شرایط فعالیت باشگاه های ورزشی و استخرها در روزهای کرونایی معین شد

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، تمام باشگاه های ورزشی به غیر از فوتبال بنا بر اعلام ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا از امروز دهم اسفند ماه به مدت یک هفته به منظور ضدعفونی و گندزدایی تعطیل هستند.

شرایط فعالیت باشگاه های ورزشی و استخرها در روزهای کرونایی معین شد

به گزارش وبلاگ 8 شارژ به نقل از مهر، پیرو تصمیمات متخذه در ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا، این ستاد اطلاعیه شماره 4 خود را در مورد آخرین تمهیدات برای مقابله با این بیماری در ورزش منتشر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا و نظر به شرایط ویژه هفته پیش رو، اعلام می دارد برای حفظ سلامت جامعه ورزش، کلیه باشگاه های ورزشی (غیر از فوتبال) و سالن های ورزشی و استخرها اعم از خصوصی و دولتی به مدت صرفا یک هفته (از روز شنبه 10 اسفندماه) تعطیل خواهند بود. بدیهی است طی این مدت باید این اماکن و تمامی سطوح مختلف آنها و وسایل گوناگون ورزشی و امکانات بهداشتی ضد عفونی و گندزدایی گردد.

تاکید می گردد کلیه استادیوم ها به جز اماکن ورزشی که برای آمادگی تیم های ملی و یا باشگاهی احتیاج به امکانات دارند، نیز تا پایان این هفته یعنی شانزدهم اسفند ماه امسال تعطیل اعلام می شوند.

قابل ذکر است درباره فعالیت یا عدم فعالیت باشگاه های فوق پس از تعطیلی یک هفته ای، متعاقبا تصمیم گیری شده و مراتب به اطلاع عموم خواهد رسید.

بدیهی است لیگ برتر و لیگ های یک، دو و سه فوتبال همچنان بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 201

به "شرایط فعالیت باشگاه های ورزشی و استخرها در روزهای کرونایی معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط فعالیت باشگاه های ورزشی و استخرها در روزهای کرونایی معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید