آیا سازندگان دووم مشغول ساخت یک بازی تازه در سری کوایک هستند؟

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، سازنده با سابقه بازی دووم به نام id Software در حال استخدام برای بازی نوش است. این طور که به نظر می رسد این بازی نو یا دنباله دووم ایترنال یا یک بازی نو از Quake است. بازی بعدی این استودیو قرار است یک بازی اول شخص طولانی باشد. پس یعنی یا دووم 6 و یا Quake 5 است.

آیا سازندگان دووم مشغول ساخت یک بازی تازه در سری کوایک هستند؟

به تازگی در رسانه درباره ریبوت بازی Quake بسیار بحث شد. id software می تواند چیزی مانند دووم ایترنال برای Quake بسازد. به خصوص اینکه دووم ایترنال همچنان به روزرسانی های زیادی دریافت می نماید و امکان دارد که بازی بعدی دووم نباشد. به علت اینکه id Software به شدت مشغول کار روی بازی بعدی است.

چرا فکر می کنیم بازی نوی در راه است؟

شرکت زنی مکس (مالک بتسدا) به تازگی فهرستی برای کارهای موجود منتشر نموده است. یکی از بخش های این فهرست سرگروه انیمیشن تکنیکال در id Software است. شرح این جایگاه هم حرف رسانه را تأیید می نماید. در آن نوشته شده: نیازمند آن برای ساخت یک بازی طولانی اکشن و اول شخص شوتر.

با توجه به این شرحات پس دو احتمال وجود دارد؛ یا id Software قصد ساخت دووم نو را دارد و یا در حال ساخت یک بازی از فرنچایز Quake است.

با توجه به اینکه سازنده ولفنشتاین شرکت MachineGames و سازنده Rage استودیو Avalanche هستند، تنها موارد به جای مانده برای اید سافتور دووم و ادامه Quake است. مگر اینکه قصد ساخت چیز نوی را داشته باشد. این استودیو هم در طول 10 سال دو بازی دووم منتشر نموده است.

نکته مهم اینجاست که آخرین بسته الحاقی دووم ایترنال به نام Ancent Gods Part 2 به نوعی به داستان Doom Slayer پایان داد. پس احتمال دووم کم است.

ریمستر سری بازی Quake در ماه آگوست معرفی گردید. این ریمستر با استقبال بسیار خوبی از طرف گیمرها روبه رو شد. این استقبال نشانگر محبوبیت این سری بازی است. حال فرصت خوبی است تا id Software روی نسخه نوی از این بازی کار کند. به خصوص اینکه اگر داستان اصلی Lovecraftian را دنبال کند.

البته امکان ساخت یک بازی کاملا نو هم وجود دارد. اید سافتور در ساخت بازی های اول شخص شوتر تخصص دارد و امکان دارد که یک شاهکار دیگر به فهرست خود اضافه کند. از طرفی امکان دارد تا یک داستان کاملا نو برای دووم عرضه کند و به نوعی فرنچایز را از نو آغاز کند. هنوز اطلاعات زیادی تعیین نیست اما تنها چیزی که قطعی است این است که اید سافتور در حال کار روی یک پروژه بزرگ است.

منبع: PCgamesn.com

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 19 دی 1400 بروزرسانی: 19 دی 1400 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 1305

به "آیا سازندگان دووم مشغول ساخت یک بازی تازه در سری کوایک هستند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا سازندگان دووم مشغول ساخت یک بازی تازه در سری کوایک هستند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید