آغاز جام دنیای لیتوانی داریم، حضور مسئولین فدراسیون و حمایت ها مطمئنا قوی تر و پررنگ تر می شود. تیم ملی فوتسال برای ما خیلی مهم است و قطعا به اعتبار فدراسیون فوتبال اضافه می کند. این نکته بسیار مهمی است و فدراسیون به این موضوع به درستی اشراف دارد.

منبع: فارس

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 16 تیر 1400 بروزرسانی: 16 تیر 1400 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 1079

به "از فوتسال حمایت همه جانبه می کنیم ، باید لژیونر بیشتری داشته باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از فوتسال حمایت همه جانبه می کنیم ، باید لژیونر بیشتری داشته باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید