پیش بینی ترافیک سنگین برای جاده ها در سرانجام هفته

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: برنامه ای برای یک طرفه کردن جاده ها در سرانجام تعطیلات این هفته در طرح های ترافیکی پلیس راهور ناجا وجود ندارد.

پیش بینی ترافیک سنگین برای جاده ها در سرانجام هفته

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور در عصر روز سوم فروردین ماه اظهار کرد: ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس محدوده بیلقان حدفاصل دوراهی شهرستانک تا نسا و محدوده سه راهی دیزین و حدفاصل کندوان تا سیاه بیشه برقرار است.

وی ادامه داد: همچنین شاهد ترافیک سنگینی در آزادراه تهران - شمال حدفاصل تونل شماره 17 تا انتهای راستا هستیم و در محور فیروزکوه هم تردد روان است.

سرهنگ شیرانی تاکید نمود: با توجه به مسافرت بعضی از هموطنان در چند روز ابتدای نوروز و نزدیک شدن به زمان سرانجام تعطیلات و ظرفیت معین جاده ها، در صورت همزمانی برگشت سفر های چند روزه اخیر در 5 شنبه و آدینه سرانجام این هفته احتمال ایجاد ترافیک سنگینی در بعضی از جاده ها وجود دارد.

وی اضافه نمود: توصیه می کنیم که رانندگان زمان برگشت از سفر را مدیریت نمایند و صرفا به روز پنج شنبه و آدینه سرانجام هفته موکول ننمایند، با توجه به احتیاج به تردد در هر دو جهت جاده ها در این ایام، برنامه ای برای یک طرفه کردن جاده ها در سرانجام تعطیلات این هفته در طرح های ترافیکی پلیس راهور ناجا وجود ندارد.

رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: ظرفیت تردد در بعضی از جاده ها مانند جاده چالوس به نسبت سایر جاد های شمالی، پایین تر است و طبیعتا در شرایط موجود با توجه به همزمانی سفر ها، تراکم بالای خودرو ها باعث کندی تردد و افزایش زمان بیشتر سفر در این جاده می گردد.

سرهنگ شیرانی در سرانجام یادآور شد: در این شرایط بهتر است از سایر جاده های شمالی مانند هراز و فیروزکوه استفاده گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 30 فروردین 1400 بروزرسانی: 30 فروردین 1400 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 951

به "پیش بینی ترافیک سنگین برای جاده ها در سرانجام هفته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی ترافیک سنگین برای جاده ها در سرانجام هفته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید